Filip Kozieradzki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Kraków
Faktura VAT

Filip Kozieradzki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Filip Kozieradzki

O mnie

Dzień dobry!

Kraków i WarszwaProwadzę zajęcia z plastyki, rysunku odręcznego, rysunku architektonicznego, rysunku technicznego, architektury, historii sztuki, malarstwa, akwareli oraz uczę programów takich jak Photoshop, Indesign, Illustrator, Indesign, Lightroom, Autocad i inne :)Jestem pozytywny, otwarty, komunikatywny, punktualny, spokojny. Wiem, że każdy ma prawo nie wiedzieć i jeśli tylko chce - nauczy się wszystkiego.Maluję obrazy i prowadzę sprzedaż, a także prowadzę szkołę rysunku i akwareli w centrum Warszawy. Przygotowuję na architekturę i ASP. W kraju i za granicą. Poniżej kilka słów na ten temat.Dzieła sztuki od zawsze stanowiły silną walutę, która zyskuje w czasie. Długofalowo, tak jak złoto.

Jest to doskonała lokata kapitału, która zwiększa swoją wartość wraz ze znaczeniem dzieł i rozpoznawalnością artysty, jak również przez spadek wartości papierowych pieniędzy.

Co więcej, moje obrazy to oryginalny prezent z okazji świąt, chrzcin, ślubu, komunii, urodzin czy jakiejkolwiek innej. Każdy jest zadowolony z moich obrazów i chwali się nimi przed znajomymi!Jestem artystą i architektem, pasjonatem fotografii, ekonomii i geopolityki. Ciągle podróżuję czerpiąc inspirację do nowych obrazów. To właśnie wtedy, uwieczniam aparatem najpiękniejsze miejsca, które potem przelewam na papier. W tym niemalże boskim procesie oddaję całą swoją uwagę pasji z jaką wykonuję moją pracę. Każda praca powstaje w odpowiednim czasie. Bez pośpiechu i z wielkim sercem.Wykonuję obrazy na zamówienie - portrety, krajobrazy, miasta historyczne, fantasy, miasta nowoczesne, sci-fi. Ołówek, tusz, akwarela!Rozmiar i cena do uzgodnienia :)Zapraszam do obejrzenia dostępnych prac w mojej galerii w Warszawie w samym centrum przy ulicy Poznańskiej - Arte Valore Studio & Galleria oraz do odwiedzenia fanpage na Facebooku i Instagramie /fkolors /arte.valoreWysyłka w każde miejsce Polski w cenie!Pozdrawiam serdecznie! :)

inż. arch. artysta

Filip Kozieradzki

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2018
Politechnika Warszawska
Inżynier
Wydział Architektury
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2019 - 09.2019
Schmidtploecker Architekten
6 miesięcy pracy w biurze archiotektonicznym we Frankfurcie nad Menem. Opracowywanie konkursów architektonicznych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Bardzo dobry korepetytor umie wszystko wytłumaczyć w prosty i przejrzysty sposób jak najbardziej polecam zapisać do niego na lekcję

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Pan Filip ma zaskakująca ogromne doświadczenie i wiedzę, która chętnie dzieli się ze swoimi uczniami! Bardzo polecam, brak jakichkolwiek uwag.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Dziękuję za pomoc z wytłumaczeniem rysunków technicznych i konstrukcji!:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2020

Lekcje u Filipa były najlepszym wyborem!
Profesjonalnie podejście, w przesympatycznej, swobodnej atmosferze.
Jego ogromna wiedza procentuje świetnymi pomysłami, trafnymi rozwiązaniami i celnymi uwagami.
Jego wkład pracy i postawę oceniam powyżej oczekiwań!
Zaangażowanie na 1000% a ja z serca polecam to magiczne miejsce :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.