Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Sopot (Wyścigi +5)
Gdynia (Wielki Kack +11)
Pruszcz Gdański
Rumia
Reda
Władysławowo
Puck
Gdańsk (Przymorze +21)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe80 - 120 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Możliwość również w jęzku angielskim !

Jest to spotkanie z zakresu rozwoju osobistego -trening umiejętności miękkich. Zajęcia są dostosowane do różnych grup wiekowych : od 2 latków przez szkołę młodzież po osoby dorosłe - firmy lub indywidualnie dla własnego rozwoju duchowego i pobudzenia keratywności:)Proponuje spotkanie indywidualne online lub w plenerze:)Na zajęciach łączę mindfulness z elementami arteterapii tak więc mamy do czynienia z uważnością, wyciszeniem, usłyszeniem swoich emocji ale też kreatywnością dzięki możliwości wyrażenia swoich emocji poprzez sztukę : od muzyki (m.in. na żywo), poprzez ruch, taniec, obraz, film czy malowanie. Spotkanie dostosowane do preferencji uczestnika - wybieramy jeden sposób i z nim pracujemy na konkretnym spotkaniu:) Nauka słyszenia siebie, czyli trening uwagi i koncentracji, uspokojenia myśli, docenienia tu i teraz, wdzięczności i życzliwości do innych oraz do siebie samego/samej - w tym szczególnym czasie może przynieść niezwykłe efekty dzięki systematycznej praktyce - jest to niewątpliwie doswiadczenie, którego warto przynajmniej spróbowaćZapraszam:)
Możliwość również w jęzku angielskim !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.