Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków
Modlnica
Giebułtów
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski20 / 60 min

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego udzieli korepetycji z języka polskiego dzieciom i młodzieży. Oferuje przygotowanie do egzaminów poprawkowych, gimnazjalnych i maturalnych przez okres wakacyjny, jak również ogólne podszkolenie i dalsze kształcenie z języka angielskiego/polskiego.
Gwarantowana efektywna nauka w połączeniu z ciekawymi metodami nauczania w miłej atmosferze.
Na terenie Krakowa, Modlnicy, Giebułtowa.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Polecam wszystkim zainteresowanym nauką języka koreańskiego lekcje z Panią Klaudią. Każde zajęcia są profesjonalnie przygotowane, udostępniane materiały i skrypty do nauki, a każdy temat jest wytłumaczony w sposób prosty i zrozumiały. Oprócz samej nauki języka od Pani Klaudii mozna dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy na temat tradycji i kultury Korei. Każdej lekcji towarzyszy miła atmosfera i zawsze nie mogę się ich doczekać.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Wszystkim myślącym o nauce koreańskiego od razu polecam lekcje z p.Klaudią. Każdemu naszemu spotkaniu towarzyszy bardzo miła atmosfera i dużo śmiechu i przede wszystki wysoki poziom nauczania i zaangażowania nauczyciela.
To wszystko razem sprawia mi niesamowitą przyjemność, zachęca i motywuje do dalszej nauki :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Korepetycje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Są moim zdaniem bardzo zrozumiałe i przystępne. Bardzo serdecznie wszystkim polecam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Lekcje, zarówno te prowadzone online jak i te w "realu", są prowadzone w bardzo interesujący sposób z użyciem dużej ilości materiałów. Atmosfera jest niezwykle miła, a sama korepetytorka motywująca i wyrozumiała. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.