Olga Kamińska

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Duczki
Zagościniec
Warszawa
Ząbki
Zielonka
Wołomin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W obecnej sytuacji prowadzę zajęcia online albo w swoim domu w okolicach Wołomina (obok stacji PKP).

Masz problemy z językiem polskim? Z literaturą? Gramatyką? Przechodzą cię dreszcze, kiedy przypominasz sobie, że masz do napisania wypracowanie? Już dłużej nie musisz się przejmować, chętnie pomogę ci zrozumieć polską literaturę , a jeszcze chętniej wytłumaczę zawiłości naszej gramatyki i zasady pisania wypracowań . Już nigdy nie powiesz, że język polski jest jednym z najtrudniejszych języków świata. Nauczę cię cieszyć się językiem.

Pomogę ci zarówno wtedy, gdy będziesz uczniem szkoły podstawowej, jak i liceum lub technikum . Jako że ukończyłam studia polonistyczne na Uniwersytecie Warszawskim, chętnie pomogę też z gramatycznymi aspektami tego kierunku. Gramatyka historyczna? Kultura języka? Z przyjemnością! :)
Wytłumaczę ci wszystko, nawet jeśli jesteś obcokrajowcem, który przyjechał do Polski i musi zmierzyć się z nauką po polsku . Pokażę ci, że to wcale nie jest takie skomplikowane i jesteś równie utalentowany jak pozostali uczniowie . Zaskocz nauczycieli i kolegów i udowodnij, że też potrafisz!

Ze mną odrobisz trudną, ale nie taką straszną pracę domową, przygotujesz się do szkolnych testów, omówisz lekturę lub epokę, napiszesz wypracowanie (rozprawka? analiza? esej? opowiadanie? charakterystyka? interpretacja?) i powiesz: „jakie to proste!”. Już nigdy liczba słów na wypracowaniu cię nie przerazi, co najwyżej stwierdzisz, że prawie zabrakło ci miejsca :).

Potrafisz pisać, ale obawiasz się, że zrobiłeś zbyt dużo błędów w pracy? Napisz, sprawdzę ją pod względem językowym i merytorycznym, pokażę błędy i, co najważniejsze, wszystkie wyjaśnię . Podejmę się korekty prac licencjackich i magisterskich, jak i pozostałych tekstów, nie tylko tych bezpośrednio dotyczących szkoły czy studiów.

A jeśli obawiasz się zbliżających się egzaminów, to obiecuję, że dzięki tym zajęciom zyskasz pewność siebie i chociaż stres całkowicie nie zniknie, egzaminy zdasz pozytywnie i otworzy się przed tobą nowy świat i nowe możliwości.

Moim celem jest pokazanie, że nasz język nie jest tak trudny jak się wydaje , a ty, jako rodzimy użytkownik języka, znasz go o wiele lepiej niż myślisz – sam będziesz zaskoczony. A literatura? Literatura to dobra zabawa – wystarczy, że wykażesz chociaż odrobinę chęci i zainteresowania, a omawianie lektur nie będzie drogą przez mękę. Nie będę ci wmawiać, że wszystkie książki są równie ciekawe, pozwolę ci je krytykować i wyrażać własne zdanie.

[*Zajęcia prowadzę online albo u siebie w domu.
*]

(Zajmuję się również nauką obcokrajowców przygotowujących się do egzaminów lub chcących polepszyć swoje umiejętności. Obiecuję, że wyjaśnię zarówno słownictwo, jak i gramatykę całkowicie po polsku!)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
filologia polska
10.2017 - 01.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
polonistyka
10.2018 - 10.2019
Uniwersytet Warszawski
studia podyplomowe - dydaktyka języka polskiego jako obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2017 - aktualnie
Szkoła języka polskiego TOGETHER

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Nataniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Pani Ola wykazuje bardzo duże zaangażowanie i zapał w przekazywanie wiedzy. Dzięki swoim umiejętnościom pedagogicznym nawiązuje przyjazny kontakt z uczniem. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że Pani Ola zrobiła wszystko co w jej mocy aby przygotować mnie jak najlepiej do matury. Polecam korki u Pani Oli wszystkim przyszłym maturzystom.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pani Olga przygotowywała do egzaminu - edukacja domowa - lekcje w miłej atmosferze, szczegółowo omówione zagadnienia, egzamin na 6, pani Olga też na 6 :) dziękujemy :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Super Pani!!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Pani Ogla jest osoba sumienną, dokładna, cierpliwa i dobrze tłumaczy materiał. Lekcje są prowadzone ciekawie i z zaangażowaniem. Tłumaczy do skutku. Polecam

avatar
Kristina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Olga dokonała fantastyczną korektę mojej pracy magisterskiej! Chociaż mam mnóstwo problemów z językiem polskim, nawet mój wymagający promotor powiedział „Brawa”. Jestem bardzo zadowolona! Olga jest odpowiedzialna, przyjazna i bardzo profesjonalna. Cena jest świetna. Polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Bardzo dobry kontakt, szybka pomoc, rzetelna korekta prac za rozsądną cenę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Bardzo mądra i pomocna osoba, bez której nie poradziłabym sobie z gramatyką historyczną języka polskiego. Cierpliwie tłumaczyła po kilka razy każde zagadnienie i szczerze cieszyła się z każdego najmniejszego sukcesu. Polecam każdemu i jeszcze raz dziękuję :)

avatar
Olena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Olga bardzo mi pomogła w napisaniu pracy magisterskiej, wykonała redakcję językowa, wyjaśniła mi wszystkie błędy gramatyczne oraz stylistyczne. W ciagu paru dni po przesłaniu rozdziału dostawałam uwagi, dzięki temu udało mi się złożyć pracę na czas;)

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Pani Olga jest miła, sympatyczna ale i wymagająca a korepetycje mijają szybko i przyjemnie. Dzięki korepetycjom poprawiłam się w nauce a wypracowania nie są już takie trudne. Kiedyś uważałam język Polski za jeden z najtrudniejszych przedmiotów w szkole, ale Pani Olga pomogła mi w nauce i teraz chętnie uczestniczę w lekcjach. Serdecznie Polecam tą korepetytorkę!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Pani Olga zaczęła naukę ze mną w trakcie mojej drugiej klasy gimnazjum. Nauczyła mnie pisać rozprawki, z którym miałam wielki problem oraz pomogła nadgonić materiał. Z jej wielką zasługą uzyskałam 94% na egzaminie gimnazjalnym. Przygotowuję się aktualnie do matury i nie wyobrażam sobie pomocy innej korepetytorki niż Pani Olga, której zawdzięczam wiele sukcesów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.