Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Sucha Beskidzka
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 - 100 / 60 min

Roksana

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

OD KOGO?

Jestem absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz absolwentką pedagogiki (również UJ). Udzielam lekcji języka niemieckiego zarówno od podstaw, jak i służę pomocą korepetytorską na wyższych poziomach zaawansowania. Język niemiecki towarzyszy mi już od wielu lat i wciąż pozostaje jedną z największych moich pasji. Lubię i potrafię dzielić się swoją wiedzą z innymi - w skuteczny i zaangażowany sposób przekazuję informacje. Materiały dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, a wśród moich metod znajdują się między innymi językowe gry i zabawy. W nauce języka stawiam na kreatywność i aktywne przyswajanie wiedzy. Nowoczesność i profesjonalizm to połączenie, które trafnie oddaje charakter mojej pracy.

CO?

- Konwersacje - swobodne rozmowy na zróżnicowane tematy. Pozwala to rozwinąć pewność mówienia w języku obcym, uzyskać płynność wypowiedzi, wzbogacić zasób słownictwa jak i struktur gramatycznych, ale przede wszystkim: pokonać strach przed mówieniem i przełamać barierę językową
- Język niemiecki od podstaw - autorski kurs językowy, oparty na ciekawych i zróżnicowanych materiałach, który w szybki i skuteczny sposób pozwala opanować podstawy języka.
- Pomoc w lekcjach, pomoc w przyswojeniu i zrozumieniu materiału - a także pomoc w przygotowaniu do kartkówek, sprawdzianów, egzaminów - korzystając z różnorodnych metod, w przyjazny sposób przekazuję reguły i zasady rządzące językiem oraz pomagam w przyswojeniu i utrwaleniu materiału szkolnego. Pomagam także dzieciom ze stwierdzoną dysleksją i trudnościami w nauce.
- Przygotowanie do matury - zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, zarówno do matury pisemnej, jak i ustnej. Dysponuję ogromem materiałów, które pozwolą oswoić się z maturalnymi zadaniami.
- Rozwijanie poszczególnych sprawności, takich jak rozumienie tekstów pisanych czy rozumienie ze słuchu - zamiast po nudne czytanki na moich lekcjach sięgamy po teksty autentyczne (np. prasa, media, fragmenty powieści, itp.), o ciekawej i różnorodnej tematyce, odpowiadającej zainteresowaniom ucznia - zamiast po nudne słuchanki , sięgamy po prawdziwe nagrania, a także muzykę, co pozwala na bezbolesne i przyjemne rozwijanie umiejętności o nazwie Hörverstehen
- Gramatyka - tłumaczę, podpowiadam i podsuwam ćwiczenia, przygotowane w ciekawej, często zabawowej, formie, co pozwala na szybkie opanowanie materiału. Mogę pomóc także w opanowaniu gramatyki opisowej
- Niemiecki dla dzieci - oferuję lekcje także dla najmłodszych. Poprzez piosenki, wierszyki, bajki, różnorodne gry i zabawy oswajam dzieci z językiem niemieckim - po prostu bawiąc uczę :) Treść i długość lekcji ustalana jest indywidualnie z rodzicami (opiekunami) dziecka oraz dostosowywana do możliwości dziecka - tym samym też koszt lekcji jest indywidualny, zależny od czasu trwania lekcji i zaangażowania
- Język niemiecki na każdym poziomie zaawansowania – oferuję także korepetycje dla studentów germanistyki. Nie tak dawno temu sama ukończyłam ten kierunek studiów i świetnie zdaję sobie sprawę z przedmiotów w jego ramach realizowanych czy z ogólnej specyfiki tych studiów :) Chętnie pomogę w wyćwiczeniu sprawności zintegrowanych, w nabraniu pewności siebie w konwersacjach czy w zautomatyzowaniu gramatyki. Wyjaśnię także nieścisłości z zakresu gramatyki opisowej czy jakiegokolwiek innego, sprawiającego Ci trudność przedmiotu. Jestem otwarta, daj znać z czym masz problem, a postaram się znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie :)

W odpowiedzi na potrzeby uczniów prowadzę także kursy języka specjalistycznego - NIEMIECKI W MEDYCYNIE, NIEMIECKI W WETERYNARII oraz NIEMIECKI W BIZNESIE.

Potrzebujesz innego kursu, o którym nie wspomniałam w swojej ofercie? Napisz, postaram się przygotować kurs specjalnie dla Ciebie! :)

DLA KOGO?

Dla każdego! Po prostu. Potrzebujesz pomocy lub chcesz sam z siebie, dla siebie nauczyć się języka? Znajdujesz się w grupie docelowej! Dzieci, młodzież i dorośli - każdego zapraszam do kontaktu ze mną ;) Jeśli tylko chcesz się uczyć, dogadamy się, a nasza praca na pewno przyniesie efekty. Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu i współpracy! Z uwagi na zajęcia dodatkowe oraz elastyczny czas pracy, preferuję kontakt mailowy. Odpowiadam szybko i sprawnie na każdą wiadomość.

Cena

Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od poziomu, zakresu materiału, miejsca udzielania lekcji oraz ilości i częstotliwości spotkań. Mieści się w widełkach 60-100zł / 60min.

Lekcje stacjonarne lub online - do ustalenia.

