Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Sucha Beskidzka
Kraków

Roksana

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Roksana

O mnie

Jestem absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz pedagogiki (również UJ). Udzielam lekcji języka niemieckiego zarówno od podstaw, jak i służę pomocą korepetytorską na wyższych poziomach zaawansowania. Język niemiecki towarzyszy mi już od wielu lat i wciąż pozostaje jedną z największych moich pasji. Charakteryzuje mnie skuteczność, zaangażowanie, nowoczesność i profesjonalizm, a także indywidualne podejście do ucznia i kreatywne rozwiązywanie problemów i wyzwań.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 09.2016
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Neofilologia - filologia germańska
10.2017 - 10.2019
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Pedagogika społeczno-opiekuńcza
Kursy i szkolenia
.
Goethe-Zertifikat C2 - Großes Deutsches Sprachdiplom (GDS)
Doświadczenie
01.2012 - 01.2015
Tłumaczenia tekstów
współpraca z portalem sportowym, tłumaczenia niemieckojęzycznych artykułów, redakcja tekstów, pisanie artykułów
09.2015 - aktualnie
Prywatne lekcje niemieckiego
korepetycje, współpraca ze wszystkimi grupami wiekowymi, pomoc w lekcjach, przygotowanie do testów, egzaminów, kursy autorskie, język specjalistyczny, medycyna, biznes

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Pani Roksana od 2 lat uczy mojego nastoletniego syna i nie przestaje mnie zdumiewać niesamowicie wysokim poziomem przygotowywanych lekcji, zaznaczam,że również jestem z wykształcenia filologiem z doświadczeniem pedagogicznym. Dzięki pani Roksanie mój syn poczynił znaczne postępy w nauce niemieckiego i,co ważniejsze, zaczął lubić język i interesować się nim. Lekcje z Panią Roksaną są zawsze świetnie zorganizowane, materiały skrupulatnie przygotowane i dostosowane do potrzeb, a zajęcia przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, co dodatkowo motywuje do pracy. W nauczaniu nastolatków bardzo trudno jest pogodzić wysokie wymagania z jednoczesnym utrzymaniem pozytywnego nastawienia do nauki, a pani Roksanie świetnie to wychodzi, nie mogliśmy trafić lepiej, dziękujemy:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Konwersacje z Roksaną zaczęłam dwa lata temu i od tamtej pory nawiązałyśmy wspaniały kontakt! Dzięki temu lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze, bez stresu, zawsze dostawałam materiały indywidualnie dopasowane do moich potrzeb. Roksana zwracała uwagę na moje prośby czy braki i intensywnie nad nimi pracowałyśmy. Po kursie z Roksaną nie tylko ja widzę u siebie postęp, ale także na studiach kilkukrotnie zostałam pochwalona za widoczny progres. Roksana jest nie tylko zaangażowaną nauczycielką, z pasją i podejściem do ucznia, ale też przemiłą, wyrozumiałą i cierpliwą osobą. Zdecydowanie zapisałabym się na kurs drugi raz, była to jedna z lepszych decyzji i na pewno poleciłabym lekcje z Roksaną każdej osobie, która potrzebuje pomocy z niemieckim albo po prostu chce nauczyć się tego języka od podstaw.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Właśnie ukończyłam kurs konwersacyjny i chciałabym podzielić się swoją opinią. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przyjemna atmosfera zajęć i ciekawe tematy rozmów. Roksana jest wesoła i otwarta, skutecznie pomaga pokonać barierę językową. Polecam!
Ula

avatar
Ela W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Dzień dobry. Bardzo polecam Panią Roksanę, moja córka uczy się z nią już drugi rok i jest zachwycona zajęciami. Ja też nie mam żadnych zastrzeżeń, Pani Roksana jest miła, kontaktowa i kompetentna. Wie co robi i ma podejście do dzieci, z Zosią złapała świetny kontakt i nie wyobrażamy sobie tych lekcji z nikim innym. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do takiej ilości piosenek, gier i zabaw, jednak efekty są rewelacyjne. Czasem trzeba poczekać dłużej na wolny termin, ale naprawdę warto!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Serdecznie polecam wszystkim lekcje niemieckiego z Roksana. Są mega ciekawe i inspirujące. Roksana potrafi zmobilizować ucznia do nauki i wzbudzić w nim pasję do nauki niemieckiego (w moim przypadku po 5 letniej przerwie od tego języka) Naprawdę warto!!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Jestem studentem medycyny i bardzo ciężko było mi znaleźć kurs języka niemieckiego, który poruszałby potrzebne mi słownictwo i spełniał moje oczekiwania. Chciałbym przygotować się do wyjazdu na praktyki zagraniczne i lekcje z Roksaną to strzał w dziesiątkę! Zajęcia ciekawe i dobrze przemyślane, ale przede wszystkim rzeczywiście mocno medyczne, na czym mi najbardziej zależało. Super, polecam. Także osobom niezwiązanym z medycyną, Roksana oferuje duży wybór kursów i dostosowuje materiał indywidualnie, w zależności co komu potrzeba, wystarczy zapytać :)

avatar
Kajtek10
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Pani jest miła i uśmiechnięta. I cierpliwa. I jak czegoś nie umiem zrozumieć to wymyśla śmieszne skojarzenia i historyjki i wtedy jest mi łatwiej się uczyć

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Profesjonalizm, miła atmosfera i ciekawa forma zajęć

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Córka jest zachwycona lekcjami, polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Z czystym sumieniem polecam Roksanę! Forma zajęć bardzo przyjemna, nie ma tutaj nudnego uzupełniania kserówek, ćwiczenia pomysłowe i opracowane przez nią samą :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Mój młodszy brat ma duże problemy z nauką języków, ale Pani Roksanie udało się do niego trafić - gry i zabawy językowe super się sprawdzają. Od tego roku szkolnego Pani Roksana uczy też mnie (mam 15 lat), ale całkiem od podstaw i bardzo mi się podobają te lekcje. Szkoda że w szkole nie mamy takiej nauczycielki!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Bardzo polecam lekcje z tą panią! Jest młoda i sympatyczna, ma dobre podejście do swoich uczniów, na jej lekcjach nie ma stresu ani sztywnej atmosfery, można żartować i jest po prostu miło :) Potrafi zmotywować, zawsze jest przygotowana i proponuje fajne metody nauki, często na korepetycjach gramy w gry planszowe czy karty przez nią przygotowywane i nawet nie czuć że się uczymy, np okropnej gramatyki :D Bardzo mi pomogła przygotować się do matury, to dzięki niej dostałam się na wymarzone studia. Bardzo polecam i serdecznie pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.