Klaudia Ogonowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Poznań (Jeżyce +8)
Warszawa

Klaudia Ogonowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Klaudia Ogonowska

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 16
  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 maja 2021

  Dzięki Pani Kaludii syn zaliczył biologię! Jesteśmy mega wdzięczni za cierpliwość, indywidualne podejście do ucznia, świetne przygotowanie do zajęć i elastyczność w doborze dogodnych dla nas godzin lekcji. (oraz co dla mnie ważne: świetny kontakt i punktualność). Syn od pierwszych zajęć polubił Panią Klaudię, dzięki czemu chętnie uczestniczył we wszystkich zajęciach (a jego raczej trudno zainteresować biologią). Bardzo dziękujemy!!! <3

  avatar
  Weronika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
  30 kwietnia 2021

  Nie rozumiem skąd tyle dobrych opinii, miałam rok korepetycji i szału nie było, jeszcze w tak drogiej cenie.

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 listopada 2020

  Pani Klaudia jest przemiłą osobą, która w prosty i przystępny sposób potrafi wyjaśnić najbardziej zawiłe zagadnienia. Jest zorganizowana, zawsze perfekcyjnie przygotowana do lekcji, zaangażowana, cierpliwa i wyrozumiała. Można liczyć na nią w każdej sytuacji, nigdy nie odmawia pomocy. Zawsze znajduje dogodny termin na zajęcia. Postępy córki w zrozumieniu i usystematyzowaniu bieżącego materiału widoczne były już po 2 zajęciach – nastąpił ogromny progres (córce zależy na jak najlepszych ocenach). Córka jest zachwycona zajęciami z Panią Klaudią i chętnie w nich uczestniczy. Szczerze polecam zajęcia z Panią Klaudią!

  avatar
  Paulina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 sierpnia 2020

  Klaudia jest przecudowną osobą i naprawdę dobrą korepetytorką. Przez pół roku od połowy grudnia pomagała mi w przygotowaniu do matury z chemii i mogę jedynie żałować, że nie przyszłam do niej o pomoc już we wrześniu kiedy zaczynałam swoją nierówną walkę z tym przedmiotem. Klaudia potrafi wytłumaczyć wszelkie zagadnienia z przystępny sposób, naprowadza na rozwiązania a nie od razu je podaje i oczywiście daje dużo zadań do rozwiązywania. Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z nią a potwierdzeniem na to, że warto jest moje 80% z matury z chemii :)

  avatar
  Gosia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 czerwca 2020

  Bardzo miła dziewczyna, która jest bardzo cierpliwa i tłumaczy w bardzo przystępny sposób. Potrafi się dostosować do odbiorcy.
  Pomogła mi w przygotowaniach do matury za co jestem wdzięczna. Polecam każdemu, kto chce mieć wyjaśniony materiał i korepetycje w miłej atmosferze :)

  avatar
  Marysia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 czerwca 2020

  Pani Klaudia jest świetną nauczycielką.W prosty i przystępny sposób potrafiła wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia z chemii.Tylko dzięki jej pomocy mam tak dobrą ocenę na koniec roku.Mogę Panią Klaudię spokojnie każdemu polecić.Nie zostawiła mnie w trudnej sytuacji.

  Marysia S Warszawa

  avatar
  Laura
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 maja 2020

  Zgłosiłam się do Klaudii około 2 miesiące temu, ponieważ miałam zaległości z chemii i niezaliczone sprawdziany. Początkowo miałam opór do korepetycji online, sądziłam, że to nie to samo, co kontakt z drugą osobą „w cztery oczy”. Po zajęciach byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie różniły się niczym od tych prowadzonych stacjonarnie. Na zajęciach używałyśmy bardzo fajnych programów, dzięki czemu nie gubiłam się podczas zajęć, a Klaudia była mi wstanie wszystko rozpisać i wytłumaczyć. Odkąd zaczęłam chodzić na korepetycje zaliczam sprawdziany na 4/4+ :)

