Kinga Dyskalkulia Dysleksja Autorka-Książek-ED

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Kraków
Gdańsk
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dyskalkulia?
Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel?
Nauczyciel mnie nie lubi?
Dziecko w 2 lub 3 klasie podstawówki liczy 3+7 na palcach?
Duże braki?
Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki?
Wszystko umiem na korepetycjach ale w domu mi nie idzie?
Umiem na klasówkach, ale przy tablicy coś mnie blokuje?
Nauczyciel cały czas mnie odpytuje i chyba się uczepił?
Nie mam wyobraźni przestrzennej?
Nie rozumiem poleceń?
Aż na końcu…
[*Nauczyciel zmusza Cię do wycofania deklaracji maturalnej…
*] Jeśli cokolwiek pasuje do Ciebie, to oznacza, że mamy coś do nadrobienia :)
Moja lekcja=Cierpliwość+Wiedza+Skuteczność

Podczas zajęć uczeń otrzymuje książki/cwiczeniowki mojego autorstwa. Sa to pierwsze w Polsce cwiczeniowki dedykowane uczniom korzystajacym z korepetycji. Dzieki nim nie potrzebujemy tradycyjnego zeszytu do zajec, a nasza wiedza jest bardzo dobrze uporzadkowana. Książki zawierają mnóstwo zadań, wzorów i schematów opracowanych na podstawie mojego 15 letniego doświadczenia w pracy z uczniami. Dają warunki do większej i sprawniejszej pracy samodzielnej

Zajęcia tylko indywidualne . Jedna osoba na jedną lekcję. Nie prowadzę zajęć dwuosobowych ani grupowych. Uczniowie w grupach zawsze wstydzą się powiedzieć, że mają problem z elementarną wiedzą jak np. ułamki czy liczby z minusami. Próbują zgadywać odpowiedzi i maskować swoje błędy. A nie o to chodzi, aby uczeń dodatkowo stresował się na korepetycjach, tylko żeby przyszedł i otrzymał pomoc w każdej dziedzinie w jakiej ma problem, choćby było to dzielenie pisemne. Ciężko byłoby dobrać dwóch uczniów o takich samych potrzebach oraz uczyć jednego, nie przeszkadzając w skupieniu drugiego.

Najlepsze materiały do nauki. NAGRODA NAJLEPSZEGO KOREPETYTORA ! 100% zdawalność matury i egzaminów komisyjnych. Ósmoklasiści zawsze zadowoleni ze swoich osiągnięć na egzaminie. Docenione przez wiele szkół pomysły na tłumaczenie skomplikowanych wzorów.

Podczas mojej jednej lekcji zrobisz trzy razy więcej niż u innych! D laczego? Ponieważ moje wieloletnie doświadczenie nie traci czasu na szukanie materiałów, zastanawianie się jak wytłumaczyć, szukanie w czym tkwi problem itd. Nie jestem studentką, która ,,dorabia sobie’‘ na korepetycjach, ponieważ jest dobra z matematyki. Bycie dobrym z matematyki, to jedynie 20% tego, co jest potrzebne, by być zawodowym korepetytorem. Należy mieć wypracowane i szybkie metody poszukiwania przyczyny nieradzenia sobie ucznia z matematyką, skuteczne metody przekazywania wiedzy, bardzo dobrej jakości materiały (nie książki szkolne) i przede wszystkim podejście do ucznia, które sprawi, że zaufa i będzie z przyjemnością poszerzać swoją wiedzę i nie będzie bać się przyznać do błędów.

Posiadam wiedzę nie tylko o matematyce ale również z neuropsychologii i pedagogiki. Wiedza ta pozwala mi dostosowywać materiał zgodnie z opiniami i orzeczeniami uczniów oraz opracowywać nowe metody przekazywania wiedzy. Staram się zawsze odnaleźć bariery ucznia i ominąć je drogą tych rozwiniętych struktur u dziecka.

Utalentowani uczniowie osiągają wyniki na poziomie 95-100% z egzaminu ósmoklasisty lub maturalnego. Dostają się na wymarzone uczelnie i często twierdzą, że to egzaminu z matematyki ,,boją się najmniej’’.

Założycielka jednej z największych stron o matematyce w Polsce z której skorzystało pół miliona osób z kraju i zagranicy! Po link zapraszam do wiadomości prywatnej: w ogłoszeniu nie mogę zawrzeć strony www ani adresu e-mail.

Specjalizuję się w niesieniu pomocy uczniom, którzy potrzebują pomocy w roku szkolnym w szkole podstawowej, ponadpodstawowej, egzaminach komisyjnych szkoły podstawowej/ponadpodstawowej oraz egzaminu maturalnego. Prowadzę cały wieloletni proces nauczania matematyki w szkołach w edukacji domowej. 

Od 15 lat udzielam korepetycji. Jest to mój zawód. Doskonale znam standardy nauczania, wymagania nauczycieli oraz kryteria ich oceniania. Mi wystarczy jedna lekcja, aby ocenić poziom ewentualnych braków, ilości czasu jaki jest potrzebny na ich nadrobienie oraz ocena dalszej nauki w danych warunkach.

