Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Gdynia
Gdańsk
Poznań
Łódź
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski80 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Ostatnie powtórki przed egzaminem ósmoklasisty. 
Możliwość umówienia się na jedną lekcję lub kilka. Oferta tylko dla uczniów klas 8. 
---------------------------------------- ---------------------------------------- --------------

Dzień dobry! :)

Chętnie udzielę korepetycji z j.polskiego uczniom klas ósmych.
Oferuję miłą atmosferę, pełne zaangażowanie i wyrozumiałe podejście do każdego ucznia. 
Posiadam blisko 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć.
Przygotowuję uczniów do egzaminu ósmoklasisty od pierwszej edycji.
Zajęcia indywidualne (uczeń/uczennica - korepetytorka) odbywają się w formie zdalnej - poprzez darmowy Google Meet.

1) Zakres pomocy: przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty w bezstresowej atmosferze:
-analiza i interpretacja tekstów
-omawianie streszczeń i problematyki wszystkich lektur obowiązkowych  
-pisanie różnych form wypowiedzi według omówionych krok po kroku zasad, np. rozprawka, opowiadanie twórcze, streszczenie, ogłoszenie, zaproszenie
-gramatyka, np. fleksja, składnia, fonetyka, słowotwórstwo, zróżnicowanie słownictwa, komunikacja i poprawność językowa - teoria + praktyczne ćwiczenia
-wspólne i samodzielne rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych CKE z poprzednich lat i z różnych wydawnictw wraz z ich dokładnym sprawdzeniem i omówieniem
-wymagania egzaminacyjne
-zasady oceniania 
-strategie rozwiązywania zadań
i zarządzania czasem na egzaminie,
radzenie sobie ze stresem,
inne…                           

2) Moje przykładowe osiągnięcia:
-laureatka Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego: 1. miejsce w województwie pomorskim; zwolnienie z części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego: 100%  
-matura na poziomie podstawowym: 99%  
-ustna matura: 98%  
-matura na poziomie rozszerzonym: 100%  
-stypendystka Prezydenta Miasta 
i trzykrotnie Rektora Uniwersytetu Gdańskiego
-ukończenie jednolitych studiów magisterskich z oceną bardzo dobrą

W razie pytań lub chęci umówienia pierwszej lekcji proszę o wiadomość poprzez portal e-korepetycje.
Prześlę pod wskazany adres e-maila z odpowiedzią.

Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2022
Uniwersytet Gdański
Magister
Kursy i szkolenia
07.2022
Liczne szkolenia i kursy, np. Psychologia edukacyjna, Psychologia rozwoju człowieka, Kariera i rozwój zawodowy, Warsztat trenera szkoleń, Dydaktyka ogólna, Pedagogika ogólna, Dziennikarstwo internetowe
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Korepetytorka języka polskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2024

Pani Karolina przygotowywała córkę do egzaminu ósmoklasisty. Świetna korepetytorka, bardzo pomocna i zaangażowana w lekcje. Po każdych zajęciach otrzymywałam na maila zakres materiału omówiony na korepetycjach. Córka była bardzo zadowolona, rodzice również:)
Szczerze Polecam:)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2024

