Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Białystok
Warszawa
Wasilków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka80 / 60 min

Angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Nauczycielka fizyki udzieli korepetycji z Fizyki uczniom szkół podstawowych lub średnich. Ze mną nadrabianie zaległości i przygotowanie do klasówek lub odrabianie pracy domowej to nie problem.
Zapewniam dodatkowe materiały, miłą atmosferę i wielkie zaangażowanie w nauczanie.

Przygotuję solidnie do Matury z Fizyki .
Kilkanaście moich uczniów zdało z bardzo dobrymi wynikami fizykę na poziomie rozszerzonym. Sprawdź, a polubisz taki tok nauczania.

Zapraszam;)
80 zł/60 min
50 zl/60 min osoba w parze
Nauka w parach/trójkach może okazać się równie efektywna a cena jest znacznie niższa.

Posiadam kwalifikacje pedagogiczne. Doktorantka na UwB
10-letnie doświadczenie w nauczaniu Fizyki
tel: 511 892 303

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Pani Angelika jest najlepszą nauczycielką z biologii z jaką miałam doczynienia na przestrzeni mojej całej edukacji. Do matury przygotowała mnie wybitnie, wiedzę zawsze przekazywała konkretnie ale jednocześnie bardzo obrazowo i przystępnie. Zawsze miała multum zadań do rozwiązania dla mnie zarówno na zajęciach jak i do domu. Jej zaangażowanie na zajęciach powodowało przypływ motywacji do nauki, a nawet samodzielnego jej poszerzania. Polecam z całego serca każdemu kto chce przygotować się zarówno do matury jak i olimpiady :D

Angelika

Dziękuję Moniko za bardzo miłe słowa i gratuluję super wyniku! Mam nadzieję, że Twój zapał do pracy zawsze będzie tak nieustanny, jak ten który przejawiałaś na zajęciach. Życzę wielu sukcesów :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Dobry kontakt.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2014

Angelika pomagała mi w przygotowaniu do egzaminu z botaniki :) Współpraca odbywała się przez Internet, czego początkowo bardzo się obawiałam. Okazało się jednak, że niepotrzebnie ;) Angelika jest bardzo sympatyczną i rzetelną osobą. Posiada dużą wiedzę, którą potrafi świetnie przekazać. Co ważne w botanice - bez problemu posługuje się nazwami łacińskimi! Angelika nawet przez Internet potrafi zwrócić uwagę na rzeczy ważne i podchwytliwe ;) Materiały, które mi przysyłała były opracowane bardzo dokładnie, zawierały dodatkowe (pokrewne) informacje i dużo zdjęć, które często bywają zbawienne :) Angelika nie ma także problemu, by wytłumaczyć coś po raz drugi. Pozostawała w ciągłym kontakcie mailowym i telefonicznym. Wszystkie materiały przysyłała na czas, a nawet przed czasem. Z czystym sumieniem mogę polecić Angelikę! :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.