Klaudia Ogonowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Poznań (Jeżyce +8)
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Chemia50 - 80 / 60 min

Klaudia Ogonowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć!

Mam na imię Klaudia i jestem studentką farmacji na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, chętnie wprowadzę Cię w zrozumiały świat chemii! :) Szkolne zajęcia chemii online są nie zrozumiałe? Żaden problem, przepracujemy to razem :)

Chemia często przedstawiana jest jako jeden z najtrudniejszych przedmiotów, ale przy nauczycielu z pasją oraz zrozumiale opracowanych pomocach dydaktycznych nic nie jest takie straszne! :)

Przygotowuję do:

  • egzaminów maturalnych
  • egzaminów 8-klasistów
  • sprawdzianów, kartkówek i klasówek

Proponuję indywidualne podejście do ucznia, dużo materiałów do ćwiczeń, sprawdzanie matur, testów i zadań wraz z ich omówieniem oraz wiele rad przydatnych do rozwiązywania egzaminów maturalnych i prac klasowych. Nadrabiam również zaległości z uczniami oraz ćwiczę materiał bieżący. Pomoc przy rozwiązywaniu zadań również nie stanowi dla mnie problemu

Prowadzę lekcje przez Skype oraz z dojazdem do korepetytora . W przypadku zajęć odbywających się przez Skype’a wszystkie materiały wysyłane są na maila, a podczas lekcji wykorzystywane są m.in. programy Whiteboard , Molecule sketch oraz Molview.

 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 694-477-590 oraz maila.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 24:00
Wtorek07:00 - 24:00
Środa07:00 - 24:00
Czwartek07:00 - 24:00
Piątek07:00 - 24:00
Sobota07:00 - 24:00
Niedziela07:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
ołówekDodaj opinię
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Dzięki Pani Kaludii syn zaliczył biologię! Jesteśmy mega wdzięczni za cierpliwość, indywidualne podejście do ucznia, świetne przygotowanie do zajęć i elastyczność w doborze dogodnych dla nas godzin lekcji. (oraz co dla mnie ważne: świetny kontakt i punktualność). Syn od pierwszych zajęć polubił Panią Klaudię, dzięki czemu chętnie uczestniczył we wszystkich zajęciach (a jego raczej trudno zainteresować biologią). Bardzo dziękujemy!!! <3

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
30 kwietnia 2021

Nie rozumiem skąd tyle dobrych opinii, miałam rok korepetycji i szału nie było, jeszcze w tak drogiej cenie.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Pani Klaudia jest przemiłą osobą, która w prosty i przystępny sposób potrafi wyjaśnić najbardziej zawiłe zagadnienia. Jest zorganizowana, zawsze perfekcyjnie przygotowana do lekcji, zaangażowana, cierpliwa i wyrozumiała. Można liczyć na nią w każdej sytuacji, nigdy nie odmawia pomocy. Zawsze znajduje dogodny termin na zajęcia. Postępy córki w zrozumieniu i usystematyzowaniu bieżącego materiału widoczne były już po 2 zajęciach – nastąpił ogromny progres (córce zależy na jak najlepszych ocenach). Córka jest zachwycona zajęciami z Panią Klaudią i chętnie w nich uczestniczy. Szczerze polecam zajęcia z Panią Klaudią!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Klaudia jest przecudowną osobą i naprawdę dobrą korepetytorką. Przez pół roku od połowy grudnia pomagała mi w przygotowaniu do matury z chemii i mogę jedynie żałować, że nie przyszłam do niej o pomoc już we wrześniu kiedy zaczynałam swoją nierówną walkę z tym przedmiotem. Klaudia potrafi wytłumaczyć wszelkie zagadnienia z przystępny sposób, naprowadza na rozwiązania a nie od razu je podaje i oczywiście daje dużo zadań do rozwiązywania. Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z nią a potwierdzeniem na to, że warto jest moje 80% z matury z chemii :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Bardzo miła dziewczyna, która jest bardzo cierpliwa i tłumaczy w bardzo przystępny sposób. Potrafi się dostosować do odbiorcy.
Pomogła mi w przygotowaniach do matury za co jestem wdzięczna. Polecam każdemu, kto chce mieć wyjaśniony materiał i korepetycje w miłej atmosferze :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Pani Klaudia jest świetną nauczycielką.W prosty i przystępny sposób potrafiła wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia z chemii.Tylko dzięki jej pomocy mam tak dobrą ocenę na koniec roku.Mogę Panią Klaudię spokojnie każdemu polecić.Nie zostawiła mnie w trudnej sytuacji.

