Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Warszawa (Wilanów +4)
Podkowa Leśna
Płock
Polkowice
Nadarzyn
Wrocław (Fabryczna +4)

Piotr Parol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Piotr Parol

O mnie

Cześć❕

Nazywam się Piotr :)

Jestem absolwentem studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Politechnice Warszawskiej. Posiadam również tytuł inżyniera Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Udzielaniem korepetycji zajmuję się od ponad 6 lat. Mam za sobą współpracę z wieloma osobami z którymi wspólnie wychodziliśmy nawet z największych tarapatów! ;)

Korepetycji z matematyki udzielam na poziomie:

✔️ szkoły podstawowej,

✔️ szkoły średniej

W trakcie prowadzonych zajęć pomagam nadrobić bieżące zaległości w szkole, a także przygotowuję do egzaminów kończących poszczególne etapy edukacji.

________________________________________ ________________________________________ __________________________

◻️ Cena zajęć:

80 zł / 60 min

Rekomendowany czas trwania lekcji to 90 minut, dzięki czemu jestem w stanie nie tylko wytłumaczyć Ci dane zagadnienie, ale przede wszystkim możemy wspólnie przećwiczyć odpowiednią liczbę zadań, które to pozwolą na usystematyzowanie zdobytej w trakcie zajęć wiedzy.

W związku z zaistniałą sytuacją zajęcia prowadzę wyłącznie w formie online.

❌ Zapraszam na darmową 30 minutową lekcję próbną ❌

________________________________________ ________________________________________ __________________________

◼️ Zastanawiasz się jak wyglądają takie zajęcia?

Korepetycje odbywają się za pośrednictwem komunikatora internetowego (np. Skype, Zoom), który pozwala mi na udostępnienie Tobie widoku ekranu mojego komputera. Na bieżąco widzisz mnie, a także wykonywane przeze mnie notatki.

Przykład zadań rozwiązanych w trakcie przeprowadzonych przeze mnie zajęć zamieściłem na zdjęciach dołączonych do ogłoszenia.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia,

Piotr

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Inżynier
02.2017 - 01.2020
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Korepetycje z Piotrem, bardzo serdecznie polecam, jakikolwiek temat jest zawsze dokładnie wytłumaczony w taki sposób, aby wszystko zrozumieć. Dużo pomocnych materiałów, które pomagają w nauce. Także, bardzo polecam, do sprawdzianów czy matury byłam
dobrze przygotowana.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panem Piotrem. Pan Piotr przygotował mnie bardzo dobrze do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym, zajęcia były ciekawe i sposób prowadzenia lekcji online był na wysokim poziomie :).

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Bardzo polecam zajęcia z Piotrkiem! Przygotowania do matury były bardzo produktywne i przyjemne. Piotrek zawsze pomoże wytłumaczyć wszystko i odpowiedzieć na nurtujące pytania nawet poza lekcjami. Można na niego liczyć. Lekcje są zabawne i luźne, zero stresu co sprawia że chętnie się na nie czeka. Zdecydowanie najlepszy korepetytor od matematyki jakiego miałam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Lekcje z Panem Piotrem odbywają się już od ponad 3 lat. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.
Świetnie tłumaczy poszczególne zagadnienia, szybko nawiązuje kontakt z uczniem, a sama lekcja odbywa się w przyjemnej atmosferze.
W pełni mogę polecić usługi Pana Piotra.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Miałam przyjemność uczestniczenia w zajęciach online prowadzonych przez Piotrka i jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Dzięki tym zajęciom zdałam maturę z matematyki, za co jestem dozgonnie wdzięczna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.