Piotr Banachowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków
Skawina
Wieliczka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia150 / 60 min

Piotr Banachowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Nazywam się* Piotr Banachowicz* i udzielam profesjonalnych korepetycji z zakresu chemii na każdym poziomie. Na co dzień pracuję jako doktorant na wydziale chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W swojej pracy szczególnie duży nacisk kładę na zrozumienie danych zagadnień oraz rozwiązywanie dużej ilości zadań co pozwala później uczniom odnaleźć się w nawet trudnych zadaniach problemowych.

Przygotowuje uczniów do matury z chemii na poziomie podstawowych i rozszerzonym
Przygotowuje licealistów pod kątem dostania się na wymarzone studia medyczne
Przygotowuje studentów kierunków medycznych, chemicznych i biologicznych do egzaminów jak i też do zdawania bieżących kolokwiów.
Pomagam w nadrobieniu nawet bardzo dużych zaległości, umiejętnie wybierając najważniejsze treści z danych działów chemii.

Posiadam szereg materiałów i zadań samodzielnie przeze mnie opracowanych, ale równie chętnie korzystam z materiałów internetowych czy papierowych zbiorów zadań.

Korepetycje odbywają się blokach 2 lub 3-godzinnych (godziny zegarowe)

Z mojej strony mogę zagwarantować profesjonalizm i zaangażowanie
Zachęcam do kontaktu przez formularz lub tel 665752695

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 24:00
Wtorek18:00 - 24:00
Środa18:00 - 24:00
Czwartek18:00 - 24:00
Piątek18:00 - 24:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam Pana Piotra, współpracuję z nim od kilku miesięcy i nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do naszej współpracy. Nadmienię tylko, że do chemii wróciłem po 15 letniej przerwie. Pan Piotr z dużą dozą cierpliwości tłumaczy wszystkie zagadnienia. Korepetytor z ogromną wiedzą i pasją do chemii, jest doskonałym motywatorem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Korepetytor z ogromną wiedzą, bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki niemu nadrobiłem w krótkim czasie duże zaległości i bez problemu zaliczyłem wszystkie testy! Naprawdę polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.