Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Warszawa (śródmieście)
Piastów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek60 - 80 / 60 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Uwielbiasz rysować? Robisz to z pasji, czy może chciałbyś wiązać z tym przyszłość i iść na artystyczne studia? Zapraszam do mnie na lekcje, chętnie pomogę każdemu, kto tylko chce rozwijać swoje umiejętności.

doświadczenie

Jestem studentką 4roku architektury. Od kilku lat prowadzę zajęcia rysunkowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przez ponad 3 lata pracowałam w jednej z największych szkółek rysunku w Polsce - Domin. Sama rysuję praktycznie od zawsze i w każdej chwili, staram się zarażać innych moją pasją. Operuję różnymi technikami - głównie ołówek, cienkopis, marker, kredki, tusz, akwarele .

metody nauczania

Do każdej osoby staram się podejść indywidualnie. Z tego względu przy pierwszych zajęciach chciałabym zobaczyć poziom ucznia, poznać oczekiwania, zaproponować swój program, który możemy modyfikować. Postaram się pomóc odnaleźć każdemu jego własny styl, podpowiadać i pomagać. Zajęcia trwają zwykle około 3h - rysunek wymaga czasu.

dla kogo zajęcia?

Prowadzę zajęcia przygotowujące do dostania się na studia architektoniczne (więcej szczegółów w moim 2 ogłoszeniu)

Z wielką radością pomagam hobbystom rozwijać ich pasje.

Chętnie rozwijam pasję do rysunku, malarstwa i innych sztuk plastycznych również u dzieci :) Mam wiele pomysłów na urozmaicenie tych zajęć, aby były dla dziecka dobrą zabawą podczas któej przyswaja ono dużo istotnej wiedzy.

Pomagam również w tworzeniu portfolio na studia zagraniczne.

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Architektura
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

z czystym sumieniem polecam, jedyna w swoim rodzaju, z dużym doświadczeniem, którym potrafi się dzielić
zajęcia w cudownej atmosferze, poza nauka rysunku dużo opowiada o studiach, o sztuce, o architekturze, ma ogromna wiedzę, która warto wykorzystać i dowiedzieć się wielu cennych rzeczy - aspirując na studia architektoniczne egzamin i rysunek to nie wszystko, a Patrycja oferuje wszystko czego potrzeba!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Z całego serducha polecam! Nauka w miłej atmosferze i z indywidualnym podejściem. Dwa lata przygotowań nie poszły na marne! Obecnie jestem szczęśliwą studentką wydziału architektury w Warszawie :)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Nie ma drugiej osoby, która tak dobrze przygotowuje na egzamin na architekturę. Lekcje przebiegają w bardzo luźnej atmosferze, ale nie brakuje też konstruktywnej, chwilami dobitnej krytyki. Na każdą lekcje przychodzi się z przyjemnością, wychodząc z dużą dawką wiedzy i determinacją do "ciśnięcia dalej". Jeśli ktoś ma przygotowywać do egzaminów wstępnych na studia, a przy okazji rozbudzić pasję do rysunku i architektury to właśnie Patrycja!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.