Marysia S Warszawa

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Zgłosiłam się do Klaudii około 2 miesiące temu, ponieważ miałam zaległości z chemii i niezaliczone sprawdziany. Początkowo miałam opór do korepetycji online, sądziłam, że to nie to samo, co kontakt z drugą osobą „w cztery oczy”. Po zajęciach byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie różniły się niczym od tych prowadzonych stacjonarnie. Na zajęciach używałyśmy bardzo fajnych programów, dzięki czemu nie gubiłam się podczas zajęć, a Klaudia była mi wstanie wszystko rozpisać i wytłumaczyć. Odkąd zaczęłam chodzić na korepetycje zaliczam sprawdziany na 4/4+ :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Uczę się u Klaudii ok. 3 lat – od pierwszej klasy liceum. Zgłosiłam się na korepetycje, ponieważ miałam braki z gimnazjum. Wraz z Klaudią błyskawicznie nadrobiłam materiał. Jeżeli nie mogłam czegoś zrozumieć, cierpliwie tłumaczyła do tego momentu, aż wszystko było jasne i przerobione w zadaniach. Trzeba przyznać, że jest wymagająca, przerabia ze mną dużo zadań, ale również dużo zadaje, jednak zanim zacznie wymagać daje z siebie 10000%.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Serdecznie polecam Panią Klaudię. W czasie pandemii, kiedy odwołane są lekcje, a zajęcia szkolne online z chemii nie są przeprowadzane tak jak powinny, Pani Klaudia przerabia z córką kolejne tematy, przez co Maja już nie ma braków z chemii!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Córka uczęszcza do 1 klasy liceum po szkole podstawowej. Trafiła do Pani Klaudii z polecenia koleżanki. Materiał, który został ułożony w podręczniku nie do końca tłumaczył zagadnienia, nauczyciel przerabiał materiał dalej, mimo, że nikt go nie rozumiał i robił sprawdziany. Pani Klaudia zaproponowała plan pracy, w którym nauczyła Magdę podstaw. Córka zrozumiała najważniejsze zagadnienia, przez co materiał przerabiany na lekcji nie stanowi już większego problemu, a poprzedni szybko nadrobiła. Ogromnie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Mojemu synowi groziła ocena niedostateczna z chemii i myśleliśmy, że już wszystko stracone. Dzięki zajęciom u Pani Klaudii syn poprawił się w nauce oraz zaczął interesować się chemią. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Miałam szczęście przygotowywać się do matury u boku Klaudii, która sprawiła, że znienawidzona chemia stała się dla mnie przyjemnością! Klaudia zawsze profesjonalnie podchodzi do lekcji i zadań domowych, które wysyła na maila, dzięki czemu nie trzeba kupować kolejnych podręczników. Na lekcjach zawsze luźna atmosfera co sprawiało, ze chciałam zadawać pytania i chętnie przychodziłam na kolejne lekcje! Szczerze polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Serdecznie polecam jeśli ktoś szuka kogoś dobrego na korepetycje!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Uczęszczałem na lekcje biologii do Klaudii przez 5 miesięcy. Bardzo fajnie przygotowała mnie do matury, którą dzięki niej napisałem na 88%. Na lekcji wykorzystuje wiele różnych materiałów i ma dużą bazę testów.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2019

Z Klaudią przepracowałam cała 3 klasę. Startowałam z pułapu 35% z chemii, a na maturze udało mi się osiągnąć wynik 72 %. Dziewczyna bardzo konkretna, dobrze przygotowana do zajęć, zawsze po lekcji dostawałam dużo materiałów, żeby przećwiczyć to co było omawiane na lekcji. Z czystym sumieniem mogę polecić

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Gorąco polecam korepetycje z Klaudią. Jest osobą sympatyczną, z podejściem do młodzieży, zawsze jest życzliwa i pełna cierpliwości. Moja córka ma spore problemy z chemią i biologią, a dzięki korepetycjom udaje jej się zdobywać dobre oceny i radzi sobie z materiałem. W sytuacji podbramkowej pomogła nam nawet z matematyką, za co jesteśmy wdzięczni.

ołówekDodaj opinię