Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeżeli szukasz kogoś kto zarazi Cię pasją do języka hiszpańskiego to znalazłeś właściwą osobę! Jestem nie tylko absolwentką tego cudownego języka ale również korepetytorem i lektorem. Pracuję z dziećmi i osobami dorosłymi już kilka lat. Nauczam kilku przedmiotów - pozwala mi to ciągle doskonalić samą siebie, tak aby trafić właśnie do Twoich potrzeb i wymagań oraz aby nasza współpraca była przyjemna i owocna. Zapewniam wszystkie materiały i sprawdzam wiedzę na bieżąco. Jestem wymagająca przez co Twoje postępy będą widoczne bardzo szybko!

 Możliwość zajęć u mnie ( Bronowice Małe )

Możliwość lekcji w grupach.
Zapraszam do współpracy!

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek19:00 - 20:00
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Jestem zadowolony z profesjonalizmu Pani Kingi i jej zaangażowania i przygotowania do każdych zajęć. Dzięki jej pracy każdy sprawdzian jest łatwy dla mnie.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Niesamowita osoba , niezwykle charyzmatyczna i pełna pozytywnej energii. Doskonale potrafi wszystko wytłumaczyć i zachęcić osobę do nauki tego wspaniałego języka ! Już się nie mogę doczekać kolejnych zajęć !!! :D

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Osoba pełna energii, która zaraziła mnie hiszpańskim. Polecam Wszykim takiego nauczyciela języka obcego.

Kinga

dziękuje bardzo! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.