Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa (Mokotów)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Pani Klaudia przygotowywała mnie do matury z języka francuskiego przez rok. Zajęcia rozpoczynają się zawsze punktualnie, Pani Klaudia ma dużo przydatnych materiałów do zajęć i zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy :) Dzięki niej bardzo dobrze zdałam maturę z francuskiego. Serdecznie polecam Panią Klaudię !

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Pani Klaudia świetnie uczy, dzięki Pani otrzymywałam oceny bardzo dobre, nauka j. francuskiego stała się o wiele łatwiejsza, polecam serdecznie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Uczęszczałem do Pani Klaudii na korepetycje przez dwa lata. Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Pani Klaudia była zawsze bardzo dobrze przygotowana. Posiada wiele podręczników i ćwiczeń, które pozwoliły mi podnieść swoje umiejętności językowe. Korepetytor posiada wiedzę na wysokim poziomie. Jestem bardzo wdzięczny i z czystym sumieniem polecam każdemu zajęcia u Pani Klaudii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.