Barbara Olesińska

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Warszawa (Mokotów +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam dzieci i dorosłych na lekcje nauki gry na pianinie.
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży i dzieci.

Poziom zajęć dostosowywuję do wieku i umiejętności ucznia, dlatego też na zajęcia zapraszam dzieci już od najmłodszych lat. Dwa razy do roku organizuję koncert, na którym uczniowie mogą zaprezentować się zaproszonym gościom.

Zachęcam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Wspaniała nauczycielka!
Do pani Olesińskiej chodziłam na zajęcia przez 3 lata i mam tylko miłe wspomnienia. Pani Olesińska jest przesympatyczną kobietą - utrzymuje bardzo dobry kontakt ze swoimi uczniami (zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi), ma mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości. Poza tym ma też dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu świetnie uczy gry na pianinie (w przeciwieństwie do wielu nowych "akademii" czy "konserwatoriów"). Poza ćwiczeniami konkretnych utworów u pani Olesińskiej nauczyłam się m.in. płynnego czytania nut, konstrukcji gam i poprawnego ustawienia ręki na klawiaturze.
Koncerty u pani Olesińskiej zawsze były ciepłymi i pozytywnymi wydarzeniami, a także działały jako dodatkowa motywacja do nauki.

Jeśli szukasz zajęć, które się nie znudzą, które prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze i jednocześnie chcesz nauczyć się grać, a nie tylko wystukiwać pojedyncze utwory, to pani Olesińska to doskonały wybór.
Naprawdę warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.