Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Mysłowice
Sosnowiec
Kraków

Kacper Miler

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Kacper Miler

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Geologia stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2022

Naprawdę świetny korepetytor. Wkłada ogromną pracę w to aby materiały do lekcji były w jak najlepszej jakości. Słabo sobie radzę z matematyką, a muszę przyznać, że bardzo chętnię chodzę na lekcję. Atmosfera jest rewelacyjna. Nie znam drugiego tak zaangażowanego korepetytora:)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Serdecznie polecam!

avatar
Vanessa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2021

polecam! już po paru zajęciach zdołałam pojąć wiedzę niezbędną do uzyskania 30% z matury :D

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Zajęcia przebiegały w niezwykle przyjaznej i swobodnej atmosferze. Pozwoliły zdobyć mi dużą pewność i zrozumieć zadania maturalne z poprzednich lat. Po przerobieniu danego działu dostawałam zadania do samodzielnego wykonania, które były sprawdzane i w razie potrzeby wyjaśniane. Dzięki Kacprowi, na sale maturalną wchodziłam bez zbędnego stresu. Lepiej nie mogłam trafić, polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Polecam’! Mimo braku nadziei w zdanie matury z matematyki i dość późnego zaczęcia zajęć otrzymałam potrzebną pomoc i po sprawdzeniu wyników udało się zdać zadowalająco dobrze :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Cierpliwy, dokładny i z dobrym podejściem do nauczania. Tłumaczy materiał zrozumiale co ułatwia utrwalenie wiedzy. Mobilizuje do trenowania każdego zrealizowanego tematu i przygotowuje wiele zadań co ułatwia dalszą nauke.
Szczerze polecam każdemu kto potrzebuje się przygotować do matury skorzystanie z jego korepetycji.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2020

Gdy Pani z matmy nie może, Kacper dopomoże. Bardzo polecam, Kacper wszystko tłumaczy z wielką cierpliwością, nawet po 10 razy. Pomógł mi w przygotowaniach do matury podstawowej i zaliczenia rozszerzenia. Oba zdane bez problemu. Najlepszy ze wszystkich!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Korzystałam z korepetycji Pana Kacpra w celu przygotowania się do matury poprawkowej z matematyki. Jego pełen profesjonalizm, wiedza, cierpliwość oraz indywidualne podejście do mojej osoby pozwoliło na zadowalającą mnie poprawę wyniku. Zdecydowanie byłoby to dla mnie niemożliwe samemu, gdyby nie bardzo dobre rozplanowanie tematów na godziny przez Pana Kacpra. Chętnie służył pomocą nawet po lekcjach, a przygotowane materiały do domu pomogły mi utrwalić materiał. Bardzo polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad pomocą w przygotowaniu do matury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.