Karolina Król

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język polski130 / 60 min

Karolina Król

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doktorantką, mgr filologii polskiej, laureatką Studenckiego Nobla i Pereł Nauki. Przygotuję Cię do egzaminu ósmoklasisty lub matury. 

Co świadczy o tym, że mam odpowiednie kwalifikacje?

  • jestem doktorantką na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: literaturoznawstwo)
  • studia magisterskie (kierunek: filologia polska) ukończyłam z wieloma wyróżnieniami
  • kieruję prestiżowym projektem grantowym Perły Nauki (dawny Diamentowy Grant )
  • zostałam laureatką Studenckiego Nobla 2022 w kategorii dziennikarstwo i literatura
  • byłam laureatką licznych stypendiów, w tym, między innymi, dwukrotnie (!) stypendium Ministra Edukacji i Nauki
  • w liceum zajęłam pierwsze miejsce w Polsce w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego (edycja XLVII; rok 2017), na etapie finałowym uzyskując najwyższą możliwą punktację - tytuł laureatki OLiJP (a więc najbardziej prestiżowej olimpiady w tej dziedzinie) dał mi zwolnienie z matury podstawowej i rozszerzonej z języka polskiego z automatycznym wynikiem 100%
  • stale dokształcam się i podnoszę swoje kompetencje zawodowe

Dodatkowo, na pierwszym roku studiów uzyskałam certyfikat CPE poświadczający biegłą znajomość języka angielskiego (poziom C2, a więc najwyższy możliwy). Od tego czasu mam ciągły kontakt z językiem i prowadzę kursy także i z tego przedmiotu (zarówno dla ósmoklasistów, młodzieży licealnej, ale także dla dorosłych).

Dlaczego warto wybrać moje zajęcia?

Korepetycji udzielam od 2018 roku. Do egzaminów przygotowałam już wielu maturzystów oraz ósmoklasistów. Uwielbiam pracę z młodymi ludźmi! Do każdego podchodzę indywidualnie - to Ty i Twoje potrzeby są najważniejsze! Chcę zarazić Cię miłością do literatury, a nie da się tego zrobić w stresującej atmosferze, która powoduje obawy i dyskomfort. Już na pierwszych zajęciach ustalimy, jakie są Twoje oczekiwania oraz w jaki sposób najszybciej przyswajasz wiedzę.

W czasie zajęć korzystam z tabletu graficznego. Po lekcji wysyłam plik pdf z notatkami oraz ćwiczeniami, które zostały rozwiązane podczas spotkania.

Materiały do nauki (w cenie) - każda lekcja odbywa się w oparciu o przygotowane przeze mnie materiały, które po zajęciach wysyłam do ucznia lub uczennicy.

Jeśli szukasz korepetycji z języka polskiego lub chcesz podszkolić swoje umiejętności z języka angielskiego (od szkoły podstawowej do liceum) - pisz śmiało! Świetnie przygotuję Cię do egzaminu ósmoklasisty lub matury. Chętnie współpracuję także z osobami biorącymi udział w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego (w edycji z 2017 roku zajęłam pierwsze miejsce w Polsce, zdobywając na finałowym etapie maksymalną możliwą liczbę punktów). Zapraszam do kontaktu!

przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - 130zł/ 60 minut
przygotowanie do matury podstawowej - 130 zł/ 60 minut
przygotowanie do matury rozszerzonej - 150 zł/ 60 minut
przygotowanie do olimpiady - 150 zł / 60 minut

Zapisz się na zajęcia z języka polskiego i/lub języka angielskiego. Serdecznie zapraszam!

