Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Gdańsk (żabianka +6)
Sopot (Wyścigi +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 60 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Witam, serdecznie zapraszam na spotkania z matematyką na wszystkich poziomach : podstawówka, gimnazjum, liceum, szkoła wyższa. Efektywne przygotowywanie zarówno do lekcji , jak i testów, matury czy egzaminów. Zapewniam miłą atmosferę, cierpliwość oraz dojazd. Ok. 10 lat doświadczenia, zadowoleni kursanci oraz młode, kreatywne i indywidualne podejście. Z uśmiechem - po efekty ! Zapraszam :) Proszę dzwonić 600441535

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.