Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski45 - 60 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Posiadam tytuł magistra filologii polskiej (specjalizacja nauczycielska). Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W toku trwania studiów odbyłam niezbędne i obowiązkowe praktyki pedagogiczne (około 250h) na różnych etapach edukacyjnych; (SP/GM/LO). Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, a także wyjaśnię problematyczne zagadnienia studentom polonistyki. Pomogę w przygotowaniu różnego rodzaju prezentacji, esejów, wypracowań, czy rozprawek. Specjalizuję się w literaturze polskiej XX wieku oraz w tematyce Holokaustu.

Gwarantuję, że Wasze przyszłe lekcje języka polskiego (po spotkaniach ze mną) okażą się ciekawsze, bardziej zrozumiałe i pełne pasji.:)

Pomogę w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty oraz matury (pisemnej/ustnej: zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym), a także studentom w opanowaniu materiału z historii literatury polskiej (HLP), poetyki , czy teorii literatury.

W trakcie lekcji szczególny nacisk kładę na analizę i interpretację lektur szkolnych, poprawność językową oraz gramatykę i ortografię.

Wyjaśnię zasady polskiej gramatyki współczesnej oraz wszelkie zagadnienia poruszane na lekcjach w szkole.

Jeśli zajdzie potrzeba, to pomogę także z zakresu fonetyki , fonologii oraz historii nowożytnej (w tym historii Polski).

Posiadam liczne pomoce naukowe, podręczniki, znam dobrze podstawę programową oraz zasady nowej matury ustnej i pisemnej.

Pomogę także przy redagowaniu prac pisemnych (sprawdzianów/rozprawek) , sprawdzę poprawność językową i udzielę wskazówek jak ewentualnie daną pracę ulepszyć.

Mam bardzo dobry kontakt z uczniem, a moje lekcje odbywają się w bezstresowej atmosferze.

Dla chcących uzupełnić wiedzę polonistyczną o zagadnienia z filozofii , historii sztuki , czy myśli politycznej - również mogę przygotować odpowiednie materiały i omówić wszelkie zagadnienia.

Oto w czym jeszcze mogę państwu pomóc:

copywriting

komputerowe przepisywanie tekstów

audiodeskrypcja

przygotowanie do wybranych egzaminów, całoroczne korepetycje przedmiotowe

przygotowanie do testów ósmoklasisty/matur

przygotowanie do sierpniowych poprawek z języka polskiego

przygotowanie z przedmiotów na wrześniową sesję poprawkową (I-V rok studiów polonistycznych)

redagowanie prac licencjackich i magisterskich

Więcej informacji udzielam w wiadomościach prywatnych. Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu:)

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 21:00
Wtorek19:00 - 21:00
Środa19:00 - 21:00
Czwartek19:00 - 21:00
Piątek18:00 - 20:00
Sobota14:00 - 20:00
Niedziela14:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Syntia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Moja córka, to trudny uczeń. Pani Kasia rewelacyjnie poradziła sobie z powtórką materału na poprawkę córki. Oby więcej takich nauczycieli! 3X TAK!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Bardzo dobra, rzetelna i konkretna pomoc w korepetycjach i przede wszystkim, pomoc przy pisaniu prac. Na prawdę polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Pani Katarzyna ma świetne podejście do młodego człowieka. Potrafi wyczerpująco omówić trudne zagadnienia poruszane w toku zajęć szkolnych jak i te związane z obszernymi lekturami. Nie odrabia prac za ucznia, a wręcz odwrotnie - POMAGA/daje wskazówki jak napisać każdy rodzaj pracy pisemnej. Pani Kasia, to świetny pedagog! Polecam! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 października 2012

Można się z Panią umawiać , zostawiać swój numer telefonu a ............Pani i tak nie oddzwoni.
Po co w takim razie zamieszczać swoje ogłoszenie ?

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

Moja córka uczyła sie u pani Kasi w czasie minionego roku szkolnego. I chciałam tylko powiedzieć, że byliśmy z mężem szalenie zadowoleni, a córka zrobiła spore postępy. Aż żal, że pani Kasia już nie uczy w Poznaniu. Trzymamy kciuki za nowych uczniów w Szczecinie!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2011

Katarzyna udziela lekcji gry na gitarze dzieciom moich dobrych znajomych. Ma tam aż czwórkę uczniów, także całkiem sporą gromadkę! Dzieciaki są zachwycone. Jak najbardziej polecam tą panią. Ma niesamowite podejście do dzieci.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 października 2011

Bardzo nierzetelna osoba, nie pojawiła się na umówionym spotkaniu, nawet nie raczyła zadzwonić, że nie przyjedzie. Widać nie zależy tej Pani na potencjalnych klientach. Nie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.