Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wejherowo
Kościerzyna
Reda
Tczew
Puck
Rumia
Lębork
Bytów
Faktura VAT

O mnie

Witaj! Jesteśmy Centrum Korepetycji Matematify, firmą świadczącą usługi korepetycji od 2019 roku. Nasza specjalizacja to indywidualne i grupowe zajęcia online, które obejmują wszystkie poziomy edukacji - od podstawówki przez szkołę średnią po wsparcie na uczelniach wyższych. Naszą misją jest wspieranie uczniów w osiąganiu ich celów edukacyjnych poprzez najwyższej jakości korepetycje. Oferujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz matury, w tym podstawowej i rozszerzonej.Wyróżniamy się spośród innych firm korepetycyjnych nie tylko szeroką ofertą, ale także innowacyjnym podejściem do nauczania. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, które przenoszą korepetycje online na nowy poziom. Nasza interaktywna tablica i panel ucznia pozwalają na efektywną komunikację i interakcję podczas lekcji online.Z pewnością możemy powiedzieć że nasze zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów każdego ucznia, starannie dobieramy materiały i tempo nauki do każdego. Dążymy do doskonałości, gdyż zależy nam na satysfakcji uczniów i ich rodziców. Zachęcamy do zapoznania się z filmem poniżej w którym jest zaprezentowane nasze podejście do prowadzenia zajęć :)Nasi korepetytorzy to osoby posiadające głęboką wiedzę w swoich dziedzinach, związane bezpośrednio z przedmiotem, który prowadzą. Zatrudniamy wyłącznie osoby po lub w trakcie studiów kierunkowych, które są wykwalifikowane nie tylko pod względem wiedzy merytorycznej, ale także umieją przekazywać tę wiedzę w sposób zrozumiały dla różnych grup wiekowych.Nasza firma jest laureatem konkursów "Orły Edukacji" oraz posiada certyfikat Laur Zaufania. Zależy nam na dostarczaniu usług najwyższej jakości, które przynoszą rezultaty naszym uczniom.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.