Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Ustka
Sopot
Gdańsk
Słupsk

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Karolina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Chciałabym bardzo polecić korepetycje u Pani Karoliny. To świetny korepetytor, z rewelacyjnym podejściem do młodzieży i zrozumiałym sposobem przekazywania wiedzy. Dzięki dodatkowym lekcjom z języka polskiego, moja Córka czuła się przygotowana do egzaminów ósmoklasisty i stres na pewno był dużo mniejszy. Ilość tematów jakie udało im się wspólnie przerobić w dość krótkim czasie była imponująca. Pani Karolina na bieżąco informowała nas odnośnie przerobionego materiału, postępów Córki oraz planach na przyszłe lekcje. Dużą zaletą były zajęcia prowadzone stacjonarnie u korepetytora, a następnie z powodu Covid 19 - bardzo przystępne i dalej na wysokim poziomie zajęcia zdalne. Pani Karolina jest osobą bardzo miłą, kompetentną i godną polecenia. Szczerze polecam!

avatar
KATARZYNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Fachowiec na którym można polegać. Pani Karolina pomagała synowi w j. polskim. Przesłała pomocny materiał, wyjaśniła w sposób logiczny i zrozumiały rzeczy, których syn do końca nie rozumiał. Polecam serdecznie wspołpracę.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Nie ulega wątpliwości, że Pani Karolina jest osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Jej spotkania z dzieckiem były owocne, umiejętnie przeprowadzane. Sprawozdania o zakresie przepracowanego materiału były przekazywane rodzicom na bieżąco w formie elektronicznej. Współpraca zatem godna polecenia.

avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Polecam serdecznie korepetycje u Pani Karoliny, bardzo rzetelna, odpowiedzialna osoba, sumienna i zawsze przygotowana do zajęć. Wspierała moją córkę licznymi materiałami i wskazówkami. Pełen profesjonalizm. Polecam gorąco:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Polecam, korepetycje bardzo skuteczne ,zdecydowana poprawa ocen. Po wspólnych spotkaniach syn polubił j. Niemiecki. Prowadząca, konkretna i sumienna. Muszę dodać że uczeń nie należał do łatwych, a Pani Karolina świetnie sobie dała z nim radę. Szczerze polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Polecam, pani Karolina dociera nawet do najtrudniejszych przypadków, które nie pałają miłością do języka niemieckiego.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Poziom korepetycji oceniam bardzo wysoko, Pani Karolina w krótkim czasie zdążyła powtórzyć z synem ogrom materiału. Syn otrzymywał bardzo dużo materiałów dodatkowych. Korepetycje były dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb syna. Otrzymywałam sprawozdania z każdej lekcji, informacje na temat postępów i problemów syna, nad którymi warto pracować.
Polecam gorąco! Małgorzata - mama ósmoklasisty

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.