Drodzy rodzice, opinia czy orzeczenie nie skazuje dziecka na niezdanie egzaminów. Oznacza ona, że dziecko ma indywidualne potrzeby nauczania, które bardzo trudno jest zastosować w szkolnej klasie.Nauczyciel w szkole ma w klasie uczniów utalentowanych matematycznie, radzących sobie z matematyką oraz potrzebujących większego wsparcia. To wsparcie chce dać większość nauczycieli w szkołach lecz warunki szkolne bardzo ograniczają jego możliwości. Obecny kryzys w edukacji niestety nie sprzyja powiększającej się liczbie uczniów z dysfunkcjami. Nadzieję na polepszenie sytuacji stanowią liczne projekty wsparcia dla szkół, ukierunkowane na szkolenia nauczycieli oraz dające wsparcie poradniom.Problem tkwi również w niewielkiej ilości wiedzy powszechnej, jaką posiadamy o samej dyskalkulii. W Polsce dostępna jest jedna książka, która poświęcona jest problemowi dyskalkulii na tyle dobrze, by nie tylko ją stwierdzić ale również inspirować się nią w trakcie pracy z uczniami. O ile badania nt. dysleksji prowadzone są od prawie 120 lat, badania nad dyskalkulią niecałe 50 (głównie w Niemczech). Dopiero niedawno zaczęto poświęcać jej więcej uwagi. O ile wszystkie zalecenia dot. dyskalkulii są pomocne w szkole podstawowej, o tyle w szkole ponadpodstawowej nie są już praktyczne. Dlatego należy mieć duży warsztat narzędzi,wiedzy oraz doświadczenia, aby pracować z dyskalkulią na poziomie szkoły ponadpodstawowej.
Miałam kiedyś dziewczynkę z dyskalkulią, która w 4 klasie SP nie wiedziała ile ma palców u rąk. Miałam również taką, która z dyskalkulią świetnie dodawała w jej wieku ułamki. Każda dyskalkulia jest inna i przekona się o tym jedynie osoba, która z takimi dziećmi pracuje na codzień. Czy taką osobą jest nauczyciel w szkole? Tak jak wspomniałam, większość nie ma okazji do takiej pracy. Czy pedagog w poradni? Ten rozpozna dyskalkulię, lecz nie zajmuje się długofalową współpracą z uczniem, polegającą na podnoszeniu jego kompetencji.

Mimo 15 lat doświadczenia w nauczaniu dzieci z trudnościami (w tym z dyskalkulią, dysleksją, ZA, ADHD, niepełnosprawnością w stopniu lekkim) i napisania ponad 90 ćwiczeniówek do indywidualnej pracy z uczniami, stale powiększam swój warsztat pracy o kolejne doświadczenia, studia, kursy. Pomagam nie tylko uczniom ale również rodzicom, nauczycielom, dyrektorom, psychologom, pedagogom. Ich doświadczenia są dla mnie cenne i doceniam ich chęć pomocy każdemu, kto ma trudność w nauce matematyki.

Pamiętajmy:
Jedno dziecko jest uzdolnione matematycznie a inne plastycznie lub w dziedzinie chemii. Te uzdolnione plastycznie potrzebują dobrego wytłumaczenia i więcej czasu na matematykę z korepetytorem jak i w domu. To wszystko. Proszę nie dawać sobie wmówić, że dziecko jest gorsze i ma na to opinię/orzeczenie z poradni. Jest lepsze w czymś innym. Ale jak odpowiednio długo potrenuje to może być mistrzem i matematyki (oczywiście raczej woli robić coś co lubi jak np. malowanie).

Matura to test, który jest identyczny dla dzieci z dysfunkcjami jak i dzieci bez nich. Proszę nie dać się oszukać przez korepetytorów, którzy będą uczyć państwa dzieci i brać za to wynagrodzenie, a efekt będzie marny. Będą tłumaczyć, że starają się jak mogą ale to wszystko przez tą dyskalkulię. Proszę wybierać korepetytorów, którzy mają doświadczenie z dziećmi potrzebującymi korepetycji, a nie tylko z takimi, z którymi pracuje się łatwo i tylko powtarzają z nimi materiały. Bo dziś korepetycje stały się ,,modne’‘ i chodzą na nie również dzieci, które ich wcale nie potrzebują. I dużo jest korepetytorów, którzy wolą uczyć takie dzieci, a takie z trudnościami tyle, ile się da, bo przecież jest to dla nich zarobek. Nie marnujcie czasu swoich dzieci na korepetytorów, którzy nie uczą waszych dzieci dostatecznie dobrze. To jest duży błąd. Czas leci a szkoła nie czeka.

Obecnie istnieje możliwość zapisywania uczniów od 1 klasy szkoły podstawowej do klasy maturalnej włącznie. Dla klas 1-3 szkoły podstawowej lekcje polegają wyłącznie na indywidualnej nauce liczenia w pamięci, tabliczki mnożenia, tabliczki dzielenia oraz działań pisemnych. Przygotowuję do matury podstawowej (robienie arkuszy najlepszym, własnoręcznie zbudowanym systemem) oraz egzaminu ósmoklasisty.  100% zdawalność nawet w przypadkach, gdzie inni korepetytorzy rezygnują z udzielenia pomocy.

Podejmuję się pracy z uczniami niewidomymi.