Zapraszam do kontaktu! Jeśli nie odbieram, proszę o wiadomość - oddzwonię. 
mgr Karolina Król

tel. +48692959957

Wystawiam faktury!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
filologia polska
10.2020 - 07.2022
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia polska
10.2022 - aktualnie
Szkoła Doktorska Nauk o Języku i Literaturze UAM w Poznaniu
literaturoznawstwo
Kursy i szkolenia
.
Dydaktyka akademicka
09.2023
Mnemotechniki w edukacji
10.2023
Pierwsze kroki w neurodydaktyce
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Korepetycje
Udzielam korepetycji od 2018 roku. Współpracowałam z wieloma maturzystami i ósmoklasistami. Miałam pod swoją opieką także wielu olimpijczyków.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
ołówekDodaj opinię
avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2024

Bardzo polecam, Pani Karolina pomogła mi w przygotowaniach do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego- wszystkie zagadnienia które omawiałyśmy przydały się w trakcie konkursu .

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Karoliną:) Karolina na każde zajęcia przygotowuje materiały dostosowane idealnie pod potrzeby ucznia. Widać, że poświęca bardzo dużo czasu poza zajęciami na rzetelne przygotowanie lekcji. Przemiła i odpowiednia osoba do nauki, posiadająca wszystkie kompetencje świetnego pedagoga.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2023

Drodzy Państwo.
Zgłosiliśmy się do Pani Karoliny przed egzaminem ośmioklasisty, aby poukładać wiadomości i poćwiczyć. Trochę późno, w kwietniu. Podejście do młodego człowieka - z pełną mobilizacją Jego osoby - sprawiły, że nie tylko rozjaśniło się wiele spraw, na które miał inne spojrzenie, ale i napisał pięknie egzamin z języka polskiego. Wiedza Pani Karolliny, podejście, zmobilizowanie i podbudowanie osoby na odległość to bardzo dobre cechy Osoby, która przekazuje nam wiedzę w sposób przejrzysty. Czy polecam? Oczywiście, że tak. Ślicznie dziękujemy ;0)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2023

Bardzo polecam, Pani Karolina świetnie przygotowała mnie do matury.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Mogę bardzo polecić zajęcia z Panią Karoliną. Świetnie przygotowała mnie do matury. Nie musiałem stresować się egzaminem, bo czułem się pewnie. Zawsze była pomocna i cierpliwa. Na zajęciach czuć, że potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć i zmotywować do samodzielnej pracy.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Polecam Panią Karolinę, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów. Radzę też zacząć korepetycje trochę wcześniej i pracować regularnie. Żałuje tylko, że trafiłam na Panią Karolinę tak późno. Znakomita korepetytorka, rzeczowa i miła. Super kontakt i wsparcie. Rewelacyjne przygotowanie do zajęć i materiały.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2023

Świetna korepetytorka, która w fajny sposób motywuje do zaangażowania. Zawsze ma mega profesjonalnie przygotowany przebieg zajęć i chętnie przesyła materiały dydaktyczne. Atmosfera zajęć jest bardzo przyjazna. Takiej korepetytorki z tak pozytywnym nastawieniem i cierpliwością dawno nie spotkaliśmy. Syn jest bardzo zadowolony!!! Polecam w 100%. Żałuję tylko, że tak późno do Niej trafiliśmy.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2023

Karolina pomogła mi w przygotowaniach do olimpiady z języka polskiego. Jest jedną z najlepszych korepetytorek, jakie miałam! Jest otwarta, miła, przesyła wiele pomocnych materiałów, a zajęcia prowadzi w bardzo przyjazny sposób dla ucznia, nie zniechęcając przy tym do nauki. Potrafi pochwalić i pokazać przy tym kwestie wymagające ewentualnej poprawy, co jest bardzo motywujące.
Naprawdę bardzo ją polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2023

Współpracujemy z Panią Karoliną od niemalże 3 lat. Pani Karolina jest niezwykle zaangażowaną i zawsze przygotowaną do zajęć osobą. Potrafi dostosować sposób przekazywania wiedzy do temperamentu ucznia co w naszym przypadku jest niezwykle ważne bo mój syn jest dość ekspresyjnym uczniem:-). Doceniam ją za uczciwość, pomysłowość w prowadzeniu zajęć i entuzjazm. Widzę u syna wyraźny postęp.

ołówekDodaj opinię