Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Mikołów
Tychy
Zabrze
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pracuję w tym zawodzie ponad 23 lata, byłem wykładowcą uczelni wyższej, uczelni prywatnej, obecnie pracuję wyłącznie jako prywatny nauczyciel. Mam bardzo bogate doświadczenie nauczania zarówno młodych jak i starszych Uczniów i Studentów. Uczyłem setki Uczniów, wielu od szkoły podstawowej aż po studia.
Od kilku lat przygotowuję młodzież również do Matury Międzynarodowej IB .

Działam na terenie całego Śląska przez 7 dni w tygodniu.

Profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe dla wszystkich studentów, gimnazjalistów, licealistów i uczniów szkół podstawowych. Matura rozszerzona i podstawowa. Egzaminy Gimnazjalne. Sprawne, skuteczne, obrazowe nauczanie poparte wieloletnim doświadczeniem to moja specjalność. Nie sztuką uczyć, sztuką jest właściwie docierać do Ucznia, aby rozumiał ten piękny przedmiot.

Ofertę swoją kieruję do osób, które tak jak ja szanują swój czas, są gotowe docenić mój czas i umiejętości. Nauczanie jest moją pasją, którą rozwijam od ponad 23 lat. Jednym słowem: skuteczne nauczanie u Fachowca.

Można do mnie dzwonić do godz. 22 przez cały dzień. Jeśli nie będę mógł rozmawiać, tzn prowadzę zajęcia, oddzwonię w czasie przerwy.

Uwaga!!! Nie pomagam podczas egzaminów SMS-mi. Proszę już mnie o to nie pytać, szanujmy siebie i przede wszystkim tych, którzy włożyli w naukę wiele czasu.

Zajęcia odbywają się u Ucznia w domu, jak również u mnie.

Istnieje moźliwość organizowania lekcji w grupkach 2, 3 osobowych, proszę pamiętać jednak o wymogu zbliżonych umiejętności.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2013

Pełny profesjonalizm, zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, P Darek bardzo wesoły i sympatyczny, 0 stresu po pierwszych zajęciach, jednakże wymagający, słowem wzór nauczyciela.polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.