Olga Kamińska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Wołomin
Zagościniec
Duczki
Kobyłka
Ząbki
Klembów
Tłuszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W obecnej sytuacji prowadzę zajęcia online albo w swoim domu w okolicach Wołomina (obok stacji PKP).

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyłam też glottodydaktyczne studia podyplomowe i od kilku lat pracuję jako lektor w szkole językowej .

Uważasz, że skoro jesteś obcokrajowcem, to nigdy nie nauczysz się dobrze języka polskiego? Polska odmiana sprawia, że załamujesz ręce? Wydaje ci się, że polskie słowa są nie do zapamiętania? Spotkaj się ze mną, a zobaczysz, że codzienna konwersacja w języku polskim i odpowiednie nastawienie naprawdę potrafią zdziałać cuda.

Nie musisz spędzać całych dni na nauce gramatyki, aby tworzyć w pełni poprawne i zrozumiałe zdania. Ze mną osłuchasz się z językiem codziennym, potocznym. Chciałabym, żebyś odnalazł się w polskiej rzeczywistości i kulturze, razem ze mną bawił się językiem i wreszcie poczuł, że rozumiesz Polaków :).

Oczywiście dostarczam również własne materiały – rozwijające słownictwo czy wyjaśniające zawiłości zagadnień gramatycznych. W nauce języka polskiego ważne jest wszystko – komunikacja zarówno pisemna , jak i ustna , gramatyka , słownictwo , umiejętność rozumienia tekstu słuchanego i czytanego . Ze mną rozwiniesz wszystkie te umiejętności.

Na zajęciach pracuję zwykle na autentycznych materiałach prasowych, internetowych, książkowych, do ćwiczenia słuchania wykorzystuję filmiki z youtube’a , które potrafią bawić i rozwijać wiedzę o świecie. Pokażę ci, że ten język przyda ci się nie tylko w rozmowach z Polakami.

Przygotuję cię do zdania egzaminów szkolnych lub certyfikacyjnych , do podjęcia studiów w języku polskim , abyś nigdy nie pomyślał, że niewiele rozumiesz z wykładu, pomogę w korekcie prac dyplomowych (pamiętaj, każdemu zdarzają się błędy, a ja chętnie sprawdzę pracę pod względem gramatycznym i merytorycznym, poprawię i wyjaśnię błędy) oraz przełamię barierę językową i zaczniesz rozmawiać z Polakami o wszystkim i sam będziesz zaskoczony, jak wiele słów znasz i rozumiesz.

Zarówno gramatykę, jak i słownictwo wyjaśniam całkowicie po polsku , dlatego nieważne, jaki jest twój język ojczysty, skąd jesteś i jakie języki znasz. Na pewno uda nam się znaleźć odpowiadający nam sposób komunikacji.

Udzielę korepetycji na każdym poziomie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
filologia polska
10.2017 - 01.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
polonistyka
10.2018 - 10.2019
Uniwersytet Warszawski
studia podyplomowe - dydaktyka języka polskiego jako obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2017 - aktualnie
Szkoła języka polskiego TOGETHER
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pani Olga przygotowywała do egzaminu - edukacja domowa - lekcje w miłej atmosferze, szczegółowo omówione zagadnienia, egzamin na 6, pani Olga też na 6 :) dziękujemy :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Super Pani!!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Pani Ogla jest osoba sumienną, dokładna, cierpliwa i dobrze tłumaczy materiał. Lekcje są prowadzone ciekawie i z zaangażowaniem. Tłumaczy do skutku. Polecam

avatar
Kristina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Olga dokonała fantastyczną korektę mojej pracy magisterskiej! Chociaż mam mnóstwo problemów z językiem polskim, nawet mój wymagający promotor powiedział „Brawa”. Jestem bardzo zadowolona! Olga jest odpowiedzialna, przyjazna i bardzo profesjonalna. Cena jest świetna. Polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Bardzo dobry kontakt, szybka pomoc, rzetelna korekta prac za rozsądną cenę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Bardzo mądra i pomocna osoba, bez której nie poradziłabym sobie z gramatyką historyczną języka polskiego. Cierpliwie tłumaczyła po kilka razy każde zagadnienie i szczerze cieszyła się z każdego najmniejszego sukcesu. Polecam każdemu i jeszcze raz dziękuję :)

avatar
Olena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Olga bardzo mi pomogła w napisaniu pracy magisterskiej, wykonała redakcję językowa, wyjaśniła mi wszystkie błędy gramatyczne oraz stylistyczne. W ciagu paru dni po przesłaniu rozdziału dostawałam uwagi, dzięki temu udało mi się złożyć pracę na czas;)

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Pani Olga jest miła, sympatyczna ale i wymagająca a korepetycje mijają szybko i przyjemnie. Dzięki korepetycjom poprawiłam się w nauce a wypracowania nie są już takie trudne. Kiedyś uważałam język Polski za jeden z najtrudniejszych przedmiotów w szkole, ale Pani Olga pomogła mi w nauce i teraz chętnie uczestniczę w lekcjach. Serdecznie Polecam tą korepetytorkę!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Pani Olga zaczęła naukę ze mną w trakcie mojej drugiej klasy gimnazjum. Nauczyła mnie pisać rozprawki, z którym miałam wielki problem oraz pomogła nadgonić materiał. Z jej wielką zasługą uzyskałam 94% na egzaminie gimnazjalnym. Przygotowuję się aktualnie do matury i nie wyobrażam sobie pomocy innej korepetytorki niż Pani Olga, której zawdzięczam wiele sukcesów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.