Ćwiczeniówki zostały napisane na podstawie:
-książek do szkoły podstawowej (Matematyka z plusem, Matematyka z kluczem, Matematyka Wokół nas oraz Matematyka WSIP, MAC)
-książek do szkoły ponadpodstawowej (Nowa Era, PAZDRO, Oficyna Edukacyjna, GWO, Prosto do matury, Andrzej Kiełbasa)
- arkuszy maturalnych oraz 8-klasisty- kartkówek i sprawdzianów, które przez 15 lat pracy widziałam w różnych szkołach
- kartkówek i sprawdzianów dostępnych w internecie (młodzi nauczyciele często pobierają materiały z internetu)
- STARYCH KSIĄŻEK NIEDOSTĘPNYCH JUŻ W SPRZEDAŻY- Starsi nauczyciele często nadal tworzą kartkówki i sprawdziany na podstawie starych książek niedostępnych już w sprzedaży. Stąd też częsta dysproporcja między materiałem w szkole a poleceniami na sprawdzianie.

Dlatego rozwiązywanie moich ćwiczeniówek, to pewność, że nie zostaniemy zaskoczeni zadaniami podczas egzaminu .

Wyszkoliłam część korepetytorów/nauczycieli z tego portalu w zakresie praktycznej pracy z uczniami z dysleksją, dyskalkulią czy ADHD. Wystawiam certyfikaty ukończenia szkolenia I, II i III stopnia. Prowadzę szkolenia indywidualne oraz grupowe dla dyrektorów oraz nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Jeśli są państwo zainteresowani odpowiedzią na pytania:
- Gdzie udać się po opinię o dyskalkulii?
- Jak mogę zapisać dziecko na edukację domową i czy jest to korzystne dla dziecka?
- Jakie przysługują mi prawa mając dyskalkulię?
- Czy warto ubiegać się o opinię o dyskalkulii u mojego dziecka?
- Co mogę zrobić, jeśli moje dziecko/ja jestem w klasie maturalnej i nauczyciel zmusza mnie do wycofania deklaracji maturalnej?
- Jak mogę sprawdzić kwalifikacje innego korepetytora?

Zapraszam do wysłania wiadomości prywatnej.

(matura i szkoła średnia poziom tylko podstawowy)

Możliwe zajęcia stacjonarne w miastach: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Kraków- ilość miejsc ograniczona

Arkadia, obok wyjścia z metra Dworzec Gdański.

Zajęcia online: przekazuję sprzęt, dzięki któremu widzę na żywo wszystko to, co uczeń pisze podczas lekcji.

Przedmioty na moich studiach:
- prawo oświatowe
- emisja głosu
- TUS- trening umiejętności społecznych 
- podstawy diagnozy pedagogicznej 
- etyka zawodu nauczyciela
- pedagogika społeczna
- pedagogika ogólna
- pedagogika specjalna
- podstawy dydaktyki
- profilaktyka w szkole
- trening umiejętności wychowawczych
- trening skutecznej komunikacji i asertywności
- psychologia ogólna
- psychologia rozwojowa i osobowości
- psychologia uczenia się dzieci
- technologie informacyjne w edukacji
- diagnoza, kontrola i ocena wyników kształcenia
- rozwój osobowy i zawodowy nauczyciela
- podstawa programowa kształcenia w zawodzie
- podstawa programowa wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego
- podstawy dydaktyki 
- dydaktyka szczegółowa w zakresie nauczanego przedmiotu 
- metodyka nauczania przedmiotów zawodowych 
- szkoła jako instytucja wychowawcza
- metodyka nauczania przedmiotów ogólnokształcących 
- technologie informacyjne w edukacji 

tel. 506411370 

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 18:00
Wtorek06:00 - 18:00
Środa06:00 - 18:00
Czwartek06:00 - 18:00
Piątek06:00 - 18:00
Sobota06:00 - 09:00
Niedziela06:00 - 09:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kinga Dyskalkulia Dysleksja Autorka-Książek-ED
Słomińskiego 5
00-195 warszawa
NIP: 5242890336

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 04.2016
Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa
Licencjat
Rachunkowość
04.2023 - aktualnie
Wyższa Szkoła Humanistyczno Ekonomiczna
Licencjat
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
04.2023
Współczesna edukacja, jak uczyć nowocześnie?
06.2023
Wykorzystanie technologii informacyjno- komunikacyjnych w pracy nauczyciela
Doświadczenie
09.2009 - 06.2016
Korepetytor w Wyszkowie
09.2016 - 06.2017
Korepetytor w Opolu
07.2017 - aktualnie
Kinga Park Korepetycje Matematyka

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 81
avatar
JanM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2024

Od około roku Pani Kinga udziela mi korepetycji. Przez ten czas mój poziom zrozumienia jak i moje oceny z matematyki bardzo się poprawiły. Przez długi czas szukałem odpowiedniej osoby która potrafiłaby wytłumaczyć mi i nauczyć mnie matematyki, a Pani Kinga jest właśnie taką osobą. Zajęcia są prowadzone w inny sposób niż u reszty korepetytorów i w zupełnie innej atmosferze, dzięki czemu czuję, że naprawdę się uczę i robię postępy. Kiedy nauczyciel w szkole nie jest w stanie czegoś w odpowiedni sposób przedstawić lub wytłumaczyć to wiem, że mogę liczyć na Panią Kingę. Gorąco polecam.

