Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Białystok
Warszawa
Wasilków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 / 60 min

Angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Nuczycielka, doktorantka na UwB udzieli korepetycji uczniom szkół podstawowych z matematyki.

Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, jak i młodzieży. 
Cechuję się dużą cierpliwością i ogromną chęcią pomocy tak, aby wiedza pozostała na długo. Uczę w taki sposób, żeby uczeń wyciągnął z zajęć maksymalnie dużo wiedzy, ale przy tym nie czuł sie przytłoczony.

Możliwy dojazd do ucznia, a także zajęcia online.
Najczęściej jednak zapraszam do siebie (5 min autobusem od centrum).

Posiadam również bardzo dużą wiedzę z chemii, biologii i fizyki. 
Oferuję zajęcia łączone z tych przedmiotów oraz polegające na doraźnej pomocy w odrabianiu lekcji lub przygotowaniu do sprawdzianów.

Zapraszam
tel. 511 892 303

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Pani Angelika jest najlepszą nauczycielką z biologii z jaką miałam doczynienia na przestrzeni mojej całej edukacji. Do matury przygotowała mnie wybitnie, wiedzę zawsze przekazywała konkretnie ale jednocześnie bardzo obrazowo i przystępnie. Zawsze miała multum zadań do rozwiązania dla mnie zarówno na zajęciach jak i do domu. Jej zaangażowanie na zajęciach powodowało przypływ motywacji do nauki, a nawet samodzielnego jej poszerzania. Polecam z całego serca każdemu kto chce przygotować się zarówno do matury jak i olimpiady :D

Angelika

Dziękuję Moniko za bardzo miłe słowa i gratuluję super wyniku! Mam nadzieję, że Twój zapał do pracy zawsze będzie tak nieustanny, jak ten który przejawiałaś na zajęciach. Życzę wielu sukcesów :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Dobry kontakt.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2014

Angelika pomagała mi w przygotowaniu do egzaminu z botaniki :) Współpraca odbywała się przez Internet, czego początkowo bardzo się obawiałam. Okazało się jednak, że niepotrzebnie ;) Angelika jest bardzo sympatyczną i rzetelną osobą. Posiada dużą wiedzę, którą potrafi świetnie przekazać. Co ważne w botanice - bez problemu posługuje się nazwami łacińskimi! Angelika nawet przez Internet potrafi zwrócić uwagę na rzeczy ważne i podchwytliwe ;) Materiały, które mi przysyłała były opracowane bardzo dokładnie, zawierały dodatkowe (pokrewne) informacje i dużo zdjęć, które często bywają zbawienne :) Angelika nie ma także problemu, by wytłumaczyć coś po raz drugi. Pozostawała w ciągłym kontakcie mailowym i telefonicznym. Wszystkie materiały przysyłała na czas, a nawet przed czasem. Z czystym sumieniem mogę polecić Angelikę! :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.