Kinga Dyskalkulia Dysleksja Autorka-Książek

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Warszawa
Wrocław
Łódź
Kraków
Białystok
Gdańsk
Gdynia
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dyskalkulia?
Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel?
Nauczyciel mnie nie lubi?
Duże braki?
Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki?
Wszystko umiem na korepetycjach ale w domu mi nie idzie?
Umiem na klasówkach, ale przy tablicy coś mnie blokuje?
Nauczyciel cały czas mnie odpytuje i chyba się uczepił?
Nie mam wyobraźni przestrzennej?
Nie rozumiem poleceń?
Aż na końcu…
Nauczyciel zmusza Cię do wycofania deklaracji maturalnej…

Jeśli cokolwiek pasuje do Ciebie, to oznacza, że mamy coś do nadrobienia :)

[*Moja lekcja=Cierpliwość+Wiedza+Skuteczność

Podczas zajęć uczeń otrzymuje książki/cwiczeniowki mojego autorstwa. Sa to pierwsze w Polsce cwiczeniowki dedykowane uczniom korzystajacym z korepetycji. Dzieki nim nie potrzebujemy tradycyjnego zeszytu do zajec, a nasza wiedza jest bardzo dobrze uporzadkowana. Książki zawierają mnóstwo zadań, wzorów i schematów opracowanych na podstawie mojego 13 letniego doświadczenia w pracy z uczniami. Dają warunki do większej i sprawniejszej pracy samodzielnej.*]

Zajęcia tylko indywidualne. Jedna osoba na jedną godzinę. Nie prowadzę zajęć dwuosobowych ani grupowych. Może inni korepetytorzy stosują tą metodę i jest to oczywiście bardziej dochodowe, ale mija się moim zdaniem z celem. Uczniowie w grupach zawsze wstydzą się powiedzieć, że mają problem z czymś banalnym jak ułamki czy minusy. Próbują zgadywać odpowiedzi i maskować swoje błędy. A nie o to chodzi, żeby uczeń dodatkowo stresował się na korepetycjach, tylko żeby przyszedł i otrzymał pomoc w każdej dziedzinie w jakiej ma problem, choćby było to dzielenie pisemne. Poza tym ciężko byłoby dobrać dwóch uczniów o takich samych potrzebach, a nauczanie jednego, gdy drugi robi zadania niestety przeszkadza w skupieniu tego drugiego.

Najlepsze materiały do nauki. NAGRODA NAJLEPSZEGO KOREPETYTORA! 100% zdawalność matury i egzaminów komisyjnych. Ósmoklasiści zawsze zadowoleni ze swoich osiągnięć na egzaminie. Docenione przez wiele szkół pomysły na tłumaczenie skomplikowanych wzorów.

Podczas mojej jednej godziny zrobisz dwa razy więcej niż u innych! Dlaczego? Ponieważ moje wieloletnie doświadczenie nie traci czasu na szukanie materiałów, zastanawianie się jak wytłumaczyć, szukanie w czym tkwi problem itd. Nie jestem studentką, która ,,dorabia sobie’‘ na korepetycjach, ponieważ jest dobra z matematyki. Bycie dobrym z matematyki, to jedynie 20% tego, co jest potrzebne, by być zawodowym korepetytorem. Należy mieć wypracowane i szybkie metody poszukiwania przyczyny nieradzenia sobie ucznia z matematyką, skuteczne metody przekazania wiedzy, bardzo dobrej jakości materiały (nie książki szkolne) i przede wszystkim podejście do ucznia, które sprawi, że zaufa i będzie z przyjemnością poszerzać swoją wiedzę i nie będzie bać się przyznać do błędów.

Założycielka jednej z największych stron o matematyce w Polsce z której skorzystało pół miliona osób z kraju i zagranicy! Po link zapraszam do wiadomości prywatnej: w ogłoszeniu nie mogę zawrzeć strony www ani adresu e-mail :)

Specjalizuję się w niesieniu pomocy uczniom, którzy potrzebują pomocy w roku szkolnym w szkole podstawowej, średniej, egzaminach komisyjnych szkoły podstawowej, średniej oraz maturze. Prowadzę cały wieloletni proces nauczania matematyki w szkołach z nauczaniem domowym.