  avatar
  Anna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 kwietnia 2020

  Uczę się u Klaudii ok. 3 lat – od pierwszej klasy liceum. Zgłosiłam się na korepetycje, ponieważ miałam braki z gimnazjum. Wraz z Klaudią błyskawicznie nadrobiłam materiał. Jeżeli nie mogłam czegoś zrozumieć, cierpliwie tłumaczyła do tego momentu, aż wszystko było jasne i przerobione w zadaniach. Trzeba przyznać, że jest wymagająca, przerabia ze mną dużo zadań, ale również dużo zadaje, jednak zanim zacznie wymagać daje z siebie 10000%.

  avatar
  Damian
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 marca 2020

  Serdecznie polecam Panią Klaudię. W czasie pandemii, kiedy odwołane są lekcje, a zajęcia szkolne online z chemii nie są przeprowadzane tak jak powinny, Pani Klaudia przerabia z córką kolejne tematy, przez co Maja już nie ma braków z chemii!

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 listopada 2019

  Córka uczęszcza do 1 klasy liceum po szkole podstawowej. Trafiła do Pani Klaudii z polecenia koleżanki. Materiał, który został ułożony w podręczniku nie do końca tłumaczył zagadnienia, nauczyciel przerabiał materiał dalej, mimo, że nikt go nie rozumiał i robił sprawdziany. Pani Klaudia zaproponowała plan pracy, w którym nauczyła Magdę podstaw. Córka zrozumiała najważniejsze zagadnienia, przez co materiał przerabiany na lekcji nie stanowi już większego problemu, a poprzedni szybko nadrobiła. Ogromnie polecam!

  avatar
  Jakub
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 września 2019

  Mojemu synowi groziła ocena niedostateczna z chemii i myśleliśmy, że już wszystko stracone. Dzięki zajęciom u Pani Klaudii syn poprawił się w nauce oraz zaczął interesować się chemią. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 września 2019

  Miałam szczęście przygotowywać się do matury u boku Klaudii, która sprawiła, że znienawidzona chemia stała się dla mnie przyjemnością! Klaudia zawsze profesjonalnie podchodzi do lekcji i zadań domowych, które wysyła na maila, dzięki czemu nie trzeba kupować kolejnych podręczników. Na lekcjach zawsze luźna atmosfera co sprawiało, ze chciałam zadawać pytania i chętnie przychodziłam na kolejne lekcje! Szczerze polecam!

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 sierpnia 2019

  Serdecznie polecam jeśli ktoś szuka kogoś dobrego na korepetycje!

  avatar
  Tomasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 sierpnia 2019

  Uczęszczałem na lekcje biologii do Klaudii przez 5 miesięcy. Bardzo fajnie przygotowała mnie do matury, którą dzięki niej napisałem na 88%. Na lekcji wykorzystuje wiele różnych materiałów i ma dużą bazę testów.

  avatar
  Marianna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 sierpnia 2019

  Z Klaudią przepracowałam cała 3 klasę. Startowałam z pułapu 35% z chemii, a na maturze udało mi się osiągnąć wynik 72 %. Dziewczyna bardzo konkretna, dobrze przygotowana do zajęć, zawsze po lekcji dostawałam dużo materiałów, żeby przećwiczyć to co było omawiane na lekcji. Z czystym sumieniem mogę polecić

  avatar
  Zuzanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 maja 2019

  Gorąco polecam korepetycje z Klaudią. Jest osobą sympatyczną, z podejściem do młodzieży, zawsze jest życzliwa i pełna cierpliwości. Moja córka ma spore problemy z chemią i biologią, a dzięki korepetycjom udaje jej się zdobywać dobre oceny i radzi sobie z materiałem. W sytuacji podbramkowej pomogła nam nawet z matematyką, za co jesteśmy wdzięczni.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.