Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Warszawa (Wilanów +4)
Płock
Nadarzyn
Wrocław (Fabryczna +4)
Książenice
Podkowa Leśna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka150 / 60 min

Piotr Parol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć
Nazywam się Piotr! :)

Jestem absolwentem studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Politechnice Warszawskiej . Posiadam również tytuł inżyniera Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego .

Udzielaniem korepetycji zajmuję się od ponad 7 lat . Mam za sobą współpracę z wieloma osobami z którymi wspólnie wychodziliśmy nawet z największych tarapatów!

Korepetycji z matematyki udzielam na poziomie:
✔️ szkoły podstawowej ,
✔️ szkoły średniej

W trakcie prowadzonych zajęć pomagam nadrobić bieżące zaległości w szkole, a także przygotowuję do egzaminów kończących poszczególne etapy edukacji ( egzamin ósmoklasisty / matura ).
________________________________________ ________________________________________ _____________________

◻️ Cena zajęć: 150 zł / 60 min

Rekomendowany czas trwania lekcji to 90 minut, dzięki czemu jestem w stanie nie tylko wytłumaczyć Ci dane zagadnienie, ale przede wszystkim możemy wspólnie przećwiczyć odpowiednią liczbę zadań, które to pozwolą na usystematyzowanie zdobytej w trakcie zajęć wiedzy.

W związku z zaistniałą sytuacją zajęcia prowadzę wyłącznie w formie zdalnej/online .
________________________________________ ________________________________________ _____________________

Zastanawiasz się jak wyglądają takie zajęcia?
Zapraszam na darmową 30 minutową lekcję próbną!

Korepetycje odbywają się za pośrednictwem komunikatora internetowego (np. Skype, Zoom, Discord), który pozwala mi na udostępnienie Tobie widoku ekranu mojego komputera.
Na bieżąco widzisz mnie, a także wykonywane przeze mnie notatki.Przykład zadań rozwiązanych w trakcie przeprowadzonych przeze mnie zajęć zamieściłem na zdjęciach dołączonych do ogłoszenia.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :)

Piotr
tel. 668-838-127

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Inżynier
02.2017 - 01.2020
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2023

Pan Piotr jest bardzo dobrym nauczycielem matematyki, z super podejściem do młodego człowieka, jednocześnie potrafi świetnie wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia. W ciągu 10 miesięcy systematycznej pracy perfekcyjnie przygotował syna do egzaminu ósmoklasisty. Janek otrzymał niemal 100% pkt.
Syn dostał się do jednego z topowych warszawskich liceów. Polecam wszystkim. Panie Piotrze serdecznie dziękujemy :)

avatar
Lilianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2022

Syn dzięki panu Piotrowi zdał egzamin ośmioklasisty prawie bezbłędnie i zdał egzamin do wybranego przez siebie liceum IB- gdzie oczywiście zdawał oprócz angielskiego również matematykę. Lekcje z panem Piotrem to dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam

avatar
Dymitr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Bardzo dobry nauczyciel, młody, z poczuciem humoru. Wie jak trafić do maturzysty. W bardzo krótkim okresie przygotował mnie do tegorocznej matury. Z czystym sumieniem mogę polecić.

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Najlepszy na świecie! Nigdy nie przypuszczałabym, że polubię się z matematyką, a już napewno nie marzyłam o wyniku 93% na maturze! Przesympatyczny, kontaktowy, i jakby chciał to nawet fizykę jądrową największej amebie by wytłumaczył. Najlepsze korki w życiu, i najlepsze przygotowanie do matury w pandemii :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Serdecznie polecam Piotrka, w ciągu kilku miesięcy pomógł mi przygotować się do matury, z wyników na poziomie 40% wyciągnął mnie na 90%, Lekcje z nim odbywają się w przyjemnej wręcz przyjacielskiej atmosferze zawsze punktualny i rzetelny.

