Katarzyna Meisner

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Rzeszów

Opis ogłoszenia

Jestem młodą, utytułowaną wiolonczelistką, która ukończyła studia w klasie prof. Yuri Laniuka który był uczniem Mścisława Roztropowicza, oraz studia podyplomowe u jednej z najlepszych kameralistek w Polsce prof. Barbary Halskiej.
Pomogę w nauce gry na wiolonczeli, przy ćwiczeniach oraz opanowaniu utworów, poprowadzę też naukę gry na wiolonczeli od podstaw.

Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych.

Oferuję bezpłatne materiały naukowe,
lekcje u nauczyciela.

Kontakt przez e mail bądź przez formularz kontaktowy

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.