Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Ruda Śląska
Katowice
Chorzów
Bytom
Świętochłowice
Zabrze

Kobukai

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kobukai

O mnie

Certyfikowany Instruktor Samoobrony z uprawnieniami Państwowymi TKKF. Posiadacz stopnia mistrzowskiego ( Czarny pas ) w AikiJujutsu Yoseikan / Kobukai. Wieloletnie doświadczenie w Karate Kyokushinkai 4 Kyu, od ponad 30 lat związany ze sztukami walki wręcz.IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobregoplac Sikorskiego 1, 41-902 Bytom

Telefon: 663-242-821

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Zajęcia bardzo ciekawe, instruktor cierpliwy i z powołania. Czas zajęć wykorzystany maksymalnie do samego końca. Przećwiczyliśmy wszystko, co trzeba. Egzamin zdany :D

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Instruktor punktualny, cierpliwy i przede wszystkim z podejściem do ucznia. Same zajęcia też bardzo ciekawe: ćwiczymy ciosy, kopnięcia, uwolnienia i różnego rodzaju uniki. Jest też dużo technik aikijujutsu tak więc jak na zajęcia z samoobrony kompozycja idealna. Polecam szukającym dobrego instruktora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.