Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa (śródmieście)
Piastów

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Patrycja

O mnie

Jestem studentką architektury na Politechnice Warszawskiej. Prowadzę zajęcia z rysunku dla hobbystów oraz osób zdających na studia architektoniczne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Architektura
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

z czystym sumieniem polecam, jedyna w swoim rodzaju, z dużym doświadczeniem, którym potrafi się dzielić
zajęcia w cudownej atmosferze, poza nauka rysunku dużo opowiada o studiach, o sztuce, o architekturze, ma ogromna wiedzę, która warto wykorzystać i dowiedzieć się wielu cennych rzeczy - aspirując na studia architektoniczne egzamin i rysunek to nie wszystko, a Patrycja oferuje wszystko czego potrzeba!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Z całego serducha polecam! Nauka w miłej atmosferze i z indywidualnym podejściem. Dwa lata przygotowań nie poszły na marne! Obecnie jestem szczęśliwą studentką wydziału architektury w Warszawie :)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Nie ma drugiej osoby, która tak dobrze przygotowuje na egzamin na architekturę. Lekcje przebiegają w bardzo luźnej atmosferze, ale nie brakuje też konstruktywnej, chwilami dobitnej krytyki. Na każdą lekcje przychodzi się z przyjemnością, wychodząc z dużą dawką wiedzy i determinacją do "ciśnięcia dalej". Jeśli ktoś ma przygotowywać do egzaminów wstępnych na studia, a przy okazji rozbudzić pasję do rysunku i architektury to właśnie Patrycja!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.