Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Białystok (skorupy)

O mnie

Profesjonalne podejście i bardzo dobry kontakt ,indywidualne zajęcia, w przyjaznej atmosferze, dostosowane do potrzeb i oczekiwań ucznia. Jestem nauczycielem dyplomowanym przygotowującym do matury od lat. Osiągam bardzo wysokie wyniki na maturze i szczęśliwi maturzyści studiują na wymarzonych kierunkach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.1981 - 01.1987
Uniwersytet Warszawski
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.