 

Największą satysfakcję przynosi mi praca z bardzo trudnymi uczniami, którzy przychodzą zrezygnowani, po wielu nieudanych próbach sięgnięcia po pomoc u innych korepetytorów, pewni, że nauczyciel ich ,,nie lubi’‘. Uczę nie tylko do sprawdzianu. Uczę jak samemu czerpać wiedzę z książek, lekcji w szkole i tablic matematycznych. Tak, aby uczeń mógł jak najwięcej pracy wykonywać samodzielnie, aby dodatkowa lekcja nie była koniecznością w radzeniu sobie w szkole. Daję duużo motywacji i pokazuję, że nauczyciel, matematyka i nauka nie są takie straszne ;)

Od 13 lat udzielam korepetycji. Jest to mój zawód. Doskonale znam standardy nauczania, wymagania nauczycieli oraz kryteria ich oceniania. Mi wystarczy jedna lekcja, aby ocenić poziom ewentualnych braków, ilości czasu jaki jest potrzebny na ich nadrobienie oraz ocena dalszej nauki w danych warunkach.

Co do samej dyskalkulii. 7 lat temu poznałam pierwszą uczennicę ze stwierdzoną dyskalkulią. Była to dziewczynka, która nie była w stanie policzyć palców u rąk! nie była w stanie niczego dodać, ponieważ nie miała zielonego pojęcia o liczbach. To jest właśnie pierwotna dyskalkulia. Dziś jednak poradnie bardzo chętnie wydają opinię o dyskalkulii. W tym roku w lipcu wśród uczniów, które zapisało się do mnie na zajęcia, zgłosiło się do mnie 11 maturzystów, którzy długo chodzili na zajęcia do innych korepetytorów i tej matury nie zdały. Wszystkie oczywiście z dyskalkulią. Odbierając telefon w lipcu, pierwsze o co pytałam, to czy dziecko ma dyskalkulię. A przecież dyskalkulię ma około 2% dzieci na świecie! Dzieci z dyskalkulią często zapominają, mają określony czas skupienia (np. 40 min) i wiele innych ,,problemów’‘. Wszyscy uczniowie, którzy w sierpniu przychodzili na zajęcia mieli obowiązek przychodzenia na minimum dwugodzinne spotkania (ze względu na duży materiał i bardzo krótki czas na jego zrealizowanie). Uczniowie na koniec spotkania stwierdzali, że czas zleciał nie wiadomo kiedy :) Oczywiście wszystkie dzieci poprawiły maturę, jedno nawet na 72% (materiał z 3 lat nadrobiony w 2 miesiące przy 3 spotkaniach w tygodniu). Drodzy rodzice. Tu nie chodzi o dyskalkulię. Tu chodzi o to, że w szkołach jest ogrom materiału a mało godzin w szkole na jego zrealizowanie. Niektórzy nie nadążają. Nie można wszystkich dzieci na lekcji matematyki traktować tak samo. A niestety tak jest (są tego plusy i minusy). Jedno dziecko jest uzdolnione matematycznie a inne plastycznie lub w dziedzinie chemii. Te uzdolnione plastycznie potrzebuje dobrego wytłumaczenia i więcej czasu na matematykę z korepetytorem jak i w domu. To wszystko. Proszę nie dawać sobie wmówić, że dziecko jest gorsze i ma na to opinię z poradni. Jest lepsze w czymś innym. Ale jak odpowiednio długo potrenuje to może być mistrzem i matematyki (oczywiście raczej woli robić coś co lubi jak np. malowanie).
Matura to test, który jest identyczny dla dzieci z dyskalkulią jak i dzieci bez niej. Proszę nie dać się oszukać przez korepetytorów, którzy będą uczyć państwa dzieci i brać za to wynagrodzenie a efekt będzie marny. Oni będą tłumaczyć, że starają się jak mogą ale to wszystko przez tą dyskalkulię. Proszę wybierać korepetytora, który ma doświadczenie z dziećmi potrzebującymi korepetycji, a nie tylko takimi, z którymi pracuje się łatwo i tylko powtarzają z nimi materiały. Bo dziś korepetycje stały się ,,modne’‘ i chodzą na nie również dzieci, które ich wcale nie potrzebują. I dużo jest korepetytorów, którzy wolą uczyć takie dzieci, a takie z ,,dyskalkulią’‘ tyle, ile się da, bo przecież jest to dla nich zarobek. Nie marnujcie czasu swoich dzieci na korepetytorów, którzy nie uczą waszych dzieci dostatecznie dobrze. To jest duży błąd. Czas leci a szkoła nie czeka.

