Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Białystok
Wasilków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia70 - 80 / 60 min

Cecylia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Magister Biologii Ogolnej i Molekularnej, doktorantka z uprawnieniami nauczycielskimi, stypendystka naukowa, udzieli korepetycji z BIOLOGII
uczniom szkół średnich i gimnazjalnych oraz studentom

Oferuję profesjonalne, wypracowane przez kilka lat podejście do każdego ucznia indywidualnie. Możliwe są również zajęcia grupowe (kilka osób, najlepiej przyjaciół).

Zajmuję się przede wszystkim przygotowaniem do Matury. Zajęcia mają na celu naukę/powtórkę/uzupełnienie materiału. Uczę zarówno od postaw, jak i zajmuję się odświeżaniem i uzupełnianiem materiału. Skupiam się na tym co jest tylko i wyłącznie potrzebne na maturę. Odchodzę od teorii "im więcej tym lepiej", bo "im więcej" tym jednak więcej stresu. Na zajęciach skupiam się jednak przede wszystkim na "doskonaleniu wypowiedzi", tak aby uczeń miał szansę na max ilość punktów.
Na ostatnich maturach cały materiał, który poruszałam na moich był niemal w tej samej formie, a zadania i poruszone pytania były zadane w niemal ten sam sposób.

Oferuję w ramach zajęć darmowe kserówki, wszelkie wskazówki i mnóstwo humoru.
Czekam na wszelkie propozycje, aby pracowało nam się raźniej i efektywniej.
To przede wszystkim Ty masz na tym skorzystać! :)

Ponadto przygotuję do wszelkich sprawdzianów, testów, konkursów i poprawek. Mam rozległą wiedzę z wielu dziedzin biologii i potrafię skutecznie nią zainteresować ucznia. Pokażę, że nauka to klucz do poznawania świata i czerpanie radości z wiedzy !

Moje zajęcia są nierzadko pełne są różnych atrakcyjnych pomocy naukowych a nawet żywych okazów roślin czy grzybow. To uczenie na zrozumienie ;)

Moi maturzyści osiągają wyniki az do 98%! Jest o co walczyć!!!
Wielu z nich z powodzeniem dostaje się na uczelnie medyczne na kierunek lekarski, weterynarię czy inne wysoko cenione kierunki na dobrych uczelniach.

Ostatnie wolne miejsce do przygotowania na MATURĘ  2019.

proszę o kontakt telefonicznie lub smsem:
 tel. 511 892 303 

Zajecia indywidualnie lub w parach/ trójce. 

Indywidualnie - 80 zl za 60 min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Dobry kontakt.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2014

Angelika pomagała mi w przygotowaniu do egzaminu z botaniki :) Współpraca odbywała się przez Internet, czego początkowo bardzo się obawiałam. Okazało się jednak, że niepotrzebnie ;) Angelika jest bardzo sympatyczną i rzetelną osobą. Posiada dużą wiedzę, którą potrafi świetnie przekazać. Co ważne w botanice - bez problemu posługuje się nazwami łacińskimi! Angelika nawet przez Internet potrafi zwrócić uwagę na rzeczy ważne i podchwytliwe ;) Materiały, które mi przysyłała były opracowane bardzo dokładnie, zawierały dodatkowe (pokrewne) informacje i dużo zdjęć, które często bywają zbawienne :) Angelika nie ma także problemu, by wytłumaczyć coś po raz drugi. Pozostawała w ciągłym kontakcie mailowym i telefonicznym. Wszystkie materiały przysyłała na czas, a nawet przed czasem. Z czystym sumieniem mogę polecić Angelikę! :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.