Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kasia

O mnie

Poza nauczaniem dzieci, którym zajmuję się na codzień, jestem także czynną gitarzystką w zespole. Mamy na koncie dziesiątki koncertów a także płytę oraz teledysk, do którego link zamieszczam. Pracuję także jako manager w prywatnej szkole gitary- zajmuję się szkoleniem oraz organizacją pracy nauczycieli gitary w całej Polsce.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2018 - aktualnie
Akademia360
Prowadzenie zajęć z dziećmi w szkołach podstawowych, koordynacja oraz szkolenie nauczycieli w całej Polsce, przygotowywanie programu zajęć

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Bardzo dobra i przesympatyczna nauczycielka! Zarówno ja jak i mój 9-letni syn zawsze czekamy na kolejne, pełne muzykowania spotkanie. Dzięki podejściu Pani Kasi nauka gry na gitarze jest przyjemna i kreatywna. Nowe utwory, nowe ćwiczenia, nowe umiejętności i to wszystko z sympatią i uśmiechem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Pani Kasia uczy naszą Zuzę gry na gitarze ok 1,5 roku. Dzięki bardzo umiejętnemu i cierpliwemu podejściu do tematu dziecko złapało bakcyla do muzykowania i nie robi tego "na siłę, bo rodzice tak chcieli". Materiał i repertuar jest dostosowany do preferencji, możliwości i umiejętności dziecka. Zuza ma swobodny kontakt z nauczycielem, a zarazem czuje respekt. Gorrrrrąco polecamy panią Kasię!!!! Oby więcej takich nauczycieli. Niech żyje rock'n'roll:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.