Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Kraków

Kinga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Kinga

O mnie

Witam,

Jestem absolwentką studiów licencjackich filologii hiszpańskiej. Posiadam prawie dwuletnie doświadczenie w nauczaniu tego pięknego języka w Szkołach Językowych i Centrach Korepetycji. Mieszkałam ponad 3 lata z rodowitymi Hiszpanami więc doskonale znam ich kulturę i zwyczaje :) Jeżeli szukasz kogoś kto zarazi Cię optymizmem i pomoże w edukacji - zapraszam! ;)

Pozdrawiam

Kinga

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Jestem zadowolony z profesjonalizmu Pani Kingi i jej zaangażowania i przygotowania do każdych zajęć. Dzięki jej pracy każdy sprawdzian jest łatwy dla mnie.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Niesamowita osoba , niezwykle charyzmatyczna i pełna pozytywnej energii. Doskonale potrafi wszystko wytłumaczyć i zachęcić osobę do nauki tego wspaniałego języka ! Już się nie mogę doczekać kolejnych zajęć !!! :D

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Osoba pełna energii, która zaraziła mnie hiszpańskim. Polecam Wszykim takiego nauczyciela języka obcego.

Kinga

dziękuje bardzo! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.