Barbara Olesińska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa (Mokotów +3)

Barbara Olesińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Barbara Olesińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Wspaniała nauczycielka!
Do pani Olesińskiej chodziłam na zajęcia przez 3 lata i mam tylko miłe wspomnienia. Pani Olesińska jest przesympatyczną kobietą - utrzymuje bardzo dobry kontakt ze swoimi uczniami (zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi), ma mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości. Poza tym ma też dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu świetnie uczy gry na pianinie (w przeciwieństwie do wielu nowych "akademii" czy "konserwatoriów"). Poza ćwiczeniami konkretnych utworów u pani Olesińskiej nauczyłam się m.in. płynnego czytania nut, konstrukcji gam i poprawnego ustawienia ręki na klawiaturze.
Koncerty u pani Olesińskiej zawsze były ciepłymi i pozytywnymi wydarzeniami, a także działały jako dodatkowa motywacja do nauki.

Jeśli szukasz zajęć, które się nie znudzą, które prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze i jednocześnie chcesz nauczyć się grać, a nie tylko wystukiwać pojedyncze utwory, to pani Olesińska to doskonały wybór.
Naprawdę warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.