Klaudia Ogonowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Poznań (Jeżyce +8)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 60 / 60 min

Klaudia Ogonowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć!

Mam na imię Klaudia i jestem studentką farmacji na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, chętnie wprowadzę Cię w zrozumiały świat chemii!

Chemia często przedstawiana jest jako jeden z najtrudniejszych przedmiotów, ale przy nauczycielu z pasją oraz zrozumiale opracowanych pomocach dydaktycznych nic nie jest takie straszne! :)

Przygotowuję do:

  • egzaminów maturalnych
  • egzaminów 8-klasistów
  • sprawdzianów, kartkówek i klasówek

Proponuję indywidualne podejście do ucznia, dużo materiałów do ćwiczeń, sprawdzanie matur, testów i zadań wraz z ich omówieniem oraz wiele rad przydatnych do rozwiązywania egzaminów maturalnych i prac klasowych. Nadrabiam również zaległości z uczniami oraz ćwiczę materiał bieżący.

Prowadzę lekcje przez Skype oraz z dojazdem do korepetytora . W przypadku zajęć odbywających się przez Skype’a wszystkie materiały wysyłane są na maila, a podczas lekcji wykorzystywane są m.in. programy Whiteboard , Molecule sketch oraz Molview.

 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 694-477-590 oraz maila.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Córka uczęszcza do 1 klasy liceum po szkole podstawowej. Trafiła do Pani Klaudii z polecenia koleżanki. Materiał, który został ułożony w podręczniku nie do końca tłumaczył zagadnienia, nauczyciel przerabiał materiał dalej, mimo, że nikt go nie rozumiał i robił sprawdziany. Pani Klaudia zaproponowała plan pracy, w którym nauczyła Magdę podstaw. Córka zrozumiała najważniejsze zagadnienia, przez co materiał przerabiany na lekcji nie stanowi już większego problemu, a poprzedni szybko nadrobiła. Ogromnie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Mojemu synowi groziła ocena niedostateczna z chemii i myśleliśmy, że już wszystko stracone. Dzięki zajęciom u Pani Klaudii syn poprawił się w nauce oraz zaczął interesować się chemią. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Miałam szczęście przygotowywać się do matury u boku Klaudii, która sprawiła, że znienawidzona chemia stała się dla mnie przyjemnością! Klaudia zawsze profesjonalnie podchodzi do lekcji i zadań domowych, które wysyła na maila, dzięki czemu nie trzeba kupować kolejnych podręczników. Na lekcjach zawsze luźna atmosfera co sprawiało, ze chciałam zadawać pytania i chętnie przychodziłam na kolejne lekcje! Szczerze polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Serdecznie polecam jeśli ktoś szuka kogoś dobrego na korepetycje!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Uczęszczałem na lekcje biologii do Klaudii przez 5 miesięcy. Bardzo fajnie przygotowała mnie do matury, którą dzięki niej napisałem na 88%. Na lekcji wykorzystuje wiele różnych materiałów i ma dużą bazę testów.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2019

Z Klaudią przepracowałam cała 3 klasę. Startowałam z pułapu 35% z chemii, a na maturze udało mi się osiągnąć wynik 72 %. Dziewczyna bardzo konkretna, dobrze przygotowana do zajęć, zawsze po lekcji dostawałam dużo materiałów, żeby przećwiczyć to co było omawiane na lekcji. Z czystym sumieniem mogę polecić

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Gorąco polecam korepetycje z Klaudią. Jest osobą sympatyczną, z podejściem do młodzieży, zawsze jest życzliwa i pełna cierpliwości. Moja córka ma spore problemy z chemią i biologią, a dzięki korepetycjom udaje jej się zdobywać dobre oceny i radzi sobie z materiałem. W sytuacji podbramkowej pomogła nam nawet z matematyką, za co jesteśmy wdzięczni.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.