Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok (skorupy)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia55 / 45 min

KRYSTYNA

Opis ogłoszenia

Magister z chemii z 10 letnim doświadczeniem korepetytora na wszystkich poziomach .Przygotowanie do matury - zajęcia przygotowywane są zgodnie z wytycznymi nowej podstawy programowej.Korzystam z róznych materiałów - od łatwych do bardzo trudnych (NOWE ZBIORY). Wszystkie zadania pracy domowej rozwiązanej przez ucznia są DOKŁADNIE SPRAWDZANE I OMAWIANE. Zapewniam pełny profesjonalizm.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.