Obecnie istnieje możliwość zapisywania uczniów od 6 klasy szkoły podstawowej do klasy maturalnej. Napisałam w ciągu ,,covidowych’‘ wakacji ponad 80 ćwiczeniówek i nie udało mi się napisać ich dla klasy 5, 4 i mniejszych.
Przygotowuję do matury podstawowej (robienie arkuszy najlepszym, własnoręcznie zbudowanym systemem) oraz egzaminu ósmoklasisty.  100% zdawalność nawet w przypadkach, gdzie inni korepetytorzy rezygnują z udzielenia pomocy.
Uczę dzieci z dyskalkulią.
Podejmuję się pracy z uczniami niewidomymi

Ćwiczeniówki napisane są na podstawie
-książek do szkoły podstawowej (Matematyka z plusem, Matematyka z kluczem, Matematyka Wokół nas oraz Matematyka WSIP)
-książek do szkoły średniej (Nowa Era, PAZDRO, Oficyna Edukacyjna, GWO, Prosto do matury, Andrzej Kiełbasa)
- arkuszy maturalnych oraz 8-klasisty
- kartkówek i sprawdzianów, które przez 13 lat pracy widziałam we wszystkich szkołach
- kartkówek i sprawdzianów dostępnych w internecie (młodzi nauczyciele często pobierają materiały z internetu)
- STARYCH KSIĄŻEK- Starsi nauczyciele często nadal tworzą kartkówki i sprawdziany na podstawie starych książek niedostępnych już w sprzedaży. Stąd też częsta dysproporcja między materiałem w szkole a poleceniami na sprawdzianie.
Dlatego rozwiązywanie moich ćwiczeniówek, to pewność, że nie zostaniemy zaskoczeni zadaniami podczas egzaminu :)

Pracuję z uczniami na nauczaniu domowym. Jeśli są państwo zainteresowani odpowiedzią na pytania:
- Gdzie udać się po opinię o dyskalkulii?
- Jak mogę zapisać dziecko na nauczanie domowe i czy jest to korzystne dla dziecka?
- Jakie przysługują mi prawa mając dyskalkulię?
- Czy warto ubiegać się o orzeczenie dyskalkulii u mojego dzieckia?
- Co mogę zrobić, jeśli moje dziecko/ja jestem w klasie maturalnej i nauczyciel zmusza mnie do wycofania deklaracji maturalnej?
- Jak mogę sprawdzić kwalifikacje innego korepetytora?
Zapraszam do wysłania wiadomości prywatnej :)

(matura i szkoła średnia poziom tylko podstawowy)

Arkadia, obok wyjścia z metra Dworzec Gdański
tel. 506411370 ;)

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 21:00
Wtorek13:00 - 21:00
Środa13:00 - 21:00
Czwartek13:00 - 21:00
Piątek13:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kinga Dyskalkulia Dysleksja Autorka-Książek
Słomińskiego 5
00-195 warszawa
NIP: 5242890336

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Pani Kinga rewelacyjnie uczy, dziecko przestało się bać matematyki, zaczęło rozumieć a nawet zgłaszać się na lekcjach, co nie miało miejsca przed korepetycjami.
Dziecko osiągające 30% na testach zaczęło dzięki nauce z Panią Kingą osiągać bez problemu 100%
Na dodatek Pani Kinga jest przemiła, wiec lekcje odbywają się w cieplej atmosferze.
To jest inny, wyższy poziom nauczania matematyki. Nie mam pojęcia jak Ona to robi ale wyniki są fantastyczne.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2021

P. Kinga jest naprawdę dobrą matematyczką, dobrze uczy, świetny kontakt, polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Dzięki wspólnej pracy z Pania Kingą polubiłam matematykę! :)

avatar
NataliaS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Jestem bardzo zadowolona. Temat zawsze zostaje wytłumaczony przejrzyście. Czuję poprawę w moich umiejętnościach matematycznych.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Polecam Panią Kingę. Jest to korepetytor, który pracuje na własnych, stworzonych przez siebie metodach. Niezawodnych. Są to korepetycje jakich szukacie. Pomaga moim dzieciom. Poleciłam Panią Kingę również wielu znajomym- wszyscy bardzo zadowoleni. Polecam

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Pani Kinga to świetna korepetytorka matematyki. Dzięki Pani Kindze egzamin zaliczyłam na 95% co wcześniej wydawało mi się nie możliwe. Dużo materiałów, z których łatwo korzystać i się uczyć. Serdecznie Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Pani Kinga to najlepsza korepetytorka jaką można sobie wymarzyć !

