Karolina Król

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Poznań

Karolina Król

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Karolina Król

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
filologia polska
10.2020 - 07.2022
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia polska
10.2022 - aktualnie
Szkoła Doktorska Nauk o Języku i Literaturze UAM w Poznaniu
literaturoznawstwo
Kursy i szkolenia
.
Jestem laureatką licznych stypendiów, w tym (dwukrotnie! rok akademicki 2020/21 oraz 2021/22) Stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia. W 2022 roku przyznano mi Studenckiego Nobla w kategorii dziennikarstwo i literatura.
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
korepetycje
Udzielam korepetycji od 2019 roku. Najczęściej pracuję z maturzystami. Miałam pod swoją opieką również olimpijczyków.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Mogę bardzo polecić zajęcia z Panią Karoliną. Świetnie przygotowała mnie do matury. Nie musiałem stresować się egzaminem, bo czułem się pewnie. Zawsze była pomocna i cierpliwa. Na zajęciach czuć, że potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć i zmotywować do samodzielnej pracy.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Polecam Panią Karolinę, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów. Radzę też zacząć korepetycje trochę wcześniej i pracować regularnie. Żałuje tylko, że trafiłam na Panią Karolinę tak późno. Znakomita korepetytorka, rzeczowa i miła. Super kontakt i wsparcie. Rewelacyjne przygotowanie do zajęć i materiały.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2023

Świetna korepetytorka, która w fajny sposób motywuje do zaangażowania. Zawsze ma mega profesjonalnie przygotowany przebieg zajęć i chętnie przesyła materiały dydaktyczne. Atmosfera zajęć jest bardzo przyjazna. Takiej korepetytorki z tak pozytywnym nastawieniem i cierpliwością dawno nie spotkaliśmy. Syn jest bardzo zadowolony!!! Polecam w 100%. Żałuję tylko, że tak późno do Niej trafiliśmy.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2023

Karolina pomogła mi w przygotowaniach do olimpiady z języka polskiego. Jest jedną z najlepszych korepetytorek, jakie miałam! Jest otwarta, miła, przesyła wiele pomocnych materiałów, a zajęcia prowadzi w bardzo przyjazny sposób dla ucznia, nie zniechęcając przy tym do nauki. Potrafi pochwalić i pokazać przy tym kwestie wymagające ewentualnej poprawy, co jest bardzo motywujące.
Naprawdę bardzo ją polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2023

Współpracujemy z Panią Karoliną od niemalże 3 lat. Pani Karolina jest niezwykle zaangażowaną i zawsze przygotowaną do zajęć osobą. Potrafi dostosować sposób przekazywania wiedzy do temperamentu ucznia co w naszym przypadku jest niezwykle ważne bo mój syn jest dość ekspresyjnym uczniem:-). Doceniam ją za uczciwość, pomysłowość w prowadzeniu zajęć i entuzjazm. Widzę u syna wyraźny postęp.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.