Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Mikołów
Tychy
Zabrze
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Bytom
Sosnowiec

Użytkownik #106270

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Użytkownik #106270

O mnie

20 lat doświadczenia, setki zadowolonych Uczniów, ZAWODOWY KOREPETYTOR, uznanie i pewność. Również MATURA MIĘDZYNARODOWA.Profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe dla wszystkich studentów, gimnazjalistów, licealistów i uczniów szkół podstawowych. Matura 2012 rozszerzona i podstawowa. Egzaminy Gimnazjalne. Od 1992r. zajmuję się zawodowo indywidualnym nauczaniem matematyki. Sprawne, skuteczne, obrazowe nauczanie poparte wieloletnim doświadczeniem to moja specjalność. Nie sztuką uczyć matematyki, sztuką jest właściwie docierać do Ucznia, aby rozumiał ten piękny przedmiot.Ofertę swoją kieruję do osób, które tak jak ja szanują swój czas, są gotowe docenić mój czas i umiejętości. Nauczanie Matematyki jest moją pasją, którą rozwijam od ponad 20 lat. Jednym słowem: skuteczne nauczanie u Fachowca.Proszę o kontakt. Można do mnie dzwonić do godz. 22. Serdecznie zapraszam. Jeśli nie będę mógł rozmawiać, tzn prowadzę zajęcia, oddzwonię w czasie przerwy.Na dzień 10.2.2012 mój czas wolny jest bardzo ograniczony, szanse na lekcje z dnia na dzień minimalne, ale proszę próbować, być może jest szansa na małą lukę. Niemniej im wcześniej tym lepiej odnośnie rezerwacji.Uwaga!!! Nie pomagam podczas egzaminów MMS-mi i SMS-mi. Proszę już mnie o to nie pytać, szanujmy siebie i przede wszystkim tych, którzy włożyli w naukę wiele czasu.Zajęcia odbywają się u Ucznia w domu.Istnieje moźliwość organizowania lekcji w grupkach 2, 3 osobowych, proszę pamiętać jednak o wymogu zbliżonych umiejętności.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2013

Pełny profesjonalizm, zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, P Darek bardzo wesoły i sympatyczny, 0 stresu po pierwszych zajęciach, jednakże wymagający, słowem wzór nauczyciela.polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.