Na Panią Kingę natrafiłam podczas poszukiwań korepetytora który przygotuje mnie do poprawki matury z matematyki. Największy wpływ na to że zdecydowałam się na korepetycje u Pani Kingi było to, że pracowała ona z osobami z dyskalkulią. Matematyka od zawsze była moją zmorą. Przeszłam również przez kilku korepetytorów, ale żaden z nich nie może się równać Pani Kindze.

Korepetycje u Pani Kingi to sama przyjemność. W niecałe dwa miesiące udało mi się przerobić prawie cały materiał z 3 lat liceum, a brak wiedzy w niektórych działach był naprawdę spory, ale z Panią Kingą nic nie jest niemożliwe.

Pani Kinga ma super podejście do ucznia. W sposób jaki tłumaczy dane zagadnienia jest niesamowity. Nawet najcięższy dział z Panią Kingą staje się po prostu bułką z masłem. Pani Kinga jest również osobą bardzo cierpliwą. Wielokrotnie popełniałam błędy w bardzo prostych działaniach ale nigdy nie czułam że Pani Kinga jest na mnie zła bądź zirytowana tym że nie potrafię zrobić jakiegoś zadania. Zawsze starała mi się pokazać gdzie robię błędy, nad czym muszę jeszcze popracować bądź co musi mi jeszcze raz wytłumaczyć. Widać że zależy jej na tym by uczeń zrozumiał matematykę i się jej nie bał.
Poprawkę z matematyki udało mi się zdać bardzo dobrze. Powiem że nigdy w życiu nie spodziewała bym sie takiego wyniku, a to wszystko zasługa Pani Kingi.
Naprawdę jescze raz polecam Panią Kingę z całego serca.

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Pani Kinga jest doskonałą korepetytorką.

Mój syn od 6 kl. szkoły podstawowej miał różnych korepetytorów z matematyki. Było trudno, wydawało się, że potrafi zrobić zadanie, ale za chwilę nie umiał już zrobić tego samego przykładu. Uczył się i uczył, ale tego nie ogarniał. Minęła podstawówka, gimnazjum, liceum (luty przed maturą), a tu dalej nic. Wysiłek, który wkładał w naukę matematyki, nie był współmierny do wyników, bo dalej się nic nie zmieniło, raz kojarzył, raz nie i powtarzał podstawowe błędy. Nie chciałam, żeby blokował sobie przyszłość, przez
ewentualnie niezdaną matematykę.

W popłochu zaczęłam szukać osoby, która naprawdę NAUCZY. Właśnie opis ogłoszenia Pani Kingi od razu przemówił do mnie ..."Dyskalkulia?
Rozglądanie się po klasie i nierozumienie, o czym mówi nauczyciel?
Nauczyciel mnie nie lubi?
Duże braki?"..........

To był strzał w dziesiątkę. Matura z matematyki zdana bardzo dobrze (80% do ogromny sukces), którego syn i ja się nie spodziewaliśmy. Ja po prostu chciałam, żeby syn zdał i osiągną te wymagane 30%.

Pani Kinga to magiki matematyczny, można rzec cudotwórca od trudnych przypadków. Polecam i dziękuje.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Najlepsza korepetytorka z matematyki eveeer! <3
Z Panią Kingą wszystko staje się jasne, bardzo dobrze tłumaczy i ma super podejście, z nią wszystko rozumiem! Ma super materiały opracowanie tylko i wyłącznie przez nią samą i są o wiele lepsze niż nie jedna książka z matematyki.
Przygotowana na wszystko.
Dzięki niej uwielbiam matematyke i mam dobre stopnie, a przede wszystkim wiedzę, która jest mi niezbędna na maturze.

Szczerze Polecam!!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Jestem dyskalkulikiem, mam problemy z matematyką odkąd poszedłem do pierwszej klasy szkoły podstawowej, ledwo ją skończyłem, nie mówiąc już o szkole średniej. Niestety matura okazała się największym koszmarem. Przez rok dwa razy w tygodniu chodziłem na korepetycje, które nic nie dały. Nie zaliczyłem ani w pierwszym terminie ani też w drugim poprawkowym. W końcu półtora miesiąca przed kolejnym podejściem do matury znalazłem panią Kingę. Chodziłem do niej przez ten czas codziennie. Dzisiaj kiedy to piszę mam maturę za sobą, zdaną zdecydowanie powyżej progu wymagalności , a od października idę na studia gdzie będę miał matematykę oraz fizykę i nie boję się tego. Gdyby nie pani Kinga i Jej wyjątkowe podejście do takich osób jak ja, spędziłbym kolejny bezowocny rok próbując iść naprzód.
Dziękuje!!! Polecam!!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Bez żadnych wątpliwości mogę napisać, iż Kinga jest mistrzem w swojej dziedzinie !!! Przez cały okres edukacji nie spotkałam lepszego nauczyciela. Kinga jest osobą przesympatyczną, spokojną i bardzo cierpliwą. Nigdy nie zrażała się moją niewiedzą, a była naprawdę duża, szczególnie na początku gdy zaczęłam do Niej chodzić. Zawsze znalazła odpowiedni sposób na wyjaśnienie nawet najtrudniejszego zadania.. Zawsze modliłam się o zdanie matury z matematyki chociażby na minimum, nigdy nie wymagałam wiecej! A tu stał się cud ! Z matury mam prawie 80%. Z całego serca mogę polecić Kingę każdemu! Kinga ma nowatorski i otwarty sposób przekazywania wiedzy matematycznej.

avatar
Jeremiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

Świetne przygotowania do matury. Polecam :)

avatar
Emi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Dzięki korepetycjom z Kinga polubiłam matematykę, ktorej wcześniej nienawidziłam. Myslalam, że nic i nikt tego nie zmieni. Kiedy Kinga tłumaczy wszystko staje się jasne. Polecam!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Polecam zajęcia z Kingą. Jestem osobą dorosłą, która przegotowuje się do matury po wielu latach. Już po pierwszych zajęciach poczułem, że jestem w stanie nauczyć się materiału do egzaminu. Zajęcia odbywają się bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Kinga zawsze jest przygotowana do zajęć i posiada metody, aby przekazać swoją wiedzę nie zawsze zdolnemu uczniowi.
W 100% polecam zajęcia. :)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Byłam u wielu korepetytorów, moja matematyka to zawsze było dno i żaden z nich mi nie pomagał....A nauka była dla mnie koszmarem, myślałam, że już nic mi nie pomoże. W związku z tym, że nigdy sobie nie radziłam z matematyką w końcu nie zdałam czwartej klasy technikum i musiałam pisać egzamin poprawkowy w sierpniu. Niestety za późno się obudziłam, uratowała mnie Pani Kinga...Moja matematyka z naprawdę bardzo niskiego poziomu w dość krótki czas dzięki Pani Kindze bardzo się poprawiła i zdałam poprawkę z matematyki śpiewająco. (dodam, że w szkole miałam matematykę rozszerzoną a mimo wszystko jakoś dałyśmy radę) Pani Kinga naprawdę świetnie uczy i będę jej dozgonnie wdzięczna za to jak bardzo mi pomogła i uratowała mnie przed nie zdaniem poprawki. :) Teraz uczy mnie do matury i sama w sobie widzę postępy, a matematyka już nie jest taka zła. Dziękuje bardzo Pani Kingo i w 100000% POLECAM!!!!!!!!!!!!! NAJLEPSZA KOREPETYTORKA!!!!!!!!!!!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Dzięki Pani Kindze w końcu rozumiem i lubię matematykę. Pani Kinga bardzo fajnie i sympatycznie prowadzi korepetycje, i bardzo dobrze tłumaczy każdy temat. Już po krótkim czasie trwających zajęć można zobaczyć duże postępy w nauce. Pani Kinga jest najlepsza. Gorąco Polecam :)

avatar
Mona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Córka nie boi się w końcu matematyki w szkole. Zaczęła chętnie podejmować się wyzwań matematycznych. Uwielbia zajęcia z Panią Kingą. Nadrobiła szybko zaległości. POLECAM.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Pani Kinga, świetnie tłumaczy,dzięki jej metodom nauczania nawet ktoś tak oporny jak ja wszystko zrozumie!,profesjonalna,bardzo skuteczne metody nauczania,miła atmosfera,z łatwością zdałam poprawkę,bardzo polecam!!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Pani Kinga świetnie potrafi przekazać ogromną wiedzę którą posiada, metody nauczania któtre stosuje są bardzo fajne. Już po jednych zajęciach byłam w stanie zaliczyć test . Polecam, warto.

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

2 tygodnie z Panią Kingą i maturka zdana. Z całego serduszka dziękuje! Super korepetytorka, na 5 gwiazdek!!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Pani Kinga pomogła mi w ekstremalnie krótkim czasie zdać maturę poprawkową. Jest to naprawdę osoba posługująca się wyjątkowymi metodami nauczania i przede wszystkim skutecznymi ! polecam każdemu, bo naprawdę warto !!

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Polecam dla każdego :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Pani Kinga jest bardzo pomocna i umie dobrze tłumaczyć polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Kingą. Bardzo dobrze tłumaczy. Miła atmosfera. Zdecydowanie polecam ! :))

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Uczyłem się z Panią Kinga do egzaminu poprawkowego który zdałem na 4 . Mino ze nauczyciel oceniał moje zdolności na - przez co nie zdałem . Tak wiec jestem bardzo zadowolony z poprawy oraz pomocy jaka dostałem od pani Kingi . Naprawdę gorąco polecam !

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Gorąco polecam, Pani Kinga ma dobry kontakt z młodzieżą, potrafi świetnie tłumaczyć i "otworzyć" uczniów na uruchomienie swoich możliwości. Skuteczna i pomocna we wszelkich egzaminach, duże zdolności dydaktyczne i bezpośrednie podejście do ucznia.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Super pomoc do poprawki , bardzo miła atmosfera , profesjonalne podejście i widoczne efekty
Polecam !

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Jak najbardziej polecam Kingę! Miła, cierpliwa, wyrozumiała ale przede wszystkim super tłumaczy. Wystarczy chwila by załapać o co chodzi ;) Dzięki niej polubiłam matematykę i bez problemu zdałam maturę. Chodziłam na korepetycje do różnych ludzi niestety one nie dawały żadnych rezultatów, u Kingi-NATYCHMIASTOWY! Jak najbardziej polecam!

Kinga Korepetycje Matematyka Dyskalkulia Dysleksja Warszawa

Dziękuję ślicznie :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Baaardzo polecam panią Kingę! Po kilku godzinach korepetycji rozwiązuję arkusze maturalne na conajmniej 60%, gdzie wcześniej z trudem udawało mi się osiągnąć 20%. Poza świetnym podejściem do ucznia bardzo miła atmosfera na korepetycjach. Brałam lekcje u różnych korepetytorow ale Kinga jest zdecydowanie najlepsza, gorąco polecam.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Bardzo fajnie i skutecznie. Jestem zadowolona.

avatar
M.M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2016

Jestem pod wielkim wrażeniem i z całego serca polecam Panią Kingę :)
Miałam z niektórymi działami problemy ale po godzinach spędzonych na korepetycjach, wiem że to nie był zmarnowany czas ani pieniądze. Zadania które sprawiały mi trudność, zostały wytłumaczone w bardzo fajny i prosty sposób :)
Jednak matematyka nie jest taka straszna
Polecam serdecznie :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 maja 2016

Super! Bardzo fajnie a przed wszystkim skutecznie tłumaczy :)
Polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2016

Naprawdę to jest korepetytor! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Moje trudności przepadł po ponad godzinnych korepetycjach :) Polecam z całego serca Kingę! Wszystko lux!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2015

Duże doświadczenie.
Naprawdę warto

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2015

Bardzo wysoki poziom lekcji
Polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Trochę drogo ale naprawdę warto

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

świetna pomoc dla maturzystów,
teraz na pewno zaliczę rozszerzenie
pozdrawiam

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Bardzo polecam, świetne przekazywanie wiedzy.
Być u tylu korepetytorów ale tylko ta dziewczyna potrafi czegoś nauczyć.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Świetny korepetytor

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Bardzo dobre metody nauczania. Polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Gorąco polecam ta pani świetnie naucza
10/10

avatar
Maksym
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Super wreszcie umiem matematykę

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2013

Długo szukałam i w końcu znalazłam idealną osobę, która w umiejętny sposób przekazuje swoją wiedzę - która szybko przynosi zadawalające efekty w postaci owocnych ocen.
Serdecznie Polecam!

avatar
Davit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Jedyna osoba, która potrafiła w sposób prosty i nieskomplikowany nauczyć mnie matematyki. Sposób nauczania Kingi jest bardzo wydajny i efektywny. To dzięki niej zdałem maturę z matematyki. Serdecznie polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2012

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Wiadomości przekazuje Pani w sposób praktyczny i przystępny. Polecam wszystkim :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2012

Polecam!!! jednak da rade nauczyć mnie matematyki ;P

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.