Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Rembertów +1)

Remek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Remek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 02.2016
Politechnika Warszawska
Inżynier
Inżynieria Materiałowa
02.2016 - 02.2018
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Inżynieria Materiałowa - spec. Zaawansowane Materiały Funkcjonalne
10.2021 - aktualnie
Politechnika Warszawska - SD1
Doktor
Inżynieria materiałowa
Kursy i szkolenia
05.2017
Certified Solidworks Professional
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
Korepetycje
Udzielanie korepetycje z szeroko pojętej inżynierii materiałowej. Od pomocy przy zrozumieniu podstaw inżynierii materiałowej, po konsultacje przy napisaniu pracy dyplomowej.
01.2017 - 03.2018
Druk 3D - CAD
Projektowanie nowych części konstrukcyjnych pod druk 3D, weryfikacja i analiza wytrzymałościowa otrzymanych elementów, całokształt przeprowadzania procesu druku 3D
04.2018 - 10.2021
PIT-RADWAR S.A.
Konstruowanie nowych detali i złożeń w 3D oraz tworzenie na ich podstawie rysunków wykonawczych. Analiza kinematyczna projektów. Przeprowadzanie podst. obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji. Dobór elementów mechanicznych i elektrycznych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Faustyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Gorąco polecam tego korepetytora! Wszystkie problemy, które miałam zostały rozwiązane przy zaledwie dwóch lekcjach! Korepetytor przygotowuję się do zajęć, udostępnia materiały oraz jest dostępny w godzinach zarówno porannych jak i wieczornych, co ułatwia znalezienie odpowiednich terminów dla każdego.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Najlepszy korepetytor z jakim miałem przyjemność mieć zajęcia. Do każdego zagadnienia Pan Remigiusz podchodził profesjonalnie a na zajęciach zawsze panowała przyjazna atmosfera. Polecam każdemu kto ma problem z nauką o materiałach !

Remek

Dziękuję za opinię! Cieszy mnie fakt, że doceniane jest moje podejście, które może procentować podczas przyswajania wiedzy :-)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Profesjonalne podejście do zagadnienia. Bardzo łatwy kontakt z korepetytorem. Bardzo duża wiedza i bardzo dobre umiejętności jej przekazania. Super! Polecam

Remek

Dziękuję za opinię! Cieszę się, że moje podejście jest tak odbierane :-)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Gorąco polecam! Wszystko świetnie wytłumaczone, rozwiane wszelkie wątpliwości. Zdecydowanie polecam :)

Remek

Dziękuję za wystawienie opinii! :-)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2020

Polecam serdecznie, Pan Remigiusz wytłumaczył mi w godzinę wszystko z wiedzy o materiałach, co było na kilku wykładach i bez problemu poradziłem sobie na laboratoriach. Tłumaczenie na wysokim poziomie, szybko i treściwie.

Remek

Dziękuję serdecznie za wystawienie opinii. Cieszy mnie fakt, że moja pomoc przyczyniła się do zrozumienia wymaganego zakresu wiedzy o materiałach i pozwoliła na zaliczenie laboratorium. Dokładam wszelkich starań, aby przekazywana przeze mnie wiedza była jak najbardziej przystępna, w szczególności dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę związaną z wiedzą o materiałach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.