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Pan Piotr jest znakomitym nauczycielem matematyki, dzięki niemu moja córka znacząco poprawiła poziom zrozumienia materiału i bardzo dobrze poradziła sobie na egzaminach. Jestem bardzo wdzięczny za jego zaangażowanie i profesjonalne podejście. Bardzo polecam współpracę z panem Piotrem.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Miałam ogromny problem z matematyką, a sama myśl o niej była dla mnie największym koszmarem. Na szczęście poznałam Pana Piotrka, który zainteresował mnie matematyka, pokazał że to wcale nie jest czarna magia oraz solidnie przygotował mnie do matury. Zajęcia prowadzone są w naprawdę przyjaznej atmosferze, bez stresu i z indywidualnym podejściem do ucznia. Z całego serca polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia Pana Piotra, który przygotowywał moja córkę fo egzaminu ósmoklasisty. W tym niełatwym czasie Pan Piotr potrafił córkę zainteresować na tyle, ze egzamin zdała na 100%, a matematykę wskazywała jako pożądany przedmiot rozszerzony przy wyborze profilu w liceum. Fajny kontakt z młodzieżą , współpraca i feedback z rodzicami, konkretnie i uczciwie prowadzona nauka. Bardzo polecamy!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Korepetycje z Panem Piotrem to był strzał w 10-tkę. Szukałam kogoś kto w bardzo krótkim czasie przećwiczy i wyjaśni rzeczy niezrozumiałe z matematyki dla ucznia podchodzącego do egzaminu ósmoklasisty. Synowi już po pierwszej lekcji nie zamykała się buzia :) opowiadał jak Pan Piotr bierze przykłady z życia wzięte , że tak powiem - na czasie:), co przyciągnęło i zachęciło do lekcji 15latka. Do tego, a raczej przede wszystkim szybko nadrobił swoje zaległości. Po każdej lekcji Pan Piotr przesyłał notatki. Potwierdzeniem niech będzie bardzo dobrze zdany egzamin na zakończenie 8-klasy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zajęcia z Panem Piotrem.

avatar
karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

korepetycje z Panem Piotrem były idealnym przygotowaniem do matury! Oprócz zrozumienia dużej ilości materiału dostawałam zadania do domu, poświęcał on mi czas również po korepetycjach kiedy miałam jakieś wątpliwości. Zajęcia są dobrze zorganizowane, poukładane, a atmosfera jest przyjemna. Piotr jest cierpliwy i umie tłumaczyć jedno zagadnienie tak długo aż się go nie zrozumie w pełni!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Korepetycje z Piotrem, bardzo serdecznie polecam, jakikolwiek temat jest zawsze dokładnie wytłumaczony w taki sposób, aby wszystko zrozumieć. Dużo pomocnych materiałów, które pomagają w nauce. Także, bardzo polecam, do sprawdzianów czy matury byłam
dobrze przygotowana.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panem Piotrem. Pan Piotr przygotował mnie bardzo dobrze do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym, zajęcia były ciekawe i sposób prowadzenia lekcji online był na wysokim poziomie :).

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Bardzo polecam zajęcia z Piotrkiem! Przygotowania do matury były bardzo produktywne i przyjemne. Piotrek zawsze pomoże wytłumaczyć wszystko i odpowiedzieć na nurtujące pytania nawet poza lekcjami. Można na niego liczyć. Lekcje są zabawne i luźne, zero stresu co sprawia że chętnie się na nie czeka. Zdecydowanie najlepszy korepetytor od matematyki jakiego miałam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Lekcje z Panem Piotrem odbywają się już od ponad 3 lat. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.
Świetnie tłumaczy poszczególne zagadnienia, szybko nawiązuje kontakt z uczniem, a sama lekcja odbywa się w przyjemnej atmosferze.
W pełni mogę polecić usługi Pana Piotra.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Miałam przyjemność uczestniczenia w zajęciach online prowadzonych przez Piotrka i jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Dzięki tym zajęciom zdałam maturę z matematyki, za co jestem dozgonnie wdzięczna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.