Na życzenie klienta wystawiam faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 09.2016
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Neofilologia - filologia germańska
10.2017 - 10.2019
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Pedagogika społeczno-opiekuńcza
Kursy i szkolenia
.
Goethe-Zertifikat C2 - Großes Deutsches Sprachdiplom (GDS)
Doświadczenie
01.2012 - 01.2015
Tłumaczenia tekstów
współpraca z portalem sportowym, tłumaczenia niemieckojęzycznych artykułów, redakcja tekstów, pisanie artykułów
09.2015 - aktualnie
Prywatne lekcje niemieckiego
korepetycje, współpraca ze wszystkimi grupami wiekowymi, pomoc w lekcjach, przygotowanie do testów, egzaminów, kursy autorskie, język specjalistyczny, medycyna, biznes

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Pani Roksana od 2 lat uczy mojego nastoletniego syna i nie przestaje mnie zdumiewać niesamowicie wysokim poziomem przygotowywanych lekcji, zaznaczam,że również jestem z wykształcenia filologiem z doświadczeniem pedagogicznym. Dzięki pani Roksanie mój syn poczynił znaczne postępy w nauce niemieckiego i,co ważniejsze, zaczął lubić język i interesować się nim. Lekcje z Panią Roksaną są zawsze świetnie zorganizowane, materiały skrupulatnie przygotowane i dostosowane do potrzeb, a zajęcia przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, co dodatkowo motywuje do pracy. W nauczaniu nastolatków bardzo trudno jest pogodzić wysokie wymagania z jednoczesnym utrzymaniem pozytywnego nastawienia do nauki, a pani Roksanie świetnie to wychodzi, nie mogliśmy trafić lepiej, dziękujemy:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Konwersacje z Roksaną zaczęłam dwa lata temu i od tamtej pory nawiązałyśmy wspaniały kontakt! Dzięki temu lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze, bez stresu, zawsze dostawałam materiały indywidualnie dopasowane do moich potrzeb. Roksana zwracała uwagę na moje prośby czy braki i intensywnie nad nimi pracowałyśmy. Po kursie z Roksaną nie tylko ja widzę u siebie postęp, ale także na studiach kilkukrotnie zostałam pochwalona za widoczny progres. Roksana jest nie tylko zaangażowaną nauczycielką, z pasją i podejściem do ucznia, ale też przemiłą, wyrozumiałą i cierpliwą osobą. Zdecydowanie zapisałabym się na kurs drugi raz, była to jedna z lepszych decyzji i na pewno poleciłabym lekcje z Roksaną każdej osobie, która potrzebuje pomocy z niemieckim albo po prostu chce nauczyć się tego języka od podstaw.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Właśnie ukończyłam kurs konwersacyjny i chciałabym podzielić się swoją opinią. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przyjemna atmosfera zajęć i ciekawe tematy rozmów. Roksana jest wesoła i otwarta, skutecznie pomaga pokonać barierę językową. Polecam!
Ula

avatar
Ela W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Dzień dobry. Bardzo polecam Panią Roksanę, moja córka uczy się z nią już drugi rok i jest zachwycona zajęciami. Ja też nie mam żadnych zastrzeżeń, Pani Roksana jest miła, kontaktowa i kompetentna. Wie co robi i ma podejście do dzieci, z Zosią złapała świetny kontakt i nie wyobrażamy sobie tych lekcji z nikim innym. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do takiej ilości piosenek, gier i zabaw, jednak efekty są rewelacyjne. Czasem trzeba poczekać dłużej na wolny termin, ale naprawdę warto!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Serdecznie polecam wszystkim lekcje niemieckiego z Roksana. Są mega ciekawe i inspirujące. Roksana potrafi zmobilizować ucznia do nauki i wzbudzić w nim pasję do nauki niemieckiego (w moim przypadku po 5 letniej przerwie od tego języka) Naprawdę warto!!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Jestem studentem medycyny i bardzo ciężko było mi znaleźć kurs języka niemieckiego, który poruszałby potrzebne mi słownictwo i spełniał moje oczekiwania. Chciałbym przygotować się do wyjazdu na praktyki zagraniczne i lekcje z Roksaną to strzał w dziesiątkę! Zajęcia ciekawe i dobrze przemyślane, ale przede wszystkim rzeczywiście mocno medyczne, na czym mi najbardziej zależało. Super, polecam. Także osobom niezwiązanym z medycyną, Roksana oferuje duży wybór kursów i dostosowuje materiał indywidualnie, w zależności co komu potrzeba, wystarczy zapytać :)

avatar
Kajtek10
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Pani jest miła i uśmiechnięta. I cierpliwa. I jak czegoś nie umiem zrozumieć to wymyśla śmieszne skojarzenia i historyjki i wtedy jest mi łatwiej się uczyć

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Profesjonalizm, miła atmosfera i ciekawa forma zajęć

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Córka jest zachwycona lekcjami, polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Z czystym sumieniem polecam Roksanę! Forma zajęć bardzo przyjemna, nie ma tutaj nudnego uzupełniania kserówek, ćwiczenia pomysłowe i opracowane przez nią samą :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Mój młodszy brat ma duże problemy z nauką języków, ale Pani Roksanie udało się do niego trafić - gry i zabawy językowe super się sprawdzają. Od tego roku szkolnego Pani Roksana uczy też mnie (mam 15 lat), ale całkiem od podstaw i bardzo mi się podobają te lekcje. Szkoda że w szkole nie mamy takiej nauczycielki!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Bardzo polecam lekcje z tą panią! Jest młoda i sympatyczna, ma dobre podejście do swoich uczniów, na jej lekcjach nie ma stresu ani sztywnej atmosfery, można żartować i jest po prostu miło :) Potrafi zmotywować, zawsze jest przygotowana i proponuje fajne metody nauki, często na korepetycjach gramy w gry planszowe czy karty przez nią przygotowywane i nawet nie czuć że się uczymy, np okropnej gramatyki :D Bardzo mi pomogła przygotować się do matury, to dzięki niej dostałam się na wymarzone studia. Bardzo polecam i serdecznie pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.