Agnieszka Omięcka

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Warszawa (cała Warszawa)

Agnieszka Omięcka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka Omięcka

O mnie

Witam. Jestem pedagogiem specjalnym, terapeutą pedagogicznym, soscjoterapeutą,mediatorem oraz dogoterapeutą,a od końca lipca także dietetykiem (studia podyplomowe). Towarzyszenie dzieciom,młodzieży i rodzicom w pokonywaniu codziennych trudności to nie tylko moja profesja,ale i PRAWDZIWA PASJA. Pracuję głównie z dziećmi z Zespołem Aspergera,autyzmem,dysleksją,ADH.Wspiera m ich podczas zajęć dydaktycznych,prowadzę terapię pedagogiczną,socjoterapię oraz dogoterapię(Mam psa -terapeutę). Z radością wesprę uczniów w pokonywaniu szkolnych trudności (szkoła podstawowa i gimnazjum - wszystkie przedmioty), udzielę korepetycji z łaciny klasycznej , języka polskiego i francuskiego. Mój numer telefonu-728472062.Z poważaniem,Agnieszka Omięcka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kot
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Bardzo mi Pani pomogła, dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.