Katarzyna Meisner

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Rzeszów

O mnie

Jestem mlodą, aktywną osobą, która kocha swoje powołanie życiowe- grę na wiolonczeli, oraz bycie pedagogiem. Mam już 14 letni staż rozpoczęty jeszcze na `studiach. Dzieci mnie lubią i świetnie się bawią przy nauce. Ukończyłam Narodową Akademię Muzyczną we Lwowie pod okiem profesora- Yuri Lanyuka, ucznia Roztropowicza, z wyróżnieniem, Ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie jednej z najlepszych polskich kameralistek- prof. Barbary Halskiej. Jestem finalistką Ogólnoukraińskiego Konkursu Zespołów Kameralnych i Kwartetów we Lwowie (2009 r.) oraz dyplomantką Międzynarodowego Konkursu Salieri- Zinetti w Weronie (2011r.) Oprócz tego, lubię malować, pisać opowiadania i czytać książki

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.