Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Mysłowice
Sosnowiec
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 90 / 60 min

Kacper Miler

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Na początku wspomnę też, że pracuję we współpracy w firmą Szach MAT Kornelia Duda. Jest to firma, która od lat istnieje na rynku. Z firmy czerpię wsparcie i doświadczenie. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zajęcia są prowadzone profesjonalnie i legalnie. Innymi słowy - będziecie w dobrych rękach.

Chcesz dobrze zdać maturę z matematyki i dostać się dzięki temu na wymarzone studia ? Chętnie Ci tym pomogę!

Indywidualne podejście do ucznia, wyrozumiałość i cierpliwość pomieszane z dużą dawką zaangażowania - tak w skrócie wygląda moja współpraca z uczniem!

Jeśli taki sposób nauki z korepetytorem Ci odpowiada, przeczytaj więcej o tym, jak wygląda współpraca ze mną:

  • Zależy mi, by uczeń rozwijał się najlepiej i najszybciej jak to możliwe, więc do każdego ucznia podchodzę indywidualnie , dostosowuję zajęcia do jego potrzeb.
  • Chcę ograniczać stres u ucznia, dlatego tłumaczę matematykę bardzo cierpliwie ; nie uznaję pewnych rzeczy za "zbyt oczywiste", moi uczniowie wiedzą, że mogą bez stresu i obaw zapytać o wszystko.
  • Posiadam już 3-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki. Moją jedyną pracą jest udzielanie korepetycji, dlatego dobrze znam podstawę programową oraz triki na to, by uczeń szybko i rzetenie zrozumiał materiał potrzebny do matury/ egzaminu ósmoklasisty. Współpracowałem z uczniami na każdym poziomie zaawansowanie i potrafię pomóc uczniowi, w zależności od jego potrzeb.
  • Uczeń przyswaja wiedzę szybciej i lepiej , gdy czuje się komfortowo, dlatego zawsze dbam o dobrą atmosferę na zajęciach.
  • Zajęcia dają maksimum efektu i idą sprawnie, ponieważ do każdej lekcji jestem przygotowany.
  • Uczeń zyskuje pewność pracy pod okiem nieprzypadkowej osoby - posiadam doświadczenie w przygotowywaniu do matury . Znam bardzo dobrze podstawę programową , co pozwoli sprawnie przygotować się do tego ważnego egzaminu.
  • Uczeń uzyskuje wsparcie podczas lekcji, ale także po ich zakończeniu. Jestem z nimi w stałym kontakcie, by móc jeszcze lepiej im pomóc.
  • Moja praca odbywa się w ramach firmy " Szach MAT " Kornelii Dudy. Kornelia jest autorką książki "Pewniaki Maturalne" dla maturzystów oraz fantastycznego kursu online, którzy przygotował do matury setki osób. Od blisko 10 lat udziela korepetycji i sukcesywnie przekazuje mi swoją wiedzę oraz doświadczenie, jak udzielać korepetycji tak, by dawały jak najlepsze efekty.

Jeśli chcesz umówić się na zajęcia, napisz lub zadzwoń do mnie! Chętnie opowiem Ci więcej i odpowiem na Twoje pytania odnośnie współpracy.

Forma zajęć:

Zajęcia mogą odbywać się w formie zdalnej lub stacjonarnej (Kraków). Zajęcia stacjonarne odbywają się u ucznia.

Do zajęć zdalnych uczeń potrzebuje jedynie komputera. Nie jest potrzebne, by uczeń posiadał dodatkowy sprzęt.

W razie jakichkolwiek pytań napisz lub zadzwoń do mnie - chętnie przybliżę Ci, ja wygląda współpraca.

Zakres cen:

- Cena dla szkoły podstawowej i szkoły średniej: 80 zł za 1 godzinę zegarową.

- Cena dla rozszerzenia na poziomie szkoły średniej – 90 zł za godzinę zegarową.

-----------------------

Serdecznie polecam swoją osobę.

Zadzwoń do mnie i umówimy się na pierwszą lekcję! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Geologia stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2022

Naprawdę świetny korepetytor. Wkłada ogromną pracę w to aby materiały do lekcji były w jak najlepszej jakości. Słabo sobie radzę z matematyką, a muszę przyznać, że bardzo chętnię chodzę na lekcję. Atmosfera jest rewelacyjna. Nie znam drugiego tak zaangażowanego korepetytora:)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Serdecznie polecam!

avatar
Vanessa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2021

polecam! już po paru zajęciach zdołałam pojąć wiedzę niezbędną do uzyskania 30% z matury :D

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Zajęcia przebiegały w niezwykle przyjaznej i swobodnej atmosferze. Pozwoliły zdobyć mi dużą pewność i zrozumieć zadania maturalne z poprzednich lat. Po przerobieniu danego działu dostawałam zadania do samodzielnego wykonania, które były sprawdzane i w razie potrzeby wyjaśniane. Dzięki Kacprowi, na sale maturalną wchodziłam bez zbędnego stresu. Lepiej nie mogłam trafić, polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Polecam’! Mimo braku nadziei w zdanie matury z matematyki i dość późnego zaczęcia zajęć otrzymałam potrzebną pomoc i po sprawdzeniu wyników udało się zdać zadowalająco dobrze :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Cierpliwy, dokładny i z dobrym podejściem do nauczania. Tłumaczy materiał zrozumiale co ułatwia utrwalenie wiedzy. Mobilizuje do trenowania każdego zrealizowanego tematu i przygotowuje wiele zadań co ułatwia dalszą nauke.
Szczerze polecam każdemu kto potrzebuje się przygotować do matury skorzystanie z jego korepetycji.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2020

Gdy Pani z matmy nie może, Kacper dopomoże. Bardzo polecam, Kacper wszystko tłumaczy z wielką cierpliwością, nawet po 10 razy. Pomógł mi w przygotowaniach do matury podstawowej i zaliczenia rozszerzenia. Oba zdane bez problemu. Najlepszy ze wszystkich!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Korzystałam z korepetycji Pana Kacpra w celu przygotowania się do matury poprawkowej z matematyki. Jego pełen profesjonalizm, wiedza, cierpliwość oraz indywidualne podejście do mojej osoby pozwoliło na zadowalającą mnie poprawę wyniku. Zdecydowanie byłoby to dla mnie niemożliwe samemu, gdyby nie bardzo dobre rozplanowanie tematów na godziny przez Pana Kacpra. Chętnie służył pomocą nawet po lekcjach, a przygotowane materiały do domu pomogły mi utrwalić materiał. Bardzo polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad pomocą w przygotowaniu do matury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.