Wszystko w jak najlepszym porządku, zgodnie z planem i potrzebami na krótko przed egzaminem. Dziękujemy!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Jesteśmy z żoną pod wrażeniem zorganizowania i niezwykłej pieczołowitości Pani Karoliny. Córka zaczęła współpracę na nieco ponad 2 miesiące przed egzaminem. Pani Karolina przygotowała wtedy dokładny plan zajęć ze szczegółowym opisem, co na których zajęciach będzie omawiane. Od razu byliśmy poinformowani, co w pozostałym czasie uda się "przerobić", a co będzie nierealne. Plan został więc opracowany przy uwzględnieniu zagadnień priorytetowych i prawdopodobieństwa pojawienia się poszczególnych tematów na egzaminie. Doświadczenie Pani Karoliny w tematyce egzaminu było tutaj bardzo wartościowe. Przez cały okres korepetycji plan był pod kontrolą, a wszystkie ewentualne odstępstwa od grafiku były zawczasu komunikowane z propozycjami terminów alternatywnych. Wszelkie nasze zapytania spotykały się z natychmiastową (najczęściej jeszcze tego samego dnia) i wyczerpującą odpowiedzią. Córka otrzymała mnóstwo materiałów dodatkowych, które pomagały w przygotowaniach. I to zarówno merytorycznych, dotyczących przedmiotu, jak i dodatkowych, dotyczących przygotowania psychicznego, czy strategii podejścia do samych zadań egzaminacyjnych. Byliśmy pod wrażeniem obszernych sprawozdań z przebiegu korepetycji, które Pani Karolina podsyłała regularnie - samo ich przygotowanie musiało zabierać dużo dodatkowego czasu, a więc jesteśmy dodatkowo za nie wdzięczni. Gorąco polecam usługi Pani Karoliny - moje dzieci pracowały z kilkoma korepetytorami z różnych przedmiotów, ale jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z osobą tak zorganizowaną i tak szczegółową, a także tak komunikatywną, jak Pani Karolina.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Bardzo polecam wszystkim korepetycje z Panią Karoliną. Już drugi raz Jej zaufaliśmy i nas nie zawiodła. Zajęcia przygotowujące Syna do egzaminu ósmoklasisty były prowadzone na najwyższym poziomie. Jestem spokojna o wyniki Syna na egzaminie. Pani Karolina, oprócz niesamowitej wiedzy, dzieli się również cennymi uwagi odnośnie podejścia do egzaminu i przekazuje praktyczne wskazówki. Nie znam innego korepetytora, który tak rzetelnie, po zajęciach, dzieliłby się z rodzicami przerobionym materiałem, postępami dziecka oraz radami. Atmosfera zajęć również jest wyjątkowa i na pewno nie potęguje stresu a najwyżej wycisza i dodaje odwagi i wiary w siebie. Od serca polecam Panią Karolinę i Jej korepetycje. Jest Najlepsza!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Pani Karolina pomogła mojemu synowi dobrze przygotować się do testu 8-klasisty. Bardzo życzliwe podejście do ucznia w połączeniu z profesjonalnie przygotowanymi zajęciami. Zdecydowanie polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Chciałabym bardzo polecić korepetycje u Pani Karoliny. To świetny korepetytor, z rewelacyjnym podejściem do młodzieży i zrozumiałym sposobem przekazywania wiedzy. Dzięki dodatkowym lekcjom z języka polskiego, moja Córka czuła się przygotowana do egzaminów ósmoklasisty i stres na pewno był dużo mniejszy. Ilość tematów jakie udało im się wspólnie przerobić w dość krótkim czasie była imponująca. Pani Karolina na bieżąco informowała nas odnośnie przerobionego materiału, postępów Córki oraz planach na przyszłe lekcje. Dużą zaletą były zajęcia prowadzone stacjonarnie u korepetytora, a następnie z powodu Covid 19 - bardzo przystępne i dalej na wysokim poziomie zajęcia zdalne. Pani Karolina jest osobą bardzo miłą, kompetentną i godną polecenia. Szczerze polecam!

avatar
KATARZYNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Fachowiec na którym można polegać. Pani Karolina pomagała synowi w j. polskim. Przesłała pomocny materiał, wyjaśniła w sposób logiczny i zrozumiały rzeczy, których syn do końca nie rozumiał. Polecam serdecznie wspołpracę.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Nie ulega wątpliwości, że Pani Karolina jest osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Jej spotkania z dzieckiem były owocne, umiejętnie przeprowadzane. Sprawozdania o zakresie przepracowanego materiału były przekazywane rodzicom na bieżąco w formie elektronicznej. Współpraca zatem godna polecenia.

avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Polecam serdecznie korepetycje u Pani Karoliny, bardzo rzetelna, odpowiedzialna osoba, sumienna i zawsze przygotowana do zajęć. Wspierała moją córkę licznymi materiałami i wskazówkami. Pełen profesjonalizm. Polecam gorąco:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Polecam, korepetycje bardzo skuteczne ,zdecydowana poprawa ocen. Po wspólnych spotkaniach syn polubił j. Niemiecki. Prowadząca, konkretna i sumienna. Muszę dodać że uczeń nie należał do łatwych, a Pani Karolina świetnie sobie dała z nim radę. Szczerze polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Polecam, pani Karolina dociera nawet do najtrudniejszych przypadków, które nie pałają miłością do języka niemieckiego.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Poziom korepetycji oceniam bardzo wysoko, Pani Karolina w krótkim czasie zdążyła powtórzyć z synem ogrom materiału. Syn otrzymywał bardzo dużo materiałów dodatkowych. Korepetycje były dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb syna. Otrzymywałam sprawozdania z każdej lekcji, informacje na temat postępów i problemów syna, nad którymi warto pracować.
Polecam gorąco! Małgorzata - mama ósmoklasisty

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.