Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Modlnica
Giebułtów
Warszawa

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Klaudia

O mnie

Studentka koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wielka miłośniczka wszelkich języków obcych, chętnie zarażająca pasją swoich uczniów. Od 6 lat nierozłącznie związana z językiem koreańskim oraz angielskim. Posiada dokument państwowy potwierdzający znajomość języka koreańskiego. Udziela korepetycji z języka koreańskiego, angielskiego i polskiego. Najczęściej online. Serdecznie zapraszam osoby z całej Polski.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Polecam wszystkim zainteresowanym nauką języka koreańskiego lekcje z Panią Klaudią. Każde zajęcia są profesjonalnie przygotowane, udostępniane materiały i skrypty do nauki, a każdy temat jest wytłumaczony w sposób prosty i zrozumiały. Oprócz samej nauki języka od Pani Klaudii mozna dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy na temat tradycji i kultury Korei. Każdej lekcji towarzyszy miła atmosfera i zawsze nie mogę się ich doczekać.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Wszystkim myślącym o nauce koreańskiego od razu polecam lekcje z p.Klaudią. Każdemu naszemu spotkaniu towarzyszy bardzo miła atmosfera i dużo śmiechu i przede wszystki wysoki poziom nauczania i zaangażowania nauczyciela.
To wszystko razem sprawia mi niesamowitą przyjemność, zachęca i motywuje do dalszej nauki :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Korepetycje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Są moim zdaniem bardzo zrozumiałe i przystępne. Bardzo serdecznie wszystkim polecam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Lekcje, zarówno te prowadzone online jak i te w "realu", są prowadzone w bardzo interesujący sposób z użyciem dużej ilości materiałów. Atmosfera jest niezwykle miła, a sama korepetytorka motywująca i wyrozumiała. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.