Filip Kozieradzki

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Cieszę się, że jesteś zainteresowany moim profilem :)

Zajmuję się rysunkiem i malarstwem zarówno hobbistycznie jak i zawodowo. Jestem architektem i podróżnikiem.

Pracowałem w szkołach rysunku Labirynt i Seal Art, obecnie jestem nauczycielem rysunku w Technikum Architektoniczno-Budowlanym w Wrszawie. Prowadzę też zajęcia prywanie.

Zapraszam osoby w każdym wieku na naukę rysunku odręcznego. Przygotowuję kandydatów na wydziały architektury w kraju i za granicą. Zapraszam także na profesjonalne zajęcia osoby już studiujące, które chcą rozwinąć swoje umiejętności.

Poza architekturą prowadzę też rysunek hobbistyczny, naukę rysunku technicznego, budowlanego, zajęcia z typografii, grafiki i zajęcia modelarske.

Jakiś przedmiot wydaje się zbyt zawiły?
Siedzisz już wiele godzin, a odpowiedź się nie pojawia?

Chętnie Ci pomogę na studiach przy projektowaniu, budownictwie czy konstrukcji. Pomagam również z wizualizacjami. Zapraszam osoby z Politechniki Warszawskiej, Wyższej Szkoły Ekologi i Zarządzania i SANu.Każdy może nauczyć się rysować. Wystarczy odrobina chęci!

Zapraszam na godzinę próbną, podczas której dowiecie się czym jest perspektywa, jak widzieć przestrzennie i co właściwie daje nam rysunek. Zajęcia prowadzę w bloku 2-3 godzinnym, po wcześniejszym umówieniu. Do każdego podchodzę indywidualnie. Zapewniam naukę i rozumienie zagadnień rysunkowych i architektonicznych.

Cena za zajęcia indywidualne to 60zł za godzinę, dla 2-3 osób to 50zł/os, dla grupy 4 osobowej 40zł/os. Cena dotyczy godziny zegarowej.

Zajęcia odbywają się w mieszkaniu ucznia, kawiarni, bibliotece lub w gmachu Wydziały Architektury PW.

Chętnie dojadę do Ciebie.

Zapraszam do kontaktu mailowego i telefonicznego.
tel: 794424852 (tylko Whatsapp)
503 905 987 przez sieć

Pozdrawiam i życzę Ci dobrego dnia!
Filip

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2018
Politechnika Warszawska
Inżynier
Wydział Architektury
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.