Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Toruń

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Paulina

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia polska, skończyłam również studia pedagogiczne - specjalizacja pedagogika przedszkolna z wczesnoszkolną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani Pauliny. Dzięki niej nie miałam obaw o zdanie matury , super przygotowanie. Bardzo polecam !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Dzięki Pani Paulinie zrozumiałam nawet najtrudniejsze zagadnienia. Jest bardzo cierpliwa, wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Korepetycje prowadzone w bardzo ciekawy sposób- pani Paulina zaraża energią i entuzjazmem. Pomogły mi również pomoce dydaktyczne przygotowane przez Panią Korepetytorkę. Jestem bardzo wdzięczna Pani Paulinie za fachowe przygotowanie do matury, którą zdałam z bardzo dobrym wynikiem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.