Piotr Banachowicz

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Kraków
Niepołomice
Wieliczka
Skawina
Zielonki
Węgrzce
Warszawa
Limanowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia200 - 400 / 60 min

Piotr Banachowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Nazywam się Piotr Banachowicz i specjalizuję się w udzielaniu korepetycji z zakresu chemii na poziomie rozszerzonym (liceum) oraz przygotowaniu studentów kierunków chemicznych i medycznych w przyswojeniu bieżącego materiału lub też przygotowaniu do egzaminów. Na co dzień jestem zatrudniony na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym prowadzę badania naukowe oraz zajęcia ze studentami kierunków chemicznych i pokrewnych.

Moje kompetencje i doświadczenie:

  • ·         Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz uzyskałem stopień naukowy doktora nauk chemicznych na tym samym uniwersytecie na którym obecnie jestem zatrudniony.
  • ·         Posiadam kwalifikacje nauczycielskie uprawniające mnie do nauczania Chemii w szkole podstawowej oraz szkole ponadpodstawowej (oraz na uczelni).
  • ·         Udzielam korepetycji z Chemii wśród uczniów liceów oraz studentów już 8 lat.
  • ·         Pomagam w sytuacjach w których 99% korepetytorów nie jest w stanie sprostać merytorycznie danemu wyzwaniu. Kiedy z danej dziedziny chemii (na poziomie studiów) nie czuję się kompetentny zawsze staram się znaleźć specjalistę  z danej dziedziny i przekazać kontakt (uroki pracy wśród samych chemików różnych specjalizacji).

Zakres mojej pracy:

  • ·         Przygotowuje licealistów pod kątem dostanie się na wymarzone studia medyczne. Dotychczasowa średnia zdawalność matury rozszerzonej z chemii w okresie 8-lat mojej działalności wyniosła 93% (zdarzają się również wyniki 97-100%). Tak wysokie wyniki są szczególnie istotne w procesie rekrutacji na studia medyczne do Krakowa czy Warszawy.
  • ·         Przygotowuje studentów wszystkich kierunków chemicznych i medycznych do egzaminów z chemii ogólnej (podstawy chemii), chemii nieorganicznej, chemii organicznej, spektroskopii. Rzadko podejmuje się zagadnień z zakresu chemii fizycznej, analitycznej czy chemii teoretycznej. W toku swojej pracy przygotowywałem studentów kierunków: medycyna na Collegium Medicum UJ, medycyna na Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego, Farmacja CMUJ, Chemia UJ, Chemia, Politechnika Warszawska, Chemia Politechnika Krakowska, Chemia Uniwersytet Warszawski, Biologia UJ, Biologia UP, budownictwo na AGH i wiele wiele innych w tym uczniów z Niemiec, Holandii, Norwegii i Wielkiej Brytanii.
  • ·         Pomagam i doradzam korepetytorom i nauczycielom chemii w sytuacjach problemowych i zadaniach z różnych kierunków studiów i olimpiad chemicznych
  • ·         Posiadam kompetencje do przygotowania wybitnych uczniów do olimpiad chemicznych krajowych i międzynarodowych.
  • ·         Pomagam/Prowadzę konsultację z zakresu przygotowania rozpraw doktorskich szczególnie z zakresu chemii organicznej (przy zaznaczeniu, że nigdy nie przygotowuje ani całości ani fragmentu pracy za kogoś). Moja pomoc skupia się jedynie na doradztwie i sprawdzeniu pod kątem językowym i merytorycznym pracy lub też pomocy w obsłudze specjalistycznego oprogramowania.
  • ·         Bardzo cenię sobie pracę z wybitnymi uczniami, którym pomagam być jeszcze dużo lepszymi w tym co robią i w tym co chcą osiągnąć.

Forma prowadzonych zajęć:

Preferowaną przeze mnie formą prowadzonych zajęć jest forma stacjonarna: u ucznia lub u mnie. Jeśli z jakiegoś powodu forma stacjonarna nie jest możliwa posiadam również spore doświadczenie w prowadzeniu zajęć zdalnych przez aplikacje MSTeams lub Zoom.

Korepetycje odbywają się blokach 2 lub 3-godzinnych (godziny zegarowe)

Z mojej strony mogę zagwarantować profesjonalizm i zaangażowanie

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na zajęcia zachęcam do kontaktu przez formularz e-korepetycje lub tel: 665752695

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 24:00
Wtorek18:00 - 24:00
Środa18:00 - 24:00
Czwartek18:00 - 24:00
Piątek18:00 - 24:00
Sobota08:00 - 16:00
Niedziela08:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Rewelacja! Profesjonalność, pasja i miłość do chemii, doskonałe przygotowanie do matury. Zajęcia z Panem Piotrem pozwoliły mi osiągnąć świetny wynik z matury i dostać się na wymarzony kierunek z pierwszych list.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Korzystałem z korepetycji od Pana Piotra i zostałem przygotowany do matury z chemii wybitnie. Polecam każdemu :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Z całego serca polecam zajęcia u Pana Piotra. W ciągu niecałego roku szkolnego udało się przejść z mojego słabego poziomu na ~90% na maturze (za co przepraszam, ponieważ zaniża to średnią Pana Piotra z poprzednich lat). Zajęcia prowadzone bardzo skrupulatnie a przede wszystkim ciekawie, zwłaszcza cały blok chemii organicznej. W skali od 1 do 5, opinię bym wystawił na 10 ale niestety strona na to nie pozwala.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2022

Z Panem Piotrem miałam przyjemność współpracować w ramach przygotowań do zeszłorocznej matury z chemii rozszerzonej. Pan Piotr nie tylko perfekcyjnie przygotował mnie do egzaminu, ale również zaszczepił we mnie chęć do poszerzania wiedzy w tej dziedzinie. Zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie, aczkolwiek w swobodnej atmosferze. Korepetytor z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Dzięki zajęciom udało mi się uzyskać wynik umożliwiający mi rozpoczęcie studiów lek-dent na CMUJ w Krakowie. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2021

Super! polecam każdemu

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Piotrem. Po dwóch latach przygotowania do matury dostałam się na medycynę do Krakowa z pierwszej listy rankingowej i to jeszcze z niewielkim zapasem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Bardzo polecam. Pan Piotr potrafi w prosty sposób wytłumaczyć wszystko. Przygotowanie do matury to była przyjemność.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Świetne zajęcia, bardzo polecam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Lekcje u Piotra polecam każdemu, kto musi przyswoić dane zagadnienie z chemii w krótkim czasie. Piotr oferuje liczne materiały naukowe, tłumaczy w sposób zrozumiały, a przede wszystkim jest bardzo cierpliwy. Zdecydowanie najlepszy korepetytor chemii!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Piotrem. Ma on profesjonalne podejście do pracy, którą wykonuje. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze a przerabianie materiału realizowane jest bardzo sprawnie. Pan Piotr operuje dużą gamą materiałów a zagadnienia tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Dodatkowo Pan Piotr potrafi skutecznie zmotywować do nauki :)
Polecam każdemu!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam Pana Piotra, współpracuję z nim od kilku miesięcy i nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do naszej współpracy. Nadmienię tylko, że do chemii wróciłem po 15 letniej przerwie. Pan Piotr z dużą dozą cierpliwości tłumaczy wszystkie zagadnienia. Korepetytor z ogromną wiedzą i pasją do chemii, jest doskonałym motywatorem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Korepetytor z ogromną wiedzą, bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki niemu nadrobiłem w krótkim czasie duże zaległości i bez problemu zaliczyłem wszystkie testy! Naprawdę polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.