Piotr Banachowicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Niepołomice
Wieliczka
Skawina
Radziszów
Zielonki
Węgrzce
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 - 300 / 60 min

Piotr Banachowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Nazywam się Piotr Banachowicz i udzielam profesjonalnych korepetycji z zakresu chemii na każdym poziomie. Na co dzień pracuję jako doktorant na wydziale chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W swojej pracy szczególnie duży nacisk kładę na zrozumienie danych zagadnień oraz rozwiązywanie dużej ilości zadań co pozwala później uczniom odnaleźć się w nawet trudnych zadaniach problemowych.

Przygotowuje uczniów do matury z chemii na poziomie rozszerzonym

Przygotowuje licealistów] pod kątem dostania się na wymarzone [studia medyczne
Jestem wymagającym nauczycielem, ale przekłada się to bezpośrednio na bardzo dobre wyniki na maturach. Co roku moi uczniowie osiągają minimum 90 procentowe wyniki na maturze z chemii (średnia ok 93%)

Przygotowuje studentów kierunków medycznych] ] ] , chemicznych, farmaceutycznych oraz biologicznych do egzaminów jak i też do zdawania bieżących kolokwiów. Pomagam w nadrobieniu nawet bardzo dużych zaległości, umiejętnie wybierając najważniejsze treści z danych działów chemii.
Posiadam szereg materiałów i zadań samodzielnie przeze mnie opracowanych, ale równie chętnie korzystam z materiałów internetowych czy papierowych zbiorów zadań.

INFORMACJA DLA STUDENTÓW:
ZADANIA KTÓRYCH SIĘ NIE PODEJMUJE:
Napisanie za ucznia/studenta egzaminu czy kolokwium
Przygotowywanie za ucznia/studenta prezentacji na zaliczenie Przygotowywanie za ucznia/studenta pracy licencjackiej, magisterskiej czy doktorskiej Rozwiązaniu za ucznia/studenta zadań na jakiś przedmiot

POMAGAM W:
Przygotowaniu do egzaminu/kolokwium
W dobraniu materiałów do prezentacji, oceny merytorycznej prezentacji W przygotowaniu pracy licencjackiej/magisterskiej lub doktorskiej, przy czym moja rola może się ograniczać jedynie w doradztwie i pomocy w znalezieniu materiałów oraz ocenie merytorycznej postępów w pisaniu pracy.

Korepetycje odbywają się blokach 2 lub 3-godzinnych (godziny zegarowe) Z mojej strony mogę zagwarantować profesjonalizm i zaangażowanie Zachęcam do kontaktu przez formularz lub tel 665752695

Współpracuje również z szeregiem magistrów chemii i doktorantów, których osobiście szkole i przygotowuje do nauczania chemii i prowadzenia zajęć.

Koszt zajęć prowadzonych przeze mnie osobiście to 250-300 zł/h
Koszt zajęć prowadzonych przez moich pracowników 100-200 zł/h (zależy to od doświadczenia pracownika oraz zakresu prowadzonych zajęć)

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 24:00
Wtorek18:00 - 24:00
Środa18:00 - 24:00
Czwartek18:00 - 24:00
Piątek18:00 - 24:00
Sobota08:00 - 16:00
Niedziela08:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2021

Super! polecam każdemu

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Piotrem. Po dwóch latach przygotowania do matury dostałam się na medycynę do Krakowa z pierwszej listy rankingowej i to jeszcze z niewielkim zapasem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Bardzo polecam. Pan Piotr potrafi w prosty sposób wytłumaczyć wszystko. Przygotowanie do matury to była przyjemność.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Świetne zajęcia, bardzo polecam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Lekcje u Piotra polecam każdemu, kto musi przyswoić dane zagadnienie z chemii w krótkim czasie. Piotr oferuje liczne materiały naukowe, tłumaczy w sposób zrozumiały, a przede wszystkim jest bardzo cierpliwy. Zdecydowanie najlepszy korepetytor chemii!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Piotrem. Ma on profesjonalne podejście do pracy, którą wykonuje. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze a przerabianie materiału realizowane jest bardzo sprawnie. Pan Piotr operuje dużą gamą materiałów a zagadnienia tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Dodatkowo Pan Piotr potrafi skutecznie zmotywować do nauki :)
Polecam każdemu!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam Pana Piotra, współpracuję z nim od kilku miesięcy i nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do naszej współpracy. Nadmienię tylko, że do chemii wróciłem po 15 letniej przerwie. Pan Piotr z dużą dozą cierpliwości tłumaczy wszystkie zagadnienia. Korepetytor z ogromną wiedzą i pasją do chemii, jest doskonałym motywatorem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Korepetytor z ogromną wiedzą, bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki niemu nadrobiłem w krótkim czasie duże zaległości i bez problemu zaliczyłem wszystkie testy! Naprawdę polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.