Agnieszka Omięcka

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Warszawa (cała Warszawa)

Opis ogłoszenia

Witam ciepło.Jestem panią pedagog, która z radością wprowadzi w tajniki łaciny klasycznej, emisji głosu i j. francuskiego,a także wesprze przedszkolaki i uczniów w pokonywaniu szkolnych trudności (wszystkie przedmioty,a szczególnie polski, historia, chemia, biologia).Oferuję także zajęcia dla dzieci z autyzmem, ADHD, dysleksją. Chętnie dojadę do ucznia,ale oferuję też spotkania u mnie, w Ursusie Cena ok 40-45zł- do uzgodnienia. Mój nr tel-728-472-062.Pozdrowienia Agnieszka

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kot
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Bardzo mi Pani pomogła, dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.