Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka30 - 35 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę lekcji gry na gitarze klasycznej lub akustycznej. Uczę gry akordowej [chwytowej] i improwizacji. Bardzo chętnie podejmę się uczenia zarówno osób początkujących jak i średnio zaawansowanych. Dla osób bardziej ambitnych mogę również przedstawić funkcje harmoniczne. Pomogę odrobić zadanie domowe z muzyki, czy sztuki.

Podczas lekcji gwarantuję miłą i bezstresową atmosferę, własne materiały, śpiewniki oraz tabelki z akordami, strojenie gitary.
Dopasuje tempo lekcji do możliwości ucznia, zadam ćwiczenia poprawiające techniki gry i manualną biegłość podczas gry.
Posiadam dwuletnie doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze klasycznej. Zachęcam do podjęcia nauki także osoby po 40-tym roku życia :)

W CHWILI OBECNEJ NIE MAM JUŻ WOLNYCH TERMINÓW NA LEKCJE GITARY

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Syntia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Moja córka, to trudny uczeń. Pani Kasia rewelacyjnie poradziła sobie z powtórką materału na poprawkę córki. Oby więcej takich nauczycieli! 3X TAK!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Bardzo dobra, rzetelna i konkretna pomoc w korepetycjach i przede wszystkim, pomoc przy pisaniu prac. Na prawdę polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Pani Katarzyna ma świetne podejście do młodego człowieka. Potrafi wyczerpująco omówić trudne zagadnienia poruszane w toku zajęć szkolnych jak i te związane z obszernymi lekturami. Nie odrabia prac za ucznia, a wręcz odwrotnie - POMAGA/daje wskazówki jak napisać każdy rodzaj pracy pisemnej. Pani Kasia, to świetny pedagog! Polecam! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 października 2012

Można się z Panią umawiać , zostawiać swój numer telefonu a ............Pani i tak nie oddzwoni.
Po co w takim razie zamieszczać swoje ogłoszenie ?

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

Moja córka uczyła sie u pani Kasi w czasie minionego roku szkolnego. I chciałam tylko powiedzieć, że byliśmy z mężem szalenie zadowoleni, a córka zrobiła spore postępy. Aż żal, że pani Kasia już nie uczy w Poznaniu. Trzymamy kciuki za nowych uczniów w Szczecinie!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2011

Katarzyna udziela lekcji gry na gitarze dzieciom moich dobrych znajomych. Ma tam aż czwórkę uczniów, także całkiem sporą gromadkę! Dzieciaki są zachwycone. Jak najbardziej polecam tą panią. Ma niesamowite podejście do dzieci.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 października 2011

Bardzo nierzetelna osoba, nie pojawiła się na umówionym spotkaniu, nawet nie raczyła zadzwonić, że nie przyjedzie. Widać nie zależy tej Pani na potencjalnych klientach. Nie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.