Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Ruda Śląska
Katowice
Chorzów
Bytom
Świętochłowice
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Samoobrona90 - 120 / 90 min

Kobukai

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Certyfikowany Instruktor Samoobrony z uprawnieniami Państwowymi TKKF, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1 DAN w AikiJujutsu Yoseikan / Kobukai, wieloletnie doświadczenie w Karate Kyokushinkai 4 Kyu, od ponad 30 lat związany ze sztukami walki wręcz.

Każda kobieta lubi czuć się niezależną, pewną siebie i umiejącą zadbać o własne bezpieczeństwo. Niestety nikt się nie rodzi ze znajomością sztuk walki i samoobrony. A tylko ta wiedza pozwala na to, aby skutecznie odeprzeć atak przeciwnika i oddalić się na bezpieczną odległość.
W niemal każdym mieście w Polsce, odbywają się szybkie kursy samoobrony.

Zazwyczaj ich organizatorami są miejscowe komendy policji, a sam kurs trwa w sumie kilka godzin. Rosnąca popularność tego rodzaju zajęciami jasno wskazujena to, że kobiety w Polsce nie czują się bezpieczne i chcą wiedzieć, jak sobie radzić w sytuacji zagrożenia. A takich momentów niestety nie brakuje. Agresja w autobusie lub tramwaju, słowne zaczepki na chodniku w drodze do domu, czy nawet atak na klatce schodowej. To niestety sytuacje, z którymi można się spotkać każdego dnia.

Proponuję zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Zajęcia z samoobrony w Kobukai są alternatywą dla Pań praktycznie w każdym wieku, które chciałyby zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa w stosunkowo krótkim czasie bez konieczności angażowania się w większy wysiłek fizyczny.

Adres zajęć:
IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobregoplac Sikorskiego 1,  41-902 BytomTelefon: 663-242-821

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 20:30
Wtorek
Środa
Czwartek19:00 - 20:30
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Zajęcia bardzo ciekawe, instruktor cierpliwy i z powołania. Czas zajęć wykorzystany maksymalnie do samego końca. Przećwiczyliśmy wszystko, co trzeba. Egzamin zdany :D

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Instruktor punktualny, cierpliwy i przede wszystkim z podejściem do ucznia. Same zajęcia też bardzo ciekawe: ćwiczymy ciosy, kopnięcia, uwolnienia i różnego rodzaju uniki. Jest też dużo technik aikijujutsu tak więc jak na zajęcia z samoobrony kompozycja idealna. Polecam szukającym dobrego instruktora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.