avatar
ZuzannaŻ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2023

Byłam w ciężkiej sytuacji (zagrożenie), a w tym roku wszystkie sprawdziany są pozaliczane. Bardzo polecam :)

avatar
NataliaP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2023

Gdy byłam w 1 klasie liceum zdiagnozowano u mnie dyskalkulię. Od zawsze miałam problemy z matematyką i mimo zmian nauczycieli oraz korepetytorów nie było nigdy poprawy. Mama zapisała mnie na korepetycje z Panią Kingą. Na początku bardzo nie chciałam mieć zajęć online i myślałam, że niczego się na nich nie nauczę. Okazało się, że zajęcia ze statywem są super wygodne i oszczędzam dużo czasu nie musząc dojeżdżać dwa razy w tygodniu na korepetycje. Nadrobiłam dużo zaległości i mam w końcu spokój z ocenami. Poza tym pani Kinga jest bardzo miła i cierpliwa. Polecam

avatar
Uliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2023

Po kilku latach nauki u Pani Kingi widoczny jest duży postęp w rozumieniu matematyki dzięki łatwemu i nieskomplikowanemu wyjaśnieniu i podejściu do nauki. Bardzo polecam

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2023

Pani Kinga zmieniła moje nastawienie do matematyki. Pomogła mi w 2 miesiące nadrobić materiał z 3 lat nauki w szkole . Z zagrożenia z matematyki mam 5 . Naprawdę polecam .

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2023

Pani Kinga ma rewelacyjne podejście do ucznia, w zrozumiały sposób przekazuje wiedzę.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2023

Gorąco polecam! Byłam przekonana, ze moja córka jest niewyuczalna jeśli chodzi o matematykę. Pani Kinga udowodniła, ze się grubo myliłam! Swoimi sposobami i anielska cierpliwością sprawiła, ze moje dziecko nie tylko zaczęło rozumieć ale i chętnie bierze udział w lekcjach matematyki.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2023

Dzięki lekcjom z p. Kingą udało mi się zrozumieć materiał, którego wcześniej nie przyswajałam. W dodatku pani jest bardzo miła i wyrozumiała, a jej filmiki z wyjaśnieniami są bardzo pomocne.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2023

Pani mi bardzo dobrze pomogła wyjść z zagrożenia tego przedmiotu!

Polecam każdego! :-)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2023

Pani Kinga bardzo mi pomogła. Uczy mnie od niedawna i czuje wielkie postępy, przyszłam do niej nie rozumiejąc nic, czując się niepewnie na lekcji. Teraz dosyć płynnie rozwiązuje zadania i czuję się pewnie na lekcji, czasami jestem nawet w stanie wytłumaczyć coś znajomym czego nie rozumieją.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2023

Super lekcje, szczególnie dla osób z zaległościami z poprzednich lat. Po kilkunastu lekcjach rozumiem więcej niż przez wszystkie lata nauki w szkole. Ćwiczeniówki i filmiki bardzo pomagają w zrozumieniu poszczególnych tematów. Bardzo polecam!!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

P. Kinga jest rewelacyjnym nauczycielem. Wiedzę przekazuje w sposób łatwy do zrozumienia. Posiada fantastyczne materiały (nigdy wcześniej się z takimi nie spotkałam), które ułatwiają naukę i systematyzują wiedzę. Wielokrotnie, cierpliwie tłumaczy zagadnienia, które sprawiają mi trudność. Uczy mnie już 1.5 roku. Gorąco polecam zajęcia z P. Kingą

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2023

Lekcje z p.Kinga prowadzone są bezstresowo, z dużą cierpliwością co ułatwia przyswajanie materiału. Filmiki z wytłumaczeniem zagadnienia przydatne do samodzielnego powtórzenia materiału przed sprawdzianami ułatwiają samodzielna naukę. Bardzo polecam lekcje z p.Kingę.

avatar
michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

bardzo fajne zajęcia które bardzo mi pomogły zrozumieć matematykę. Gdyby nie 2 lata które pani Kinga mnie uczyła chyba w ogóle nie rozumiałbym matmy z wyższych klas

avatar
Maja K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Pani Kinga naprawdę bardzo mi pomogła. Uczy mnie już ponad rok i widać naprawdę wielkie postępy, przyszłam do nie z samymi 1 a obecnie mam same 4 i 5. Naprawdę polecam

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Pani Kinga jest naprawdę prze zabawną i mega miłą osobą, umie dobrze wytłumaczyć zadanie. Jestem u pani od ok. miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Myślę że daje całe swoje serducho dla nas jak i starania bo lekcje chociażby w szpitalu mnie zaskoczyły. Na każdej lekcji pani Kinga pyta mnie co chciałabym przećwiczyć i naprawdę warto wydać te kilka stówek na korepetycje gdyż osoba jest naprawdę wspaniała i umie nauczyć. Jednym słowem pani Kinga ma do tego rękę.

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2023

Pani Kinga zaczęła mnie uczyć około miesiąc temu. Jestem wybitnie anty-matematycznie a z Panią Kingą potrafię robić rzeczy o których nie miałem pojęcia, że się da. Oceny od razu podskoczyły do góry i samemu też czuje się pewniej w matematyce. Mimo to ze zajęcia trwają tylko 40 minut robię na nich więcej niż przez cały tydzień chodzenia na matematyce w szkole.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

Bardzo polecam Panią Kingę!
Odkąd mamy razem lekcje dużo więcej rozumiem, a moje oceny się poprawiły. Lekcje zawsze odbywają się w miłej atmosferze i nie krzyczy nie ważne jak długo się czegoś nie romumie. Naprawdę, lepszej korepetytorki się tu nie znajdzie :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

Bardzo polecam Panią Kingę!
Odkąd mamy razem lekcje dużo więcej rozumiem, a moje oceny się poprawiły.
Lekcje zawsze odbywają się w miłej atmosferze, na luzie, bo Pani Kinga jest bardzo cierpliwa.
Zdecydowanie najlepsze korki na jakie mogłam trafić :))

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2023

Córeczka chodzi do trzeciej klasy. Ma podejrzenie dyskalkulii. Niestety do tego trafiła na bardzo silną matematycznie klasę co skutkuje skupianiem się nauczyciela na tych najlepszych i pędzeniem z materiałem. Córka nie nadążała. Dzięki Pani Kindze na spokojnie pojmuje podstawy matematyki, ugruntowują wiedzę i robią coraz trudniejsze zadania. Nauczycielka ze szkoły powiedziała cyt:" ta Pani zdziałała z Zosią cuda". Tak więc nic dodawać nie muszę. Cudna, empatyczna nauczycielka. Uwielbiamy!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2023

Pani Kinga jest bardzo miłą i wspierającą osobą. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Nigdy nie krzyczy:). Lekcje Pani Kingi przebiegają w miłej atmosferze i pomogły mi bardzo wyciągnąć się na prostą z matematyki. Dzięki tym korepetycjom polubiłam matematykę. Oceny też się mi poprawiły jak i generalne rozumienie :)

avatar
Otylia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2023

Nie wiem czy jest ktoś lepszy od Pani Kingii na tej platformie! Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną, zawsze unikałam podchodzenia do tablicy, a na sprawdzianach i kartkówkach zawsze liczyłam na to, że uda mi się coś ściągnąć, aż tu nagle bum matura. Byłam przerażona, że tak na prawdę nie jestem do niej wcale przygotowana. Ogromnym ratunkiem dla mnie były ćwiczeniówki napisane przez Panią Kingę - pracuje się na nich o wiele lepiej niż na jakimkolwiek szkolnym podręczniku. Prace domowe również rozwiązuje się bardzo przyjemnie - do każdego tematu jest filmik z wyjaśnieniem oraz rozwiązywaniem przykładów.
Jeśli chodzi o cenę to fakt, że jest wysoka, ale na prawdę warto zainwestować, bo wiedza jaką dostajemy jest ogromna.

avatar
Asia G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2023

Dzięki lekcjom w Panią Kingą udało mi się skutecznie uzupełnić braki i czuje się teraz o wiele bardziej pewna w robieniu różnorodnych zadań z matematyki :)

avatar
Teo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2023

superowe lekcje bardzo pomagają czuć się pewniej na matematyce w szkole, imponujące przygotowanie pani Kingi, ćwiczeniówki i filmy do nauki nie tylko na zajęciach, bardzo lubię te korepetycje:)

avatar
Natalia N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2023

Fantastyczne korepetycje! Panuje bardzo miła atmosfera, Pani Kinga tłumaczy matematykę o wiele lepiej niż niejeden nauczyciel w szkole.
Z czystym sercem polecam!

avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Bardzo dobre korepetycje. Wszystko zostało mi dobrze wytłumaczone, przez co bardziej ogarnąłem matematykę i piszę dobrze wszystkie sprawdziany.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2022

Moja córka pracuje z Panią Kingą drugi rok, przygotowuje się teraz do matury. Od czasu kiedy zaczęła uczęszczać na lekcje dodatkowe do Pani Kingi problemy z matematyka zniknęły. Lekcje są dobrze przygotowane, jednocześnie moje dziecko lubi te zajęcia i ich nie unika tylko chętnie w nich uczestniczy.
Zdecydowanie polecam :)

avatar
Ania L
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

Bardzo polecam Panią Kingę! Dzięki lekcjom udało mi się zrozumieć matematykę, jak i czuć się pewniej przed maturą.

avatar
Łucja M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

Lekcje u Pani Kingi są bardzo rzeczowe, konkretne, zrozumiałe. Pani Kinga jest świetnie do nich przygotowana. Można się uczyć matematyki bez stresu. Polecam, Łucja M.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Pani Kinga opracowała własny sposób i program uczenia matematyki. Stworzyła własne ćwiczenia. Dotrze do każdego ucznia. Ma wiele pomysłów. Polecam. Tomek M

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2021

Polecam, dużo materiałów pomocnych I mobilizujàcych do pracy.Pozdrawiam ND

avatar
Juliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Sersecznie polecam.
Jestem zachwycona podejsciem i zaangazowaniem pani Kingi.
Bardzo polecam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Córka jest bardzo zadowolona z korepetycji. Pani Kinga świetnie tłumaczy. Udostępnia również materiały, z których łatwo się uczyć. Córka w krótkim czasie poprawiła stopnie. Polecam!

avatar
Eva
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Pani Kinga to nasze wybawienie matematyczne! Dotarła do córki błyskawicznie i widzimy postępy z każdym tematem i tygodniem. Świetnie przygotowane materiały, wsparte filmikami usamodzielniły córkę w rozwiązywaniu działań. Wszystko okazuje się proste i zrozumiałe. Wspaniały korepetytor! Polecamy!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Z 2 na 5? To możliwe po lekcjach z Panią Kingą.
Świetnie przygotowana do lekcji, bardzo dobra metoda nauczania, dodatkowe materiały, filmy, które dostaje się na zawsze i bardzo dobry sposób tłumaczenia - to w skrócie korki z matmy u Pani Kingi. Polecam w imieniu córki (klasa 8)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Pani Kinga rewelacyjnie uczy, dziecko przestało się bać matematyki, zaczęło rozumieć a nawet zgłaszać się na lekcjach, co nie miało miejsca przed korepetycjami.
Dziecko osiągające 30% na testach zaczęło dzięki nauce z Panią Kingą osiągać bez problemu 100%
Na dodatek Pani Kinga jest przemiła, wiec lekcje odbywają się w cieplej atmosferze.
To jest inny, wyższy poziom nauczania matematyki. Nie mam pojęcia jak Ona to robi ale wyniki są fantastyczne.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2021

P. Kinga jest naprawdę dobrą matematyczką, dobrze uczy, świetny kontakt, polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Dzięki wspólnej pracy z Pania Kingą polubiłam matematykę! :)

avatar
NataliaS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Jestem bardzo zadowolona. Temat zawsze zostaje wytłumaczony przejrzyście. Czuję poprawę w moich umiejętnościach matematycznych.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Polecam Panią Kingę. Jest to korepetytor, który pracuje na własnych, stworzonych przez siebie metodach. Niezawodnych. Są to korepetycje jakich szukacie. Pomaga moim dzieciom. Poleciłam Panią Kingę również wielu znajomym- wszyscy bardzo zadowoleni. Polecam

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Pani Kinga to świetna korepetytorka matematyki. Dzięki Pani Kindze egzamin zaliczyłam na 95% co wcześniej wydawało mi się nie możliwe. Dużo materiałów, z których łatwo korzystać i się uczyć. Serdecznie Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Pani Kinga to najlepsza korepetytorka jaką można sobie wymarzyć !

Na Panią Kingę natrafiłam podczas poszukiwań korepetytora który przygotuje mnie do poprawki matury z matematyki. Największy wpływ na to że zdecydowałam się na korepetycje u Pani Kingi było to, że pracowała ona z osobami z dyskalkulią. Matematyka od zawsze była moją zmorą. Przeszłam również przez kilku korepetytorów, ale żaden z nich nie może się równać Pani Kindze.

Korepetycje u Pani Kingi to sama przyjemność. W niecałe dwa miesiące udało mi się przerobić prawie cały materiał z 3 lat liceum, a brak wiedzy w niektórych działach był naprawdę spory, ale z Panią Kingą nic nie jest niemożliwe.

Pani Kinga ma super podejście do ucznia. W sposób jaki tłumaczy dane zagadnienia jest niesamowity. Nawet najcięższy dział z Panią Kingą staje się po prostu bułką z masłem. Pani Kinga jest również osobą bardzo cierpliwą. Wielokrotnie popełniałam błędy w bardzo prostych działaniach ale nigdy nie czułam że Pani Kinga jest na mnie zła bądź zirytowana tym że nie potrafię zrobić jakiegoś zadania. Zawsze starała mi się pokazać gdzie robię błędy, nad czym muszę jeszcze popracować bądź co musi mi jeszcze raz wytłumaczyć. Widać że zależy jej na tym by uczeń zrozumiał matematykę i się jej nie bał.
Poprawkę z matematyki udało mi się zdać bardzo dobrze. Powiem że nigdy w życiu nie spodziewała bym sie takiego wyniku, a to wszystko zasługa Pani Kingi.
Naprawdę jescze raz polecam Panią Kingę z całego serca.

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Pani Kinga jest doskonałą korepetytorką.

Mój syn od 6 kl. szkoły podstawowej miał różnych korepetytorów z matematyki. Było trudno, wydawało się, że potrafi zrobić zadanie, ale za chwilę nie umiał już zrobić tego samego przykładu. Uczył się i uczył, ale tego nie ogarniał. Minęła podstawówka, gimnazjum, liceum (luty przed maturą), a tu dalej nic. Wysiłek, który wkładał w naukę matematyki, nie był współmierny do wyników, bo dalej się nic nie zmieniło, raz kojarzył, raz nie i powtarzał podstawowe błędy. Nie chciałam, żeby blokował sobie przyszłość, przez
ewentualnie niezdaną matematykę.

W popłochu zaczęłam szukać osoby, która naprawdę NAUCZY. Właśnie opis ogłoszenia Pani Kingi od razu przemówił do mnie ..."Dyskalkulia?
Rozglądanie się po klasie i nierozumienie, o czym mówi nauczyciel?
Nauczyciel mnie nie lubi?
Duże braki?"..........

To był strzał w dziesiątkę. Matura z matematyki zdana bardzo dobrze (80% do ogromny sukces), którego syn i ja się nie spodziewaliśmy. Ja po prostu chciałam, żeby syn zdał i osiągną te wymagane 30%.

Pani Kinga to magiki matematyczny, można rzec cudotwórca od trudnych przypadków. Polecam i dziękuje.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Najlepsza korepetytorka z matematyki eveeer! <3
Z Panią Kingą wszystko staje się jasne, bardzo dobrze tłumaczy i ma super podejście, z nią wszystko rozumiem! Ma super materiały opracowanie tylko i wyłącznie przez nią samą i są o wiele lepsze niż nie jedna książka z matematyki.
Przygotowana na wszystko.
Dzięki niej uwielbiam matematyke i mam dobre stopnie, a przede wszystkim wiedzę, która jest mi niezbędna na maturze.

Szczerze Polecam!!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Jestem dyskalkulikiem, mam problemy z matematyką odkąd poszedłem do pierwszej klasy szkoły podstawowej, ledwo ją skończyłem, nie mówiąc już o szkole średniej. Niestety matura okazała się największym koszmarem. Przez rok dwa razy w tygodniu chodziłem na korepetycje, które nic nie dały. Nie zaliczyłem ani w pierwszym terminie ani też w drugim poprawkowym. W końcu półtora miesiąca przed kolejnym podejściem do matury znalazłem panią Kingę. Chodziłem do niej przez ten czas codziennie. Dzisiaj kiedy to piszę mam maturę za sobą, zdaną zdecydowanie powyżej progu wymagalności , a od października idę na studia gdzie będę miał matematykę oraz fizykę i nie boję się tego. Gdyby nie pani Kinga i Jej wyjątkowe podejście do takich osób jak ja, spędziłbym kolejny bezowocny rok próbując iść naprzód.
Dziękuje!!! Polecam!!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Bez żadnych wątpliwości mogę napisać, iż Kinga jest mistrzem w swojej dziedzinie !!! Przez cały okres edukacji nie spotkałam lepszego nauczyciela. Kinga jest osobą przesympatyczną, spokojną i bardzo cierpliwą. Nigdy nie zrażała się moją niewiedzą, a była naprawdę duża, szczególnie na początku gdy zaczęłam do Niej chodzić. Zawsze znalazła odpowiedni sposób na wyjaśnienie nawet najtrudniejszego zadania.. Zawsze modliłam się o zdanie matury z matematyki chociażby na minimum, nigdy nie wymagałam wiecej! A tu stał się cud ! Z matury mam prawie 80%. Z całego serca mogę polecić Kingę każdemu! Kinga ma nowatorski i otwarty sposób przekazywania wiedzy matematycznej.

avatar
Jeremiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

Świetne przygotowania do matury. Polecam :)

avatar
Emi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Dzięki korepetycjom z Kinga polubiłam matematykę, ktorej wcześniej nienawidziłam. Myslalam, że nic i nikt tego nie zmieni. Kiedy Kinga tłumaczy wszystko staje się jasne. Polecam!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Polecam zajęcia z Kingą. Jestem osobą dorosłą, która przegotowuje się do matury po wielu latach. Już po pierwszych zajęciach poczułem, że jestem w stanie nauczyć się materiału do egzaminu. Zajęcia odbywają się bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Kinga zawsze jest przygotowana do zajęć i posiada metody, aby przekazać swoją wiedzę nie zawsze zdolnemu uczniowi.
W 100% polecam zajęcia. :)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Byłam u wielu korepetytorów, moja matematyka to zawsze było dno i żaden z nich mi nie pomagał....A nauka była dla mnie koszmarem, myślałam, że już nic mi nie pomoże. W związku z tym, że nigdy sobie nie radziłam z matematyką w końcu nie zdałam czwartej klasy technikum i musiałam pisać egzamin poprawkowy w sierpniu. Niestety za późno się obudziłam, uratowała mnie Pani Kinga...Moja matematyka z naprawdę bardzo niskiego poziomu w dość krótki czas dzięki Pani Kindze bardzo się poprawiła i zdałam poprawkę z matematyki śpiewająco. (dodam, że w szkole miałam matematykę rozszerzoną a mimo wszystko jakoś dałyśmy radę) Pani Kinga naprawdę świetnie uczy i będę jej dozgonnie wdzięczna za to jak bardzo mi pomogła i uratowała mnie przed nie zdaniem poprawki. :) Teraz uczy mnie do matury i sama w sobie widzę postępy, a matematyka już nie jest taka zła. Dziękuje bardzo Pani Kingo i w 100000% POLECAM!!!!!!!!!!!!! NAJLEPSZA KOREPETYTORKA!!!!!!!!!!!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Dzięki Pani Kindze w końcu rozumiem i lubię matematykę. Pani Kinga bardzo fajnie i sympatycznie prowadzi korepetycje, i bardzo dobrze tłumaczy każdy temat. Już po krótkim czasie trwających zajęć można zobaczyć duże postępy w nauce. Pani Kinga jest najlepsza. Gorąco Polecam :)

avatar
Mona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Córka nie boi się w końcu matematyki w szkole. Zaczęła chętnie podejmować się wyzwań matematycznych. Uwielbia zajęcia z Panią Kingą. Nadrobiła szybko zaległości. POLECAM.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Pani Kinga, świetnie tłumaczy,dzięki jej metodom nauczania nawet ktoś tak oporny jak ja wszystko zrozumie!,profesjonalna,bardzo skuteczne metody nauczania,miła atmosfera,z łatwością zdałam poprawkę,bardzo polecam!!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Pani Kinga świetnie potrafi przekazać ogromną wiedzę którą posiada, metody nauczania któtre stosuje są bardzo fajne. Już po jednych zajęciach byłam w stanie zaliczyć test . Polecam, warto.

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

2 tygodnie z Panią Kingą i maturka zdana. Z całego serduszka dziękuje! Super korepetytorka, na 5 gwiazdek!!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Pani Kinga pomogła mi w ekstremalnie krótkim czasie zdać maturę poprawkową. Jest to naprawdę osoba posługująca się wyjątkowymi metodami nauczania i przede wszystkim skutecznymi ! polecam każdemu, bo naprawdę warto !!

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Polecam dla każdego :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Pani Kinga jest bardzo pomocna i umie dobrze tłumaczyć polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Kingą. Bardzo dobrze tłumaczy. Miła atmosfera. Zdecydowanie polecam ! :))

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Uczyłem się z Panią Kinga do egzaminu poprawkowego który zdałem na 4 . Mino ze nauczyciel oceniał moje zdolności na - przez co nie zdałem . Tak wiec jestem bardzo zadowolony z poprawy oraz pomocy jaka dostałem od pani Kingi . Naprawdę gorąco polecam !

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Gorąco polecam, Pani Kinga ma dobry kontakt z młodzieżą, potrafi świetnie tłumaczyć i "otworzyć" uczniów na uruchomienie swoich możliwości. Skuteczna i pomocna we wszelkich egzaminach, duże zdolności dydaktyczne i bezpośrednie podejście do ucznia.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Super pomoc do poprawki , bardzo miła atmosfera , profesjonalne podejście i widoczne efekty
Polecam !

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Jak najbardziej polecam Kingę! Miła, cierpliwa, wyrozumiała ale przede wszystkim super tłumaczy. Wystarczy chwila by załapać o co chodzi ;) Dzięki niej polubiłam matematykę i bez problemu zdałam maturę. Chodziłam na korepetycje do różnych ludzi niestety one nie dawały żadnych rezultatów, u Kingi-NATYCHMIASTOWY! Jak najbardziej polecam!

Kinga Park Korepetycje Matematyka Dyskalkulia Dysleksja Warszawa

Dziękuję ślicznie :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Baaardzo polecam panią Kingę! Po kilku godzinach korepetycji rozwiązuję arkusze maturalne na conajmniej 60%, gdzie wcześniej z trudem udawało mi się osiągnąć 20%. Poza świetnym podejściem do ucznia bardzo miła atmosfera na korepetycjach. Brałam lekcje u różnych korepetytorow ale Kinga jest zdecydowanie najlepsza, gorąco polecam.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Bardzo fajnie i skutecznie. Jestem zadowolona.

avatar
M.M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2016

Jestem pod wielkim wrażeniem i z całego serca polecam Panią Kingę :)
Miałam z niektórymi działami problemy ale po godzinach spędzonych na korepetycjach, wiem że to nie był zmarnowany czas ani pieniądze. Zadania które sprawiały mi trudność, zostały wytłumaczone w bardzo fajny i prosty sposób :)
Jednak matematyka nie jest taka straszna
Polecam serdecznie :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 maja 2016

Super! Bardzo fajnie a przed wszystkim skutecznie tłumaczy :)
Polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2016

Naprawdę to jest korepetytor! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Moje trudności przepadł po ponad godzinnych korepetycjach :) Polecam z całego serca Kingę! Wszystko lux!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2015

Duże doświadczenie.
Naprawdę warto

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2015

Bardzo wysoki poziom lekcji
Polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Trochę drogo ale naprawdę warto

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

świetna pomoc dla maturzystów,
teraz na pewno zaliczę rozszerzenie
pozdrawiam

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Bardzo polecam, świetne przekazywanie wiedzy.
Być u tylu korepetytorów ale tylko ta dziewczyna potrafi czegoś nauczyć.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Świetny korepetytor

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Bardzo dobre metody nauczania. Polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Gorąco polecam ta pani świetnie naucza
10/10

avatar
Maksym
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Super wreszcie umiem matematykę

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2013

Długo szukałam i w końcu znalazłam idealną osobę, która w umiejętny sposób przekazuje swoją wiedzę - która szybko przynosi zadawalające efekty w postaci owocnych ocen.
Serdecznie Polecam!

avatar
Davit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Jedyna osoba, która potrafiła w sposób prosty i nieskomplikowany nauczyć mnie matematyki. Sposób nauczania Kingi jest bardzo wydajny i efektywny. To dzięki niej zdałem maturę z matematyki. Serdecznie polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2012

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Wiadomości przekazuje Pani w sposób praktyczny i przystępny. Polecam wszystkim :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2012

Polecam!!! jednak da rade nauczyć mnie matematyki ;P

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.