Karolina Król

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Kalisz
Rokietnica
Konin
Piła
Gniezno
Konstancin-Jeziorna

Karolina Król

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Karolina Król

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
filologia polska
10.2020 - 07.2022
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia polska
10.2022 - aktualnie
Szkoła Doktorska Nauk o Języku i Literaturze UAM w Poznaniu
literaturoznawstwo
Kursy i szkolenia
.
Dydaktyka akademicka
09.2023
Mnemotechniki w edukacji
10.2023
Pierwsze kroki w neurodydaktyce
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Korepetycje
Udzielam korepetycji od 2018 roku. Współpracowałam z wieloma maturzystami i ósmoklasistami. Miałam pod swoją opieką także wielu olimpijczyków.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2024

Pani Karolina w trybie ekspresowym podjęła się przygotowania mojego syna do egz. ósmoklasisty. Co najbardziej istotne mój syn od razu polubił sposób prowadzenia zajęć i Panią nauczyciel. Zajęcia on-line nie stanowią bariery, a nawet mam wrażenie, że poprawiają efektywność całego procesu.

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2024

Bardzo polecam, Pani Karolina pomogła mi w przygotowaniach do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego- wszystkie zagadnienia które omawiałyśmy przydały się w trakcie konkursu .

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Karoliną:) Karolina na każde zajęcia przygotowuje materiały dostosowane idealnie pod potrzeby ucznia. Widać, że poświęca bardzo dużo czasu poza zajęciami na rzetelne przygotowanie lekcji. Przemiła i odpowiednia osoba do nauki, posiadająca wszystkie kompetencje świetnego pedagoga.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2023

Drodzy Państwo.
Zgłosiliśmy się do Pani Karoliny przed egzaminem ośmioklasisty, aby poukładać wiadomości i poćwiczyć. Trochę późno, w kwietniu. Podejście do młodego człowieka - z pełną mobilizacją Jego osoby - sprawiły, że nie tylko rozjaśniło się wiele spraw, na które miał inne spojrzenie, ale i napisał pięknie egzamin z języka polskiego. Wiedza Pani Karolliny, podejście, zmobilizowanie i podbudowanie osoby na odległość to bardzo dobre cechy Osoby, która przekazuje nam wiedzę w sposób przejrzysty. Czy polecam? Oczywiście, że tak. Ślicznie dziękujemy ;0)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2023

Bardzo polecam, Pani Karolina świetnie przygotowała mnie do matury.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Mogę bardzo polecić zajęcia z Panią Karoliną. Świetnie przygotowała mnie do matury. Nie musiałem stresować się egzaminem, bo czułem się pewnie. Zawsze była pomocna i cierpliwa. Na zajęciach czuć, że potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć i zmotywować do samodzielnej pracy.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Polecam Panią Karolinę, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów. Radzę też zacząć korepetycje trochę wcześniej i pracować regularnie. Żałuje tylko, że trafiłam na Panią Karolinę tak późno. Znakomita korepetytorka, rzeczowa i miła. Super kontakt i wsparcie. Rewelacyjne przygotowanie do zajęć i materiały.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2023

Świetna korepetytorka, która w fajny sposób motywuje do zaangażowania. Zawsze ma mega profesjonalnie przygotowany przebieg zajęć i chętnie przesyła materiały dydaktyczne. Atmosfera zajęć jest bardzo przyjazna. Takiej korepetytorki z tak pozytywnym nastawieniem i cierpliwością dawno nie spotkaliśmy. Syn jest bardzo zadowolony!!! Polecam w 100%. Żałuję tylko, że tak późno do Niej trafiliśmy.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2023

Karolina pomogła mi w przygotowaniach do olimpiady z języka polskiego. Jest jedną z najlepszych korepetytorek, jakie miałam! Jest otwarta, miła, przesyła wiele pomocnych materiałów, a zajęcia prowadzi w bardzo przyjazny sposób dla ucznia, nie zniechęcając przy tym do nauki. Potrafi pochwalić i pokazać przy tym kwestie wymagające ewentualnej poprawy, co jest bardzo motywujące.
Naprawdę bardzo ją polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2023

Współpracujemy z Panią Karoliną od niemalże 3 lat. Pani Karolina jest niezwykle zaangażowaną i zawsze przygotowaną do zajęć osobą. Potrafi dostosować sposób przekazywania wiedzy do temperamentu ucznia co w naszym przypadku jest niezwykle ważne bo mój syn jest dość ekspresyjnym uczniem:-). Doceniam ją za uczciwość, pomysłowość w prowadzeniu zajęć i entuzjazm. Widzę u syna wyraźny postęp.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.