Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Wrocław
Oława
Oborniki Śląskie
Trzebnica
Oleśnica
Siechnice
Brzeg
Kąty Wrocławskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA!

GITARA (klasyczna, akustyczna, elektyczna) I UKULELE

  • Masz dziecko, które rwie się do muzyki i chcesz zaszczepić w nim pasję do gitary/ukulele?
  • Jesteś osobą dorosłą, która chce spełnić swoje marzenie o grze na gitarze, ale nigdy nie miała w ręku instrumentu?

Właśnie znalazłeś swojego nauczyciela! Prowadzę lekcje gry na gitarze oraz ukulele w formie warsztatu- od podstaw. Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy to jest to i nie chcesz inwestować w instrument, chętnie udziele Ci na czas lekcji swój. Jednak pamietaj, że między lekcjami także należy ćwiczyć!

Mam 6-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, na codzień jestem nauczycielką gry na gitarze w szkołach podstawowych, oraz udzielam lekcji prywatnych. Dzięki codziennej pracy potrafię podejść do ucznia tak, by zaciekawić i zachęcić do ćwiczeń ale także zabawy z muzyką i instrumentem.
Poza nauczaniem- czynnie gram w zespole, którego twórczość możecie posłuchać w linku wyżej.

Zadzwoń, a ustalimy resztę szczegółów i umówimy się na pierwszą lekcję :)

Zapraszam także na zajęcia on-line !

PROWADZĘ ZAJĘCIA NA TERENIE CAŁEGO WROCŁAWIA ORAZ W OKOLICACH :
Psary, Pęgów, Oborniki Śląskie, Trzebnica, Mirków, Długołęka, Smardzów, Oleśnica, Kiełczów, Radwanice, Siechnice, Jelcz-Laskowice, Oława, Brzeg, Żerniki Wrocławskie, Żórawina, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie, Tyniec Mały, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Wołów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2019 - aktualnie
Akademia360
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Bardzo dobra i przesympatyczna nauczycielka! Zarówno ja jak i mój 9-letni syn zawsze czekamy na kolejne, pełne muzykowania spotkanie. Dzięki podejściu Pani Kasi nauka gry na gitarze jest przyjemna i kreatywna. Nowe utwory, nowe ćwiczenia, nowe umiejętności i to wszystko z sympatią i uśmiechem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Pani Kasia uczy naszą Zuzę gry na gitarze ok 1,5 roku. Dzięki bardzo umiejętnemu i cierpliwemu podejściu do tematu dziecko złapało bakcyla do muzykowania i nie robi tego "na siłę, bo rodzice tak chcieli". Materiał i repertuar jest dostosowany do preferencji, możliwości i umiejętności dziecka. Zuza ma swobodny kontakt z nauczycielem, a zarazem czuje respekt. Gorrrrrąco polecamy panią Kasię!!!! Oby więcej takich nauczycieli. Niech żyje rock'n'roll:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.