Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski40 - 50 / 60 min

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Studentka III roku Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim, chętnie pomogę uczniom, którzy mają problemy w zakresie języka francuskiego.

Prowadzę zajęcia dla uczniów z szkoły podstawowej, gimnazjalnej jak i licealnej.

Mieszkałam 8 lat w Kanadzie, więc francuski jest moim drugim językiem, mam go doskonale opanowany w mowie jak i w piśmie. Byłam też na wymianie we Francji w charakterze tłumacza i brałam udział w Olimpiadzie z Języka Francuskiego.

Poza tym udzielam korepetycji od trzech lat, pomogłam uczniom w różnym wieku i znajomości francuskiego w zaliczaniu sprawdzianów, przygotowaniu do matury lub opimpiady i w zrozumieniu tego języka. Mam swoje materiały w postaci podręczników, ćwiczeń, słowniki, gramatyka, itd. Mam nadzieje pomóc jeszcze większej ilości w zrozumieniu tego pięknego języka :)

Serdecznie Zapraszam do kontaktu, Klaudia. Tel. 531 771 689

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Pani Klaudia przygotowywała mnie do matury z języka francuskiego przez rok. Zajęcia rozpoczynają się zawsze punktualnie, Pani Klaudia ma dużo przydatnych materiałów do zajęć i zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy :) Dzięki niej bardzo dobrze zdałam maturę z francuskiego. Serdecznie polecam Panią Klaudię !

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Pani Klaudia świetnie uczy, dzięki Pani otrzymywałam oceny bardzo dobre, nauka j. francuskiego stała się o wiele łatwiejsza, polecam serdecznie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Uczęszczałem do Pani Klaudii na korepetycje przez dwa lata. Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Pani Klaudia była zawsze bardzo dobrze przygotowana. Posiada wiele podręczników i ćwiczeń, które pozwoliły mi podnieść swoje umiejętności językowe. Korepetytor posiada wiedzę na wysokim poziomie. Jestem bardzo wdzięczny i z czystym sumieniem polecam każdemu zajęcia u